Спас Русев е новият собственик на Левски!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6590
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот realno » 19 фев 2017 12:40

Спас Русев ще бъде ли в зала Универсиада? Ще представят отбора му.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

v77ko
Мнения: 8
Регистриран на: 24 авг 2015 15:11
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот v77ko » 19 фев 2017 12:46

ico49 написа:пуска някой трол мухата и почва да се кефи ,как се караме и пишем коментари ,елате следобед в зала универсиада там ще говорим на живо.стига с теми и писания

Какви, тролове какви 5 лева, пич или всичко е розово според теб.Цъфнали сме и сме вързали, не пиши глупости а драсни два реда как виждаш ще се оправят нещата не е много сложно според мен.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот sslevski » 19 фев 2017 12:51

Оранжевите започнаха да сънуват розови сънища за фалити.Това е несериозно.Поне на този етап НЕ.Няма как да се случи.
Но Спаско е способен да го направи.Той може да се нареди към най-мразените българи,защото спокойно мога да нарека Лупи такъв.Идва краде ,разваля и си тръгва.Ние феновете можем да покажем ,че можем да дадем.Аз съм сигурен както се събраха средства за юбилея,така може да съберем и за козирка и не кой и да е ,а ние феновете.Логото на козирката ще е ясна и тя ще е насочена не към Виваком,а изцяло към феновете.Тук няма да лъжем,като някои други клубове че дадените пари ще се върнат.НЕ те няма да се върнат,но ще направят нещо повече ще останат завинаги в историята може би с първия тим направил част от собствения си стадион.
Аз лично също мисля да дам пари и не 7 лв,както е по сметка ,а 20,защото смятам,че ще ги дам за нещо хубаво.Знам,че даже и да не можем да ги съберем ще съм доволен ,че сме опитали.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот ico49 » 19 фев 2017 12:51

кои неща дасе оправят ,непалтени заплати или кво .или искаш собственик бащичко тип микренския ,айде стига глупости ,дай по спокойно.клубът не е пред фалит.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот sslevski » 19 фев 2017 12:53

ico49 написа:е да де ама челси има да дава на абрамович 1 милиард долара в последствие ,

И ти си запознат с футбола ,колкото аз с фигурното пързаляне.Дано скоро се научиш и че имена на футболни отбори и имена се пишат с главни букви.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

v77ko
Мнения: 8
Регистриран на: 24 авг 2015 15:11
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот v77ko » 19 фев 2017 12:54

sslevski написа:Оранжевите започнаха да сънуват розови сънища за фалити.Това е несериозно.Поне на този етап НЕ.Няма как да се случи.
Но Спаско е способен да го направи.Той може да се нареди към най-мразените българи,защото спокойно мога да нарека Лупи такъв.Идва краде ,разваля и си тръгва.Ние феновете можем да покажем ,че можем да дадем.Аз съм сигурен както се събраха средства за юбилея,така може да съберем и за козирка и не кой и да е ,а ние феновете.Логото на козирката ще е ясна и тя ще е насочена не към Виваком,а изцяло към феновете.Тук няма да лъжем,като някои други клубове че дадените пари ще се върнат.НЕ те няма да се върнат,но ще направят нещо повече ще останат завинаги в историята може би с първия тим направил част от собствения си стадион.
Аз лично също мисля да дам пари и не 7 лв,както е по сметка ,а 20,защото смятам,че ще ги дам за нещо хубаво.Знам,че даже и да не можем да ги съберем ще съм доволен ,че сме опитали.


Това ли е най- големият ни проблем според теб козирка или финансовата стабилност, която за съжаление липсва.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23456
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот Thsmith » 19 фев 2017 12:56

ico49 написа:кои неща дасе оправят ,непалтени заплати или кво .или искаш собственик бащичко тип микренския ,айде стига глупости ,дай по спокойно.клубът не е пред фалит.

а кво е? Командно дишане и чакане всякакъв интерес да умре :lol: Той вече е на приключване и отбора се гледа основно от роднините на играчите, но явно има още на къде да прогресира.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот sslevski » 19 фев 2017 12:58

Да това е най-голямия ни проблем,че хора като теб не се интересуват от клуба и искат само победи като е дал само пари за едно пакетче семки.Такъв клуб няма.Искам някой да вземе да прави нещо в този клуб и това няма да е Спас Русев по всичко личи,няма да е втория смешен акционер Боримиров и кой остава според теб?И това което ще се опитат да направят феновете не е да оправят клуба,а да покажат редица други работи,ЧЕ СЕ ОПИТВАТ ДА ПРОМЕНЯТ ЛЕТАРГИЯТА, в която е изпаднал клуба.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот popokutepetel » 19 фев 2017 13:00

ico49 написа:кои неща дасе оправят ,непалтени заплати или кво .или искаш собственик бащичко тип микренския ,айде стига глупости ,дай по спокойно.клубът не е пред фалит.


Ти нещо май си на някаква странна дрога :) . Клубът има 20 млн. дългове, а приходите, които реализира не стигат дори да покрие режийните. И викаш Левски не е във фалит и кредиторите са някакви благотворители.
Между другото заплати в момента не се плащат, а дори за екипи парите се намериха в последния възможен момент.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот popokutepetel » 19 фев 2017 13:03

Слушайки глупотевините на Спаско се убеждавам, че зад всеки "успял" мъж седи ДС и олигархията.
Утехата ми е, че Маджо и други другари на Спаско вече си търсят обещаните пари от далаверата с Виваком и скоро тоя ще потъне в дън гори Тилилейски.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, Киро Пора и 26 госта