Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 16 май 2017 22:26

Победа за Левски
54
34%
Равен
25
16%
Победа за Лудогорец
82
51%
 
Общо гласове: 161

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Player » 16 май 2017 22:42

Много брак в действията днес. На какво се дължи не е ясно, ама не могат да се намерят в отлични ситуации за гол. Първия и третия гол, казват всичко за играта в средата на терена. Подобно е и в защитата. И въпреки всичко, цели три греди. Имаше и желание, но липсват умения, опит и спокойствие. Смесени чувства остават след този мач.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот mikata » 16 май 2017 22:43

Бурабия е добър,но всеки мач е с жълт картон!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Teo » 16 май 2017 22:44

mikata написа:Бурабия е добър,но всеки мач е с жълт картон!


Е нормално да е с жълт всеки мач, момчето изгаря на терена... :idea:
@ С Пинто и Бурабия в средата няма кой да ни спре следващия сезон, ама реалностите са други. :lol:

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот demon777 » 16 май 2017 22:45

Вий сте много спрели.
Поввтарям аз че челси играят с един англичанин а арсенал с трима и не им пречи вие Българи та Българи ще си правят отбора как си искат ако ще само от бразилци да е.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот PFC Litex » 16 май 2017 22:45

Teo написа:
PFC Litex написа:
Teo написа:Какво печели БГ футбола като продадат Кафу?!
@ Тия от разград играят с 11 чужденци всеки мач... :idea:

А какво спечели БГ футбола от продажбата да Диого Виана?
Нещо да кажеш за Рома и защо следващата селекция на ЦСКА-София ще е отново само от чужденци?

Иначе мнението за сините си го казах след предния мач, но има доста тънкообидни, които предпочитат да им мажат очите, отколкото да ги ударят с истината.


Аз ако можех щях да си взема Бурабия от Левски, но няма да го дадат... за мен най-добрия халф в България в момента!
@ У нас има много добри български футболисти само, че комплексарските собственици са им надули цената до небето, което не отговаря изобщо за нашите стандарти.


Кога веднъж ще си удържиш на думата и да отговориш на зададени въпроси?
Критикуваш, че какво печели БГ футбола от евентуална продажба на Кафу, но в същото време мишкуваш за Виана.
Критикуваш, че играели само чужденци, а в същото време отговаряш, че у нас няма читави играчи.

Да беше ***, а то акъл
Изображение

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 22:45

Player написа:Много брак в действията днес. На какво се дължи не е ясно, ама не могат да се намерят в отлични ситуации за гол. Първия и третия гол, казват всичко за играта в средата на терена. Подобно е и в защитата. И въпреки всичко, цели три греди. Имаше и желание, но липсват умения, опит и спокойствие. Смесени чувства остават след този мач.


Казано с две думи посредствени некадърници.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот W84me » 16 май 2017 22:47

Левски е единствения професионален отбор с ЕДИН БЕК В СЪСТАВА, ЕДНО КРИЛО и ЕДИН ЦЕНТРАЛЕН НАПАДАТЕЛ! Митов има много грехове, но отговорността се носи от Боримиров и Финягата, вторият е абдикирал тотално.

Иначе от младите съм сигурен, че ще излязат големи футболисти! Краев е готов, трябва му само един треньор. Найденов беше най-добър на терена днес. Кръстев е много класен вратар. Имаме бъдеще в младите, но покрай тях си трябва качество.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот PFC Litex » 16 май 2017 22:52

W84me написа:Иначе от младите съм сигурен, че ще излязат големи футболисти! Краев е готов, трябва му само един треньор. Найденов беше най-добър на терена днес. Кръстев е много класен вратар. Имаме бъдеще в младите, но покрай тях си трябва качество.

С голобради юноши на война не се ходи.
Те са бъдещето, но не и настоящето.
Изображение

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот alchemist » 16 май 2017 22:53

Eminem написа:Дано да ни накажат за маймунските звуци и за скандирането "ооо, черна маймуно", от антилевскарите в сектор б. Фенове на ЦСКА - София, разгласете го по медиите, за да се самосезира ДК.


А, дано, ама надали. И аз призовавам не само феновете на ЦСКА - София, а и всички останали вкл. и РАЗУМНИТЕ сини фенове да го направят! Трябва яка промяна в този клуб - от феновете до собственика!
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Player » 16 май 2017 22:54

popokutepetel написа:
Player написа:Много брак в действията днес. На какво се дължи не е ясно, ама не могат да се намерят в отлични ситуации за гол. Първия и третия гол, казват всичко за играта в средата на терена. Подобно е и в защитата. И въпреки всичко, цели три греди. Имаше и желание, но липсват умения, опит и спокойствие. Смесени чувства остават след този мач.


Казано с две думи посредствени некадърници.


В този състав липсват преди всичко играчи с опит. В момента много се усеща липсата на Минев. Педи като игра Живко за 2-3 месеца беше едно, след като отиде в Кипър, стана съвсем друго. Двама -трима опитни играчи си трябва да има на терена. Трябва някой да дава спокойствие, увереност и съвет на младите по време на мача.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта