Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 27 апр 2018 01:07

Два пъти много ясно, диктора каза да си останем по местата, докато се изнесе припознавач. Всички го чуха и всеки си седеше. Това че някои са се пробвали да си отидат по-рано, не ги прави жертви. Ако случайно някои не е чул диктора, то на изхода са му казали и полиция и стюарди предполагам. А и можеше са се запита, защо всички си стоят по местата или да пита някой на трибуните, защо не си тръгва.
Писна ми, да се прави от мухата слон и да се очерня всеки мач с повече публика.

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Torino FC 1906 » 27 апр 2018 07:04

TodorT написа:
Torino FC 1906 написа:Нека да го има и това тук

На косъм от нов ужас на дербито Левски - ЦСКА-София

https://www.sportal.bg/news.php?news=721651

Айде стига глупости! Няколко пъти казаха, че феновете на ЛЕВСКИ ще бъдат задържани след края на мача, а родителят лъже, че никой не го е обявил. Видяхме и видеото, което е направил, и около детето има място за още 3 души. Не знам малкият защо се задушавал.... сигурно се е превъзбудил нещо. :lol: Сектор А остана по местата си почти 50 мин и на входовете нямаше такова струпване, а когато отвориха вратите всичко мина много спокойно. На Герена се излиза по-трудно.... дори от новия сектор! Просто един мъж търсеше начин да го дадат по телевизията ;)


Сега го видях в сутрешният блок по БТВ .

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 27 апр 2018 10:28

Аз по ТВ дори чух диктора да казва че дошлите от село ще си тръгнат първи, а феновете на Левски трябва да изчакат :roll:

Мадре мия! Ония преместилите се в София говорят за феърплей :lol:
По-нагло от това ще е само да говорят за плащане на данъци :mrgreen:

Новата опорна точка е че имало АТЕНТАТ срещу Каранга, прокуратурата сезирали - тези вярни нямат капка мозък и само повтарят поредната измислица на ГА, Стойкас и компания - ако оня с надуваемия хой беше продължил и ние бяхме с 10, сигурно щеше да си вадим още ЧК, докато го контузим :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 27 апр 2018 10:46

JackPackage написа:Новата опорна точка е че имало АТЕНТАТ срещу Каранга, прокуратурата сезирали - тези вярни нямат капка мозък и само повтарят поредната измислица на ГА, Стойкас и компания - ако оня с надуваемия хой беше продължил и ние бяхме с 10, сигурно щеше да си вадим още ЧК, докато го контузим :lol:

Ако искахме да "убием" Караманго, щяхме да го направим в АБСОЛЮТНО безсмисления мач за шампионата, а не в полуфинала за Купата. ;) :mrgreen:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 27 апр 2018 10:48

blue avalanche написа:
JackPackage написа:Новата опорна точка е че имало АТЕНТАТ срещу Каранга, прокуратурата сезирали - тези вярни нямат капка мозък и само повтарят поредната измислица на ГА, Стойкас и компания - ако оня с надуваемия хой беше продължил и ние бяхме с 10, сигурно щеше да си вадим още ЧК, докато го контузим :lol:

Ако искахме да "убием" Караманго, щяхме да го направим в АБСОЛЮТНО безсмисления мач за шампионата, а не в полуфинала за Купата. ;) :mrgreen:

Няма как те с единствената им мозъчна клетка да стигнат до този извод :lol: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 27 апр 2018 10:55

Като се говори за поредната селска опорна точка, да се знае, че Тиам не докосва мангала.Онзи можеше да го прескочи или да се спре. Сам се усука и влезе в крака му. Чак такава контузия, никой не може да измисли. Но селяните и за невъзможното се хващат. Ама то не е чудно, при положение че се връзват на всички небивалици, щом са изречени от гаги и тн.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот phd » 27 апр 2018 11:15

Мисля си тия дни кой ще се грижи за селекцията в Левски, някой по-сведущ в клубните дела форумец знае ли?

Имаме нужда от заместници на Белаид, Вутов и Кабрал; трябват ни и резерви за Цветкович и Митрев; Панайотов според мен трябва да бъде задържан, също и Прохазка; Фигейредо и Тиам са само под наем; с Холмар дали пък не може да се задвижи откупуване; ако продаем някого (дано не Яблонски) трябва да се търси сходно добър играч.
Въобще - работа много. Даже част от нея трябваше вече да е свършена...

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 27 апр 2018 11:25

phd написа:Мисля си тия дни кой ще се грижи за селекцията в Левски, някой по-сведущ в клубните дела форумец знае ли?

