/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот groti » 25 апр 2018 22:25

И кво? Сега ще почнем да го харесваме след всичките лайна дето се изляха по него? Лека полека отборът заприличва на нещо. А представяте ли си с още 2-3 футболиста на правилните позиции (за мен сме твърде ограничени като алтернатива в някои позиции) как ще изглежаме?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот сини шампиони » 25 апр 2018 22:29

groti написа:И кво? Сега ще почнем да го харесваме след всичките лайна дето се изляха по него? Лека полека отборът заприличва на нещо. А представяте ли си с още 2-3 футболиста на правилните позиции (за мен сме твърде ограничени като алтернатива в някои позиции) как ще изглежаме?

Нов вратар и заместник на Цветкович и сме бетон, при условие, че запазим сегашните играчи. Нищо че някой направо реват да седнат на пейката.
И само Левски оле

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Serafim » 25 апр 2018 22:50

Според мен напускащ трябва да бъде само Вутов. Освен, ако не е някаква много дълбока резерва, дето се вика за зор заман. Което разбира се не значи, че нямаме нужда от по-качествени играчи по няколко постове. Най-вече вратар, десен бек (и ляв, ако Афонсо не е при нас от лятото), както и едно крило още, защото ако Вутов не го вземем пак, то остава само Кабрал като алтернатива.

vvessel
Мнения: 4312
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот vvessel » 26 апр 2018 00:18

Спас Русев почти каза днес, че Левски ако не вземе купата Роси е пътник.
Надявам се няма да има подценяване, още повече, че предния мач с тях направихме 1:1.

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот comorad » 26 апр 2018 00:26

Ако Вутов играе както днес е пътник. А защо да се взема пак чужденец, Кабов чака шанс, Дидо и той. Момчетата играят много добре във Враца. Тук като се завъртят покрай "звездите" може да си вдигнат още повече класата. Аз днес се молех Стаси да е в групата. След като изкара Буш само Стаси щеше да свърши работа, бърз между Бард и Бодуров, щеше да си скъса. Ама даже не е в групата.
За мен Кабов трябва задължително да е в отбора и не само на пайката а да играе.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Player » 26 апр 2018 01:40

Днес Роси усети любовта на феновете и видимо му беше много приятно, преди по време и след интервюто на пистата. Надявам това да му повлияе положително върху работата му занапред. Не е бил досега никога извън Италия. Там много играят шах, така да го кажа и така и налагаше и в Левски, но се вижда промяна в това нещо. Явно усети, че тук не е Италия и никой няма да го упрекне, ако го дава по свободно и разчупи италианския стереотип. Ето как с бързи атаки с по едно докосване правим голови положение и бележим, а не като вземем топката и да нападаме постепенно, с което противника се прибира групира и става едно влачене на топката и накрая едно нищо.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот sinfen14 » 26 апр 2018 03:37

Отборът ни дръпна страшно много след само една ПОДГОТОВКА.Не ми се мисли,ако направим още 1-2 при Роси как ще изглеждаме. :roll: Вчера тиретата просто нямаха шанс.Толкова безпомощни бяха с човек повече на терена,че чак беше комично.Естествено,нашия вратар на два пъти реши да ги връща в мача и успя,въпреки,че те няма точен удар...Категорично вече е напълно ясно,че Митрев не става и просто не може да бъде титулярен страж на Левски.Повече може да напиша утре. :)

ПС-Чакам анализиращ коментар от metodito(без ирония).Просто ми харесват диалозите с теб.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот rane » 26 апр 2018 04:04

Serafim написа:Според мен напускащ трябва да бъде само Вутов. Освен, ако не е някаква много дълбока резерва, дето се вика за зор заман. Което разбира се не значи, че нямаме нужда от по-качествени играчи по няколко постове. Най-вече вратар, десен бек (и ляв, ако Афонсо не е при нас от лятото), както и едно крило още, защото ако Вутов не го вземем пак, то остава само Кабрал като алтернатива.

Защо само Вутов?
Митрев за какво е нужен в Левски? Този разваля всичко, което съотборниците му са съградили.
Кабрал защо да остава? Белмонт?
Найденов трябва да бъде преотстъпен! Към момента не става, но заслужава да му се даде шанс за развитие и след година-две да се върне в отбора.
Рошу също не мисля, че има бъдеще в Левски. Поне не и ако треньор е Роси.
Ами Белайд за какво ни е?
Трима централни нападатели също са ни множко!

Поне 6-7 човека трябва и ще са освободени след края на сезона! Да не забравяме, че имаме и 5-6 човека под наем или с изтичащи договори(Вутов е само един от тях).

На тяхно място ще се привлекат 3-4 нови + някои от преотстъпените може да бъдат върнати (Д. Иванов и Кабов са задължителни да бъдат върнати).

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот groti » 26 апр 2018 09:36

Единствените ми критики към Роси (изключвам многото загубени точки от липса на достатъчно дългата скамейка и понякога дразнещите експерименти) е, че едва сега започна да хваща за какво става дума тук. Човекът идва от Западна Европа където манталитетът е друг. Не разбира, че за Левски всяка загуба, пък дори и равен са драма и трагедия. Ако е осъзнал това ще се справи. Време му е вече (даже отдавна мина) и да научи основни команди на български. Спас да го юрне малко и ако трябва да му наеме частен учител. Не може да подвиква на италиански по време на мача. Баялцалиев ли им дава инструции - върни се,преса и т.н. Това е задължително.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот WPWW » 26 апр 2018 10:06

Напълно вярно беше констатирано от някои журналисти, че Роси може да се справи в "Левски" ако първо промени себе си. В последните мачове даде повече свобода на футболистите и това даде резултат. Явно е разбрал, че "Левски" е отбор, който винаги пресира защитата на противника, без значение срещу кого играе. За купата всичко е възможно/но по-скоро няма да има проблем срещу славия/, след това трябва да се прецени дали с Роси може да се направи пробив във евротурнирите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 66 госта