Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 16 май 2017 22:26

Победа за Левски
54
34%
Равен
25
16%
Победа за Лудогорец
82
51%
 
Общо гласове: 161

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот alchemist » 16 май 2017 22:54

Eminem написа:
buhata_prime написа:
И без тва, единият от двата ви мача в Европа тая година ше е без публика. Толкова ли не се научиха тия вашите?

как очакваш софия запад да се научи ?
Това са антилевскари и са доста прости.
Всеки в сектор Б е антилевскар!


100% съгласен!
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот sin4ec » 16 май 2017 22:55

шивача написа:Синчец, за ква незаслужена загуба говориш, като вие сте тотална щета!? Играете си няква си измишльотина, като в махалат, на юруш и квото стане. Аз грамотен футбол от вас не видях.

Играем каквото можем на този етап. След изхвърлянето на 4-ката, която няма да е при нас следващия сезон и при липсата на Минев и Прохазка кой идиот би очаквал " грамотен футбол "...
Нека гледаме реално. Днес на терена бяха: Кръстев( 22). Краев( 20). Найденов(19). Стаси(19). Кабов(17). Юруков(17). Нар(22). Тунде(21).
Извинявай, ама в простата игра футбол има закономерности. Който чете-нека разбира.
За пръв път може би от времето на Шпайдела някой излезе да играе с подобна възрастова конфигурация. И то срещу хегемона.
Аз това го чакам отдавна. Да, мъка ще е, ще падаме, но това е истината.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот alchemist » 16 май 2017 22:57

sin4ec написа:Тежка и определено незаслужена загуба. Късметът бая ни е поизоставил, но това е положението. Найденов замества Мечката донякъде, но Прохазка ни липсваше много. Аниете също, но съм съгласен с решението да се пускат тези, които остават в отбора.


Боже, колко си заблуден! Свали сините очила за поне 5 мин. Късмета няма как да покрива хаоса или по-добре казано : "За кораб без посока, никога не може да има попътен вятър!"
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот buhata_prime » 16 май 2017 22:59

Не мога да подмина нещо, което ми направи много приятно впечатление. Това не се вижда всеки ден в България! Поздравления за играчите на Левски за тази постъпка! Евала, наистина!

Изображение
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:00

W84me написа:Левски е единствения професионален отбор с ЕДИН БЕК В СЪСТАВА, ЕДНО КРИЛО и ЕДИН ЦЕНТРАЛЕН НАПАДАТЕЛ! Митов има много грехове, но отговорността се носи от Боримиров и Финягата, вторият е абдикирал тотално.

Иначе от младите съм сигурен, че ще излязат големи футболисти! Краев е готов, трябва му само един треньор. Найденов беше най-добър на терена днес. Кръстев е много класен вратар. Имаме бъдеще в младите, но покрай тях си трябва качество.


Ти май за някой друг отбор говориш :).
Че Фитягата, Тъпчо и Боримиров, плюс Чилика и останалата скаутска пасмина не стават - не стават.
Обаче Жадното е акъл неземен. Вярно, няма чист бег, обаче Яблонски също е играл и има опит на позиция десен бег. Трябва да си супер тъп за да видиш, че Огнянов на тази позиция е повече от безполезен. Направо си е вреден. Отделно от какъв зор си пуснал Пиргов като опорен халф???? Ми да пусне Кръстев централен нападател - има ръст момчето и сигурно по-добре ще се справи от нигерийския "талант". Какво изобщо прави Краев като дефанзивен халф? Той не може да изнася топката, защото е прекалено хилав и тромав. Това е втори гол който ни вкарват по идентичен начин заради негова грешка в опасна зона. Тези две неща, плюс цялостната посредственост и яловост на двете маймуни ти решават всички мачове в плейофите, където ако изключим бойкота на буферите останалото са ни загуби и мижав равен с Дунав в София само защото тези нямаха самочувствието да ни бият. Това което показва Левски през пролетта е някъде за бараж за оставане в А група. Тъжно, но факт. Ако стигнат до бараж за ЕКТ най-вероятно и него ще го загубят. Друг е въпроса, че ще ги бият във втория кръг, а е възможно и в първия, но все някой лев като полза би имало.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5173
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот koisa » 16 май 2017 23:00

Бурабия, Прохазка и Яблонски. Около тези играчи трябва да се гради отбор. Всички останали да се продават или освобождават. Изключвам малките, на тях трябва да им се дава шанс в определени мачове за по 20-30 мин първоначално. Все още не са готови да носят отбора! В момента не им правят услуга като ги хвърлят на лъвовете заобиколени от посредствени футболисти, които няма на какво друго да ги научат, освен на посредственост и самочувствие без покритие.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Teo » 16 май 2017 23:01

buhata_prime написа:Не мога да подмина нещо, което ми направи много приятно впечатление. Това не се вижда всеки ден в България! Поздравления за играчите на Левски за тази постъпка! Евала, наистина!

Изображение


Това на Армията никога няма да се случи, най-много някоя бутилка да изяде дървото Дяков!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13835
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 16 май 2017 23:01

Изображение

Мачдей ли бе да го опишеш!?
:mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот stoyankd » 16 май 2017 23:02

W84me написа:Левски е единствения професионален отбор с ЕДИН БЕК В СЪСТАВА, ЕДНО КРИЛО и ЕДИН ЦЕНТРАЛЕН НАПАДАТЕЛ! Митов има много грехове, но отговорността се носи от Боримиров и Финягата, вторият е абдикирал тотално.

Иначе от младите съм сигурен, че ще излязат големи футболисти! Краев е готов, трябва му само един треньор. Найденов беше най-добър на терена днес. Кръстев е много класен вратар. Имаме бъдеще в младите, но покрай тях си трябва качество.

Понеже съм малко по-възрастен и съм гледал други млади, станали добри играчи, мога да твърдя със сигурност,че Краев няма как да стане сносен играч с подобна игра. Не може да правиш подобни грешки в мач без никакво значение и да очакваш нещо сериозно. Ами предните мачове? Не случайно разбирач като Люпко не го харесваше. Има нещо в него, но му нужно незабавно да напусне Левски и да потърси развитие на по-сериозно място. Лошото е , че не виждам кой ще го вземе. Кръстев също трябва много да работи, ако не иска да последва Пламен Илиев- друг талант.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:02

sin4ec написа:
шивача написа:Синчец, за ква незаслужена загуба говориш, като вие сте тотална щета!? Играете си няква си измишльотина, като в махалат, на юруш и квото стане. Аз грамотен футбол от вас не видях.

Играем каквото можем на този етап. След изхвърлянето на 4-ката, която няма да е при нас следващия сезон и при липсата на Минев и Прохазка кой идиот би очаквал " грамотен футбол "...
Нека гледаме реално. Днес на терена бяха: Кръстев( 22). Краев( 20). Найденов(19). Стаси(19). Кабов(17). Юруков(17). Нар(22). Тунде(21).
Извинявай, ама в простата игра футбол има закономерности. Който чете-нека разбира.
За пръв път може би от времето на Шпайдела някой излезе да играе с подобна възрастова конфигурация. И то срещу хегемона.
Аз това го чакам отдавна. Да, мъка ще е, ще падаме, но това е истината.


Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта