Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2202
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 31 дек 2017 16:49

Не мрънкайте защото на 06 ще се радвате.Всичко е затишие пред буря.Всичко е уредено и ще дойдат и четирите наведнъж.А изненадата ще е много ама много приятна.И са по добри от Обертан или поне са по надеждни и има много хляб и футбол в тях.А след две-три години милиони трансфери от тях.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 01 яну 2018 10:54

Kris_men2000 написа:Не мрънкайте защото на 06 ще се радвате.Всичко е затишие пред буря.Всичко е уредено и ще дойдат и четирите наведнъж.А изненадата ще е много ама много приятна.И са по добри от Обертан или поне са по надеждни и има много хляб и футбол в тях.А след две-три години милиони трансфери от тях.

Имаш ли някаква информация от сериозен човек в Левски ,или просто спекулираш ?

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3171
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 01 яну 2018 14:58

Честита Новата 2018 година!
С най- добри пожелания към всички съфорумници! И многобройните гости за които синият форум е доста атрактивен и ежедневно му гостуват. Дано прословутото им злословие по адрес на синята общност мобилизира синьото ръководство за по- активна работа.
Аз лично не очаквам чудеса в периода на трансферната зема и след нея. Спекулациите и слуховете ще са с предимство пред незавидната реалност защото големите неща се вършат от големи хора. А в ръководството на любимия ни клуб са се впили като кърлежи жалки хорица с дребни душици и примиренчески манталитет. Липсва им фантазия, размах и ... арогантност ако щете.
Но надеждата умира последна. Дано, дано...

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Мнения: 161
Регистриран на: 01 юни 2016 09:59
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот OGI1914RZ » 03 яну 2018 10:28

От показаното до момента разбрахме че Росси е от треньорите които не обичат експерименти и ротации.Мисля че ще опита да окомплектова титулярна единайсеторка от ключови,завършени,можещи футболисти. Техните резерви ще бъдат млади неопитни играчи,които трябва да се развиват и да попиват от класата на титулярите.Следвайки тази логика в разширения състав на Левски можем да открием много излишни играчи.Тези които не са нито ключови,нито млади и переспективни, просто нямат място в Левски.Не знам дали ще се съгласите с мен, но аз мисля че имаме проблем и с вратарския пост. Четворката в защита се нуждае от ляв бек. Готов съм да се обзаложа че след подготовката Цветкович ще най силния десен бек в първенството ни. Също след подготовка ще имаме яснота кой из по между Гомез,Панайотов,Рошу,Белмонд,Прохазка ще оформи "вътрешна" двойка и след това решение ще имаме поне двама ненужни. Отново е възможно да не се съгласите с мен,но аз мисля че основния проблем са не нападателите а крилата. Ако не намерим решение с по агресивни,бързи,технични и можещи футболисти там, и Кавани да води атаката все същата. За това което иска Росси от фланговите си футболисти Неделев е идеален.Обърнато крило с отличен поглед върху играта,добър далечен удар+бонус,добър изпълнител на статични положения. Мисля че изходната ни позиция като гръбнак е по добра от предишни години.Поне половината титуляри са ясни.Имаме ясна представа, къде са нужни попълнения. Спомнете си как изглеждахме преди 6/7 месеца срещу Верея... Тогава всички мислехме че целия отбор не става. Да дойдоха много нови играчи, да някой от тях все още са загадка, да някой от тях са по скоро грешки, но е нереално да очакваме от 20 новопривлечени 20 да се сработят и да заиграят силно. Търпение! Имаме нужда от 3 или 4 завършени играча. Един да намерим тази зима пак ще е успех.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1414
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот olimpi » 03 яну 2018 11:15

Първо ЧНГ и всички да сте здрави и късметлии през новата година.

Роси си го е казал, трябва ни определено читав ляв бек, освен това може би иска нападател да засили конкуренцията (Мапуку може и да го продадем) и още един ?! халф.

Ще се съглася че ни трябва спешно ляв бек, тъй като през Горанов станаха няколко гола, които ни изядоха точки.
Другите защитниси са ОК и са класа за дриша лигата, а и си връщаме класен ЦЗ.


Божката става за вратар, справка малкото допуснати гола, но по-класен вратар няма да е зле (справка головете на тирето). Пита се тогава какво правим с Кръстев.

Рошу май е пътник и в средата оставаме с малко читави играчи (Белмонт е загадка, но е още млад).

Мнението ми е че н не трябва на всяка цена да се взимат играчи, трябва да са класа, за да може да се вдигне нивото. Купуването на
кило се видя до какво води.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21572
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 03 яну 2018 11:51

Митрев е чудесен вратар, но има един голям проблем. Българин е. Лошо, Седларов, лошо.

Хора, Митрев ни спаси в колко мача. Наизуст ли си го говорите това? Ами май забравихте мача с Хайдук. Нека някой ме опровергае, че ако не беше той отивахме на разлика. Чакам. С Лудогорец, излизането му беше единствения правилен ход. Така и не видяхме добро повторение, но там директивата беше, че този мач няма да ни го дадат. Със Славия най-вероятно падахме без Митрев. Митрев може да се каже, че е една от причините Роси все още да е треньор.

За бековете и двамата са пълна щета. Може би сте забравили мача със Славия. Откъде дойдоха пробивите им? Признавам, че това може да е грешка на Роси, а може и халфовете да не изпълняват стриктно указанията, но фактът е факт: сърба тръгва в атака, центрира/губи топката, атака през зоната му, никой не го покрива. Той не е спринтьор на 100 метра, няма как да се върне. Налага се Давид или Холмар да се оправят. И напред ни трябва вкарвач. Това е. Липсата на Антонио се усети, значи явно върши работа... Нямаме офанзивен халф тип Бедоя, но това може да се компенсира с активна игра. Освен това няма кой да консумира пасовете му и да имаше. Единият може само си оправя перчема, другия играе в 90% от случаите с гръб към вратата, не се открива, ми се само се тика в защитниците с гьз. Все пак обаче поне ангажира поне по двама около себе си, което на свой ред открива възможност за някой от дълбочина да пробие... Няма такъв... Значи, освен таран и един "лек" нападател няма да е излишно...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21572
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 03 яну 2018 12:01

https://topsport.bg/bulgarians-abroad/d ... binov.html
ето опцията за нападател. Знае италиански, свикнал е на италианския манталитет.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Neron » 03 яну 2018 12:24

Пак умряла работа. Ще дойдат в последния момент някакви до април ще се оправдаваме, че не са имали време да се адаптират. После ще кажем, че не са провели пълноценна подготовка. Ще изиграят 3-4 мача като Рошу и ще сметнем, че не стават. След това идва заученото от последните 10 години "От следващия сезон ще видите истинския Левски". Ще пишем поредната нулева година и така.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 03 яну 2018 12:53

Neron написа:Пак умряла работа. Ще дойдат в последния момент някакви до април ще се оправдаваме, че не са имали време да се адаптират. После ще кажем, че не са провели пълноценна подготовка. Ще изиграят 3-4 мача като Рошу и ще сметнем, че не стават. След това идва заученото от последните 10 години "От следващия сезон ще видите истинския Левски". Ще пишем поредната нулева година и така.

Забравил си да споменеш, че вероятността да изядем много бой е доста голяма...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 03 яну 2018 13:03

metodito написа:Митрев е чудесен вратар, но има един голям проблем. Българин е. Лошо, Седларов, лошо.


Не е там проблема, а в това, че му вкарват голове почти от центъра. От такова разстояние Яблонски и Холмар няма как да го опазят.
Иначе едва ли някой ще оспори, че на моменти прави страхотни спасявания, но не е от вратарите, които те карат да се чувстваш спокоен... Особено при излизания, центрирания и удари от далеч...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта