ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

gihuelo
Мнения: 5948
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот gihuelo » 19 мар 2018 10:41

W84me написа:
gihuelo написа:
W84me написа:
bilyaletdinov написа:К'во му е лошото феновете от провинцията да си посещават мачовете на любимия тим?
Няма значение левскари, припознавачи хората са отишли в дъжда да гледат тая помия.

Безплатно и доброзорно, както безплатно влизаха и пак бяха по-малко.

Вчера бяхте по малко. А колкото до автобусите един автобус с ваши привърженици беше потрошен при Ябланица. Така че имаше и ваши автобуси и то доста.

И тука ли прописа бе, гражданин от Ловеч?

Питам те за автобусите със привърженици на Левски? Кой е гражданин и кой селянин на лични.

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот WPWW » 19 мар 2018 10:52

Оставете Роси да оплеска и купата, а защо не и третото място.

Само защото е жабар никой не го закача след като половин година "Левски" играе нищо и половина. Ако треньорът беше българин, да е аут отдавна.

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот Megatron_69 » 19 мар 2018 11:41

W84me написа:
gihuelo написа:
W84me написа:
bilyaletdinov написа:К'во му е лошото феновете от провинцията да си посещават мачовете на любимия тим?
Няма значение левскари, припознавачи хората са отишли в дъжда да гледат тая помия.

Безплатно и доброзорно, както безплатно влизаха и пак бяха по-малко.

Вчера бяхте по малко. А колкото до автобусите един автобус с ваши привърженици беше потрошен при Ябланица. Така че имаше и ваши автобуси и то доста.

И тука ли прописа бе, гражданин от Ловеч?

ако не са феновете от провинцията,това "дерби" ще се играе пред 4000 души-факт.....
софиянци отдавна са по белият свят....
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот 7 е добро число » 19 мар 2018 11:44

W84me написа:"И благодаря на Господ, че не съм от другата страна!"

Изображение

Изображение


автобусите от Ловеч :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот onegavon » 19 мар 2018 11:53

Нашият отбор не е квартален като вашия и има привърженици в цяла България.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот W84me » 19 мар 2018 12:01

onegavon написа:Нашият отбор не е квартален като вашия и има привърженици в цяла България.

Ей го и тоя нагълсон :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот Serafim » 19 мар 2018 12:04

Megatron_69 написа:ако не са феновете от провинцията,това "дерби" ще се играе пред 4000 души-факт.....
софиянци отдавна са по белият свят....


Понеже във футбола, а и не само, нашироко се говори за селяни и граждани и кой е по-по-най и се използват стереотипи наляво и надясно, с абсолютна безпардонност и аз ще се включа, не за да ти опонирам конкретно на теб, а просто използвайки твоето мнение. Т.нар. софиянци (без значение дали пра-баба им е брала кокичета на първа пролет около паметника на Левски или родителите им са дошли от Елин Пелин в София през 80-те) в голямата си частност са хора, бачкащи за 800-900лв, които са си само за тях, защото живеят с родителите си в един апартамент и не плащат разходи, освен за нета и планета (и телефона) и през месец ще си купуват конфекция за 100-150лв. и ще пият бирички в парка защото, пак, те си живеят с родителите, не се занимават с наеми и ипотеки. Тинейджърски живот на 30+ години. "Бате, измЕстих се на квартира за две години, ама 400 кинта плащАх за една дупка, деба. Кое по-напред? Та се изнервирАх". Та, да, софиянец да иде по "белия свят" да мие чинии, да бачка общак или обслужващ персонал някъде за 1200-1300 евро и да мисли за квартири, съквартиранти, сметки и разходи... как да стане. Освен това ще бъде коментиран (къде зад гърба му, къде директно в лицето) за това как не може да говори езика, за културата му (вкл. и тази на шофиране), за навиците му на работа и извън нея и тн. С други думи - не само ще бъде отнето изконното му право да коментира и съди на базата на произхода и културните особености на другите, ами и той самия ще бъде подложен на това. :lol: Заеби, нема как да стане тва, бате. Че си бачка тука за 900лв., че си земе новото Галакси на изплащане и едни Найк за рожденния и че си живее с техните. Те и без тва мислят май ремонт да правят у тех, по-хубаво ще стане хем. :lol:

Иначе да, без хора от провинцията (хем такива живеещи в София, както и такива пътуващи за мачовете) наистина щеше да има едно 40-50% по-малко на мачовете.
Последна промяна от Serafim на 19 мар 2018 12:06, променено общо 1 път.

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот TNT » 19 мар 2018 12:05

onegavon написа:Нашият отбор не е квартален като вашия и има привърженици в цяла България.

Факт е,че в София никой не ви брои и за сцепена слива и затова обикновенно на другите ви мачове в София имате между 500-1500 човека. ;) Като имаме мач с вас в Ст.Загора от София я има 50 човека я няма.Обаче града "доволно" се усмърдява на коч курбан и долнопробен тютюн. :x После трябва поне денонощие да възвърне нормалното си състояние. :oops: Ясно е откъде е основната ви "фенска" маса. ;)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

raH4eB
Мнения: 11
Регистриран на: 03 мар 2018 13:50

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот raH4eB » 19 мар 2018 12:19

добре че беше серафим да ни обясни как седят нещата в софия :(

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот Serafim » 19 мар 2018 12:34

raH4eB написа:добре че беше серафим да ни обясни как седят нещата в софия :(


Пак заповядай. Света може да не съм го обиколил, ама България поне да. Един приятел оперен певец имам от София. Не съм го питал за родословното му дърво, та не знам от коя дата да му дадем медал "столичанин", ама човека веднъж ми каза много правилна приказка: "Дупе знае 2 и 200. Във Виена щях да вземам 5-6 пъти повече, на цената на многото разходи, а тука работя за минимална заплата, ама съм държавен артист, къде работя, къде не, водя се самоподготовка в къщи и тн. Намерил съм си мекото на хляба. Както има хора, дето ще са първи на село, ама първи, така и аз, ама в София, където е село сравнено с Виена. Ама съм по-добре". Не че очаквам да разбереш каквото и да е заради правописа ти, без да се обиждаш. Ама пък ти си си виновен за него и впечатлението, което правиш.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта