ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) /0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
194
66%
Равен
39
13%
Победа за Берое
63
21%
 
Общо гласове: 296

На линия
Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1944
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот Sstefanov » 01 мар 2018 13:32

bsz1916 написа:
сини шампиони написа:
bsz1916 написа:
TNT написа:
TristaNNN написа:Екстра, ще се ходи на мач и ще се пее "Шуми Марица". 8-) Е, няма да е кой знае колко топло, но 0 градуса не са като -10.
Като резултат очаквам трудно и скромно 1-0 за нашите момчета. Мисля, че на Яблонски му е ред да се разпише.
Въпреки изразителната победа срещу Септември, сякаш не бива да очакваме нови разгроми. Червената к*рва, която е треньор на заралии, ще ни даде як опълченски отпор и едва ли ще дойдат на протоколна разходка както направиха на стадиона без кенефи.

Мъжки,опълченския отпор го правеше Хубчев.Той беше спеца на тая тактика. ;) Томаш въпреки наличието на привидно опитни играчи особенн в защитата,не може да ги подреди така,че да затапи вратата.Напротив,точно там ни е ахилесовата пета.Допускат се прекалено лесни и левашаки грешки и добре,че в офанзивен план се създават много положения и се вкарват голове.Не ти ли прави впечатление,че нашите мачове са може би най-резултатните.Пропусклива защита и силна офанзивна игра. ;) Затова ми се струва,че много трудно този мач би завършил с 1 отбелязан гол.Особенно пък при евентуално ранно отбелязан гол в една от двете врати може да стане и голово шоу. :? Така си мисля поне аз. :roll:

Защитата на Берое не е чак толкова пропусклива - като изключим 2- та мача срещу Микре Юнайтед ( които на всички е ясно че се играха някъде другаде , но не и на терена ) , сме допуснали само 14 гола в останалите 20 мача , което е доста добър показател в това отношение . Разбира се Томаш няма да тръгне " ДА СЕ НАДИГРАВА " по начина с който се " НАДИГРАВАШЕ " в 2 - та мача срещу ЦСКА - СОФИЯ ( София ) - ( всички напред и без да се защитаваме ) , но той не го е правил и срещу никой от останалите съперници . Хубчев никога не е практикувал " опълченски футбол " - да гостуваш само в рамките на 1 сезон 6 пъти в София и да постигнеш 5 победи и само 1 равен мач при голова разлика 8: 0 , това не се постига с опълчение . И то в сезон , когато в София играеха и ЦСКА и Локомотив Сф , а не Септември , Витоша и прекръстения Литекс - Етрополе . Такива резултати Сашко Пътя може само да ги сънува .

Аз пък ще се радвам да ни се хвърлите на кръв и така да ви бием. Поне няма да ни се смеят като едни, че сте ни легнали

Мач на кръв няма как да има , защото в Берое почти не останаха беройци , а във Левски - левскари . Когато на терена са основно наемници , които се интересуват само от парите , всички мачове стават еднакви . Затова и са полупразните стадиони .

По точно при вас са повечето чорбари. Ще видиш в събота, как ще играете на кръв, само и само да се докажете пред господарите си. Ние пък от наша страна, трябва да задържим някакво ниво и време да направи 2 нормални мача подред.

TheIsco
Мнения: 4
Регистриран на: 01 мар 2018 12:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот TheIsco » 01 мар 2018 18:06

Труден мач, но най-вероятно Левски ще стигне до успех !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот mikata » 02 мар 2018 19:13

Цялата група:

Митрев, Кръстев, Яблонски, Ейолфсон, Белаид, Горанов, Паулиньо, Нашименто, Цветкович, Прохазка, Панайотов, Кабрал, Гомес, Тиам, Обертан, Буш, Костов, Вутов
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот luxorus » 02 мар 2018 20:00

6 българи и 12 други в основната група,титулярите ще са 2 към 9,браво,браво!А Лудогорец как ги хранихте заради тия неща....
I'M BLIND!IMPRESS ME!