Имаме нужда от заместници на Белаид, Вутов и Кабрал; трябват ни и резерви за Цветкович и Митрев; Панайотов според мен трябва да бъде задържан, също и Прохазка; Фигейредо и Тиам са само под наем; с Холмар дали пък не може да се задвижи откупуване; ако продаем някого (дано не Яблонски) трябва да се търси сходно добър играч.
Въобще - работа много. Даже част от нея трябваше вече да е свършена...


Задължително приоритетно трябва да се работи по удължаване на договорите на Панайотов и Прохазка и задържане на Тиам. Холмар не могат да си го върнат евреите, но могат да прибарат пари от него при евентуална продажба. Яблонски задължително да се задържи. Трябва да се работи за интегриране на Ривалдиньо (иначе за чий ни беше) и задължително да се осигури алтернатива на Цветкович и централната двойка. За вратарския пост е ясно - задължително нов. Хубаво е да задържим и Фигейредо защото нямаме алтернатива на Горанов. Ако вземем един бек, който може да играе и в двата края на терена супер. По крилата също сме щета на скамейката. Паулиньо и Обертан нямат адекватни заместници. Имаме много работа ако искаме да се борим реално с Лудогорец.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 27 апр 2018 11:39

groti написа:
phd написа:Мисля си тия дни кой ще се грижи за селекцията в Левски, някой по-сведущ в клубните дела форумец знае ли?

Имаме нужда от заместници на Белаид, Вутов и Кабрал; трябват ни и резерви за Цветкович и Митрев; Панайотов според мен трябва да бъде задържан, също и Прохазка; Фигейредо и Тиам са само под наем; с Холмар дали пък не може да се задвижи откупуване; ако продаем някого (дано не Яблонски) трябва да се търси сходно добър играч.
Въобще - работа много. Даже част от нея трябваше вече да е свършена...


Задължително приоритетно трябва да се работи по удължаване на договорите на Панайотов и Прохазка и задържане на Тиам. Холмар не могат да си го върнат евреите, но могат да прибарат пари от него при евентуална продажба. Яблонски задължително да се задържи. Трябва да се работи за интегриране на Ривалдиньо (иначе за чий ни беше) и задължително да се осигури алтернатива на Цветкович и централната двойка. За вратарския пост е ясно - задължително нов. Хубаво е да задържим и Фигейредо защото нямаме алтернатива на Горанов. Ако вземем един бек, който може да играе и в двата края на терена супер. По крилата също сме щета на скамейката. Паулиньо и Обертан нямат адекватни заместници. Имаме много работа ако искаме да се борим реално с Лудогорец.

Има и баласт за разтоварване. Ако, в края на краищата, няма да се разчита на Рошу и Белмонт - да освободят място и средства. Найденов ръка няма да хване - по добре някъде под наем.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 27 апр 2018 12:13

blue avalanche написа:
groti написа:
phd написа:Мисля си тия дни кой ще се грижи за селекцията в Левски, някой по-сведущ в клубните дела форумец знае ли?

Имаме нужда от заместници на Белаид, Вутов и Кабрал; трябват ни и резерви за Цветкович и Митрев; Панайотов според мен трябва да бъде задържан, също и Прохазка; Фигейредо и Тиам са само под наем; с Холмар дали пък не може да се задвижи откупуване; ако продаем някого (дано не Яблонски) трябва да се търси сходно добър играч.
Въобще - работа много. Даже част от нея трябваше вече да е свършена...


Задължително приоритетно трябва да се работи по удължаване на договорите на Панайотов и Прохазка и задържане на Тиам. Холмар не могат да си го върнат евреите, но могат да прибарат пари от него при евентуална продажба. Яблонски задължително да се задържи. Трябва да се работи за интегриране на Ривалдиньо (иначе за чий ни беше) и задължително да се осигури алтернатива на Цветкович и централната двойка. За вратарския пост е ясно - задължително нов. Хубаво е да задържим и Фигейредо защото нямаме алтернатива на Горанов. Ако вземем един бек, който може да играе и в двата края на терена супер. По крилата също сме щета на скамейката. Паулиньо и Обертан нямат адекватни заместници. Имаме много работа ако искаме да се борим реално с Лудогорец.

Има и баласт за разтоварване. Ако, в края на краищата, няма да се разчита на Рошу и Белмонт - да освободят място и средства. Найденов ръка няма да хване - по добре някъде под наем.

нови договори за Панайот и Прохазка, Фигейредо може да го задържим, задължителен централен защитник, който да може да играе и като десен такъв, задължително нов титулярен вратар и нов читав централен нападател.
Даже мисля е добре наистина да се изсипят мангизи за много добър централен нападател, това е приоритет, следващите приоритети са вратар и ЦЗ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 83 госта