Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за домакините
133
44%
Равен
49
16%
Победа за Левски
123
40%
 
Общо гласове: 305

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот blue avalanche » 11 апр 2018 21:25

koisa написа:Въпреки това си държа на мнението.

Затова Бог е решил, че някои хора няма да станат треньори по футбол. Поне в този живот. И после нямало било карма/орис/съдба...

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Player » 11 апр 2018 21:29

Честита победа най-накрая, след повече от месец! Жалко за положението на Буш при гредата. Цялата атака беше страхотна. Две петички, извеждащо подаване и копване на топката. Яд ме е, че не стана един от най-хубавите голове които съм виждал...
Иначе никакви изхвърляне. Онези бяха без половин състав, а и бяха много кротки. Дори голият хъс и късмет който имат само, им липсваше и то точно срещу нас... Дори нямаха удар във вратата срещу колчето което стои там... Дали има нещо като купа за титла, ще се знае след две седмици окончателно. За сега приказките в тази посока се потвърждават напълно.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот sin4ec » 11 апр 2018 21:31

blue avalanche написа:
koisa написа:Въпреки това си държа на мнението.

Затова Бог е решил, че някои хора няма да станат треньори по футбол. Поне в този живот. И после нямало било карма/орис/съдба...

Виж сега, че на определен контингент им е по-вътре от тази победа, отколкото на етрополци, е факт. Това нас обаче не ни вълнува. Вървим напред и това е...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5204
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот koisa » 11 апр 2018 21:31

blue avalanche написа:
koisa написа:Въпреки това си държа на мнението.

Затова Бог е решил, че някои хора няма да станат треньори по футбол. Поне в този живот. И после нямало било карма/орис/съдба...

Никога не съм държал да ставам треньор по футбол. :lol: Коментирам единствено и само от моя гледна точка! Това, че ти не понасяш и не приемаш нищо различно от твоето мнение е лично твой проблем. Аз на черното няма да казвам бяло и да си кривя душата, пък нека за разбирачите да съм форумен и какъвто искат разбирач! :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5204
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот koisa » 11 апр 2018 21:33

sin4ec написа: Виж сега, че на определен контингент им е по-вътре от тази победа, отколкото на етрополци, е факт. Това нас обаче не ни вълнува. Вървим напред и това е...

Тук си в сериозна грешка (както винаги). За разлика от едни други, аз никога не съм се молил и не съм желал Левски да губи.
За справка: Мачовете при Петрович и молбите да губим за да бъде уволнен! :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Черният козел » 11 апр 2018 21:33

Спас да каже на Делио да пусне и Рошу,поне в тренировъчните мачове(за първенство).
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Elliah » 11 апр 2018 21:42

Честита победа! Много добър мач за нас. Имахме и положенията и контрол над играта, а новодомците нищо не играха. Можехме и още да ги накажем, но и така е добре.
Роси изкара мача тактически идеално (както обикновено). Никой не се насра фатално (както обикновено) и Буш уцели вратата цели 3 пъти :).
Обертан обича крилото и си има навика да играе там. Направи страхотен мач и дори тича до края. Малко е бавен в защита за крилото и Цветкович се побърква от време на време, ама айде да не издребняваме :). Все така да му връзва играта.
Не плюйте Насшименто бе идиоти... Човека е с кунтузия и игра много добре за функциите, които му бяха дали. Значи... тука има едни специалисти, дето хвърлят лайна по Гомес и по Насшименто и са почитатели на тактиката "Юруш" - ами вземете се образовайте малко как се играе футбол. Това са ни най-добрите играчи в момента заедно с Тиам и Обертан (последния ако има ден). Есента бяха Яблонски и Холмар, но и двамата не са в добра форма. Всъщност само Холмар не е... ама е дълго за обяснение.
Вутов съм склонен да му дам още кредит на доверие, ама само защото е българин и много ми се иска да влезе в състава.

Както и да е...
От следващите два мача за първенство взимаме 1 (една) точка макс, ако искаме да сме на финал за купата. Просто състава ни все още не е готов да играе такива брутални серии мачове и ще има жертви, така че се подгответе психически и заредете лайнометите за мятане по Роси.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 11 апр 2018 21:43

За мен лично неочакван резултат. Мое мнение: получи се, защото тоя път Буш уцелваше вратата.
Инак въобще не съм на мнение, че имахме кой знае колко силен мач. Но 2-3 добри паса на Обертан, Буш уцели вратата тоя път и така. Противника изненадващо слаб, резерви нерезерви очаквах да играят по-добре.

Честно казано не беше невъзможно да си тръгнем и с разгромна победа. От една страна малко съм разочарован, че не стана, от друга пък не очаквах победа и затова съм доволен и на 2:0.
Притеснителното е, че за реванша не само ще са в пълен състав, ами и ще се хвърлят на 400%. И ще разчитаме отново Буш да има ден, но това не е гарантирано все пак.

И между другото ще е голям смях ако Роси не се бъзика за това какво му е казал Русев за Обертан. Пък кой знае, може оня да е питал някой корифей в Лондон :D
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) 0:2FT

Мнениеот choko77 » 11 апр 2018 21:45

Не съм треньор,не разбирам кой знае колко,но ако Дедо Рози ме беше попитал преди 8 месеца и половината форум и фенове щяха да му кажат Обертанов къде да играе и не само той!Това само говори колко е несъстоятелен италианеца!Мога да му наредя състава със затворени очи,но все пак честита победа!

Потребителски аватар
levski_4_life
Мнения: 626
Регистриран на: 25 юни 2009 13:39
Skype: addicted-2-life
Контакти:

Re: Купа на България: ЦСКА-София (София) - Левски (София) - Сряда от 18:00

Мнениеот levski_4_life » 11 апр 2018 21:49

levski_4_life написа:Има ли насрочена дата за финала? И в София ли ще е?

Извинявам се за спама но ми се загуби мнението сред другите...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 25 госта