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот a4ama4ko » 02 мар 2018 20:23

mikata написа:Цялата група:

Митрев, Кръстев, Яблонски, Ейолфсон, Белаид, Горанов, Паулиньо, Нашименто, Цветкович, Прохазка, Панайотов, Кабрал, Гомес, Тиам, Обертан, Буш, Костов, Вутов


Не схващам логиката, ако вторият португалец не е контузен, защо не е в групата. Вземаш футболист от френската Лига 1 под наем и му плащаш немалката заплата за срок от 3 месеца, а от три мача два не попада дори в групата. Къде е гледал треньора, когато се е съгласил да бъде привлечен? Нещо не е наред в този клуб и това ще доведе до сериозни проблеми.
Последна промяна от a4ama4ko на 02 мар 2018 23:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот balef » 02 мар 2018 21:19

Победа за Левски 3:1

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 457
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот levskarcheto96 » 02 мар 2018 21:21

Необяснимо е, че хора като Буш, Вутов, Гомес и Кабрал са в групата за сметка на Фигейредо, Рошу и Ривалдиньо. За последния, ако не е готов още физически, разбирам. За Рошу ясна работата, Роси го мрази и това е. Но за португалеца вече нямам грам представа защо не е дори в групата вече трети мач (миналия май беше сред резервите, но не му се даде шанс), а доколкото разбрах, неговата заплата е най-висока. Хубавото е, че Горанов играе добре засега, но нямам особени надежди за него. Мисля, че е ограничен в доста аргументи футболист. Въпреки това стига да не се почва с Гомес, Кабрал, Вутов и Буш, аз съм доволен.

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот a4ama4ko » 02 мар 2018 23:04

levskarcheto96 написа:Необяснимо е, че хора като Буш, Вутов, Гомес и Кабрал са в групата за сметка на Фигейредо, Рошу и Ривалдиньо. За последния, ако не е готов още физически, разбирам. За Рошу ясна работата, Роси го мрази и това е. Но за португалеца вече нямам грам представа защо не е дори в групата вече трети мач (миналия май беше сред резервите, но не му се даде шанс), а доколкото разбрах, неговата заплата е най-висока. Хубавото е, че Горанов играе добре засега, но нямам особени надежди за него. Мисля, че е ограничен в доста аргументи футболист. Въпреки това стига да не се почва с Гомес, Кабрал, Вутов и Буш, аз съм доволен.


Проблемът не е във футболистите, а в ината на Роси.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21583
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот metodito » 03 мар 2018 08:48

Абе, хора, тоя Рошу да не е Рикелме? Тренерът ли знае или ние по-добре? Гомес ясно им каза да му дадат време, когато дойде, а те форсираха включването му. Относно Фигейредо... If it ain't broken, don't fix it, знаете ли я тази приказка. На Горанов му попари под петите и се сети, че трябва да се бори за всяка топка. Изигра два добри мача, така че... Знаете ли формата на португалеца каква е? Аз не знам. Знам само че е бил резерва в опашкар в Лига 1. Относно Ривалдиньо... тук се солидаризирам май с вас. Да е зле, да е зле, по-зле от Буш не може да е по-зле.

Иначе очаквам малко голове, замръзнал терен, много борба и се надявам душманина на "Левски" Камбуров да няма ден. Не знам защо така мисля, но имам предчувствие, че ще ни вкарат първи гол на Герена. Мачът е от изключително психологическо значение. Първо, "Ботев" и Берое са ни преки конкуренти за Европа. Никой съперник не трябва да бъде подценяван. Първият тест го минахме с успех. Автогол или не, преминахме го. Сега идва според мен по-голямото изпитание. Съставът на Берое има по-голяма дълбочина и опит от този на "Ботев" и те играха все едно без девятка в София, докато Берое имат такава. Средната им линия също е по-разнообразна. Вярвам, че Роси и отборът ще подходят максимално сериозно към мача. Второто, което е, според мен в Русе ЦСКА-СОФИЯ (София) ще направят втора грешна стъпка. Да видим дали ще позная. В Русе ще е кучи студ и гаден терен. Ако наистина направят грешна стъпка, а ние бием - няма значение с колко и как, първенството става интересно... Все още си мисля, че програма максимум в първенството, която поне за мен е второто място, е постижима цел.

kempesmario
Мнения: 1099
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 03.03| 15:00ч.

Мнениеот kempesmario » 03 мар 2018 08:59

задължително победа над цеца2. Няма такива продажници като тези, то не беше за купата симуланти срещу оригинала цеца, то в първенството не беше полегване в стил булка верейка. Само Левски бием 3-0.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта