Спас Русев е новият собственик на Левски!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот mikata » 19 фев 2017 08:33

Чиликов или Н.Илиев :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот анто маина » 19 фев 2017 08:58

mikata написа:Чиликов или Н.Илиев :lol:

Божинов,нали е безработен вече,ще стане играещ член на НС :lol:

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот sslevski » 19 фев 2017 10:19

Първо ще помоля и искрено се надявам модернаторите в този форум да не трият темата първо,защото е актуална и второ защото е крайно време да се изсипят креативните негативни мнения за президента някъде.Мисля,че тази тема е подходяща.
Така не знам от къде да започна,но ще започна от самото начало.Идва човек наричащ се Спас Русев,който придобива почти пълен пакет акции на футболен клуб Левски и излиза пред милионите зрители и казва,че ще работи за благото на клуба и ще направи Левски шампион.Той се определи като истински левскар,вкара малко сантименти от детството,обеща да подобри материално базата и остана да чакаме да видим какво ще се случи.
Да всичко звучи много добре сега всички чакахме да се започне с някакво действия.И като всеки президент искащ да направи нещо ново с новата си фирма,би назначил нови можещи хора и бил взел нови работници,които да са квалифицирани за да могат да му носят евентуално някакви позитиви.Естествено той знаеше кой може да помогне на Левски,говоря за хора като Сираков,Херо,Мъри и още няколко човека,но и той беше наясно,че няма да даде нито стотинка от горе единствено само и основно заплатите и там някои битови задължения,които има всеки един клуб в България.
За мен както и за повечето левскари господин Спас Русе е една кукла на конци спусната от някъде без негово съгласие.Или друго яче казано.Взимаш виваком ама и подържаш комата на ФК Левски.Не може човек с неговото реноме да не е проучил какво купува ,какви задължения има и да има изготвен план за поне три години.Обещава и след 2 месеца,казва,че не може да си позволи козирка,табло и нови играчи и виждаш ли всеки фен трябва да помага.
Искам да попитам кой футболен клуб е тръгнал отзад - напред? Искам да го попитам неговия любим футболен клуб Челси така ли тръгна?Ако не се лъжа президента Абрамович дойде изсипа един чувал пари за тамошните стандарти и отгоре и направи клуб и тогава и феновете се активизираха.Той не дойде и не каза ,а сега феновете да си купуват шалчета за да тръгне отбора.Това господин Русев го няма никъде.Няма как да стане.Ако продължавате по този начин клуба няма как да тръгне нагоре.Напротив той ще отиде надолу.А това,че заплашвате феновете с раздаване на акции не ви прави чест.В момента вие в очите на феновете представлявате един Лупи и един Христолов,нищо повече и феновете толкова са изгубили вяра във вас и клуба,че НЕ ОЧАКВАЙТЕ НИЩО от тях.Това с картите няма как да стане.Това вече сме го гледали с други отбори.Няма как да купиш шевни машини и след 3 години да построиш сграда за тях.
Искам и да се обърна към НКП и тръст Синя България.Сигурен съм,че тази козирка може да я направим ние феновете.Нека покажем на хората,които не милеят за клуба,че ние обичаме този клуб и можем без всеки.Нека се направи една мащабна организация с много реклама и съм сигурен,както за 100 годишнината така и сега 500 000 можем да дадем по 7 лв, което прави точната сума за тази козирка.Естествено това може да случи само ако си я направим ние.Няма какво да чакаме на псевдо левскари и хора ,които не милеят за клуба.На тази козирка отгоре обаче ще напишем "ОТ НАС ФЕНОВЕТЕ ЗА НАС ФЕНОВЕТЕ".
За мен Спас Русев каза две много ясни неща тази сутрин.Пари за футболисти ,козирка и табло няма да има.Това е вие го разбирайте както искате.За мен той не е сериозен човек и човекът който обявяваше Георги Марков.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот шивача » 19 фев 2017 10:37

Няма как да мотивирате половин милион хора да дадат няква сума, било то и едно левче. Това трябва да ви е ясно. Имате някъв шанс за 15 хиляди да дадат по 20+ лева и дотам. Но според мен фалита е неизбежен. Въпроса е какво ще припознаете?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

v77ko
Мнения: 8
Регистриран на: 24 авг 2015 15:11
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот v77ko » 19 фев 2017 10:41

Човека си го казва в прав текст, спасявайте се сами, той лично няма намерение да инвестира, така че господа съмишленици ако не си помогнем сами, няма кой друг да ни помогне.Моето мнение е фалит и започване на чисто от най ниското ниво не виждам нищо срамно и драматично в това, иначе така ще продължим да се мъчим в следващите години.

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот ico49 » 19 фев 2017 10:56

абе хора кви тъпотии пишете по форумите ,за какъв фалит ми пишете,кви глупости ,нали се изплащат задълженията към нап ,всеки месец ,заплати ,тем подобни ,за какъв фалит ,и кво 20 милиона задължение ,вътре за са сектора ,нали е на расрочено плащане ,аре стига само пишете глупости,всеки тука в българия пише теми ,щели сме да фалираме и лицензи ,аре стига .мина модела да дойде някой и да дава пари на ръка .тука гледам правят се студия ,по сайтовете всеки ден ,че ще умираме едва ли ,я се опомнете .

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 19 фев 2017 11:03

Този бизнесмен от Лондон каза едно: кинти няма, няма и да има. Няма да ви строи козирка, за да не набъбнат дълговете от 20 на 24 милиона.
Според мен, са ви пуснали по пързалката и ви чака най-вероятно съдбата на ЦСКА.

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот ico49 » 19 фев 2017 11:05

ние кога нямахме пари при ,не даваха заплати и от сорта не фалирахме ,та сега ли бе ,я стига сте седели тред компютрите ами елате следобед в зала универсиада да подкрепите събитието ,че ми писна от глупости дасе пише навякъде ,фалити лицензи. те до сега са дали виваком 10милиона ,ако не можем да си платим лиценжа аре моля ви се.

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот ico49 » 19 фев 2017 11:07

и аз не знам откуде идват тези простотии ,някой да е казал от нап или другаде ,не се плащат ,бфс да е казало ,не давате пари за лиценз,аре стига .

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Думите на Спас Русев по нова телевизия тази сутрин

Мнениеот ico49 » 19 фев 2017 11:14

всичко това става от тъпи ,жълти журналисти от червените сайтове,които пишат или правят студия ,на които присъстват недоказани журналисти които са изгонени от всякъде ,някакви които си правят предаване по някоя нова измислена телевизия,и канят някави непознати бивши легенди така наречени ,които само говорят против левски и така ,дават интервюта по тема спорт също и това и хората почват да вярват и се манипулират.я по спокойно ,никога не можем да стигнем нивото на ония ,които не си плащаха с години задълженията и правилно ги закриха.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта