Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bluelagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 12 яну 2017 14:40

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот bluelagoon_1914 » 12 яну 2017 15:29

Не е лош Карагерен,ама е непостоянен. А Едо е проклет характер и тепърва ще му бягат футболисти. Мисля че Огнянов е по-добър избор от Карагерен. Според мен никой не си и помисля в Левски за Карагерен.
Ти си знаеш какво си...... ;)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 12 яну 2017 16:57

bluelagoon_1914 написа:Не е лош Карагерен,ама е непостоянен. А Едо е проклет характер и тепърва ще му бягат футболисти. Мисля че Огнянов е по-добър избор от Карагерен. Според мен никой не си и помисля в Левски за Карагерен.

Огнянов го пиши в Левски.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 12 яну 2017 17:55

Ето и цялата група на „сините“:

Боян Йоргачевич, Димитър Шейтанов, Николай Кръстев, Веселин Минев, Александър Александров, Димитър Пиргов, Симон Сандберг, Мики Орачев, Давид Яблонски, Сашо Александров, Сърджан Лукин, Деян Иванов, Роман Прохазка, Джереми Де Ноойер, Георги Костадинов, Мехди Бурабия, Божидар Краев, Илия Юруков, Ивайло Найденов, Георги Янев, Станислав Иванов, Алекс Боримиров, Антонио Аниете, Франсис Нар, Амаду Сукуна, Бабатунде Адениджи

6 централни защитници :idea:
Последна промяна от mikata на 13 яну 2017 09:00, променено общо 1 път.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 13 яну 2017 08:05

Антон Огнянов: Имам недовършена работа в Левски

http://www.sportal.bg/news.php?news=643510

Трябват още едно крило и ляв бек :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3166
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 13 яну 2017 09:43

mikata написа:Ето и цялата група на „сините“:

Боян Йоргачевич, Димитър Шейтанов, Николай Кръстев, Веселин Минев, Александър Александров, Димитър Пиргов, Симон Сандберг, Мики Орачев, Давид Яблонски, Сашо Александров, Сърджан Лукин, Деян Иванов, Роман Прохазка, Джереми Де Ноойер, Георги Костадинов, Мехди Бурабия, Божидар Краев, Илия Юруков, Ивайло Найденов, Георги Янев, Станислав Иванов, Алекс Боримиров, Антонио Аниете, Франсис Нар, Амаду Сукуна, Бабатунде Адениджи

6 централни защитници :idea:


Нормално! Нали знаеш значението на думата ротация. Двамата Александрови не ги брои. Особено Драгомиров. Ако беше читав, делиорманци нямаше да го чупят. От лятото си тръгват. Нито те драпат за нов договор, нито Топчо им предлага такъв. Жалко за Алвеша, толкова е сърцат и всеотдаен. Но за този отбор трябват и качества. Люпко го научи на основните неща за поста който заема, рязко подобри играта си, но все нещо не достига. Другият е от категорията на Милиев и Везалов- т.е. ненужен. Деян сигурно ще е готов на 100% чак през есента. Считам Антон Огнянов за сигурен. Остана само дупка от ляво. Там трябва един като Лусио Вагнер.

Потребителски аватар
Grandoman
Мнения: 66
Регистриран на: 05 ное 2010 16:35
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Grandoman » 13 яну 2017 09:57

Мислих си, тоя Нар и без това е слаб един на един в атака, защо не го пробват като ляв бек!
Не са малко случаите когато се преквалифицират. В защита играв стабилно и помага много на Веско, че той вече е стар и понякога издъхва.
Изображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 13 яну 2017 10:04

Хеан Деса не спира с алкохолните запои в Перу
https://topsport.bg/levski/hean-desa-ne ... -peru.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1412
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот olimpi » 13 яну 2017 10:48

Grandoman написа:Мислих си, тоя Нар и без това е слаб един на един в атака, защо не го пробват като ляв бек!
Не са малко случаите когато се преквалифицират. В защита играв стабилно и помага много на Веско, че той вече е стар и понякога издъхва.



Мислил съм си го същото. Нар няма много техника, но компенсира с доста тичане. Не играе чисто, но и Веско не се слави като фин защитник.

С Огнянов ще имаме поне ляво крило, а Сукуна може да играе в дясно или да се въртят с Тунде.

Задължително ни трябва десен бек, първо алтернатива на Алвеша и второ да се обиграва, защото явно едва ли ще остане в отбора.

За дългия Александров съм съгласен, че дърво, но направиха добра двойка с Пиргов. Иска мис е да гледам Дидо-Пиргов или Лукин-Пиргов, но ако Димитър си тръгне ?!

Между другото преподписа ли нов договор ? А Мечката !?

Ако не са и си тръгнат летоска направо си разбиваме отбора.


А карагерен, направо да го взимаме. Досега от Локо Пд сме случвали с попълненията.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 13 яну 2017 10:58

На доста играчи им изтичат договорите през лятото, да не се окаже,че лятото пак ще трябва да се прави нов отбор :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 13 яну 2017 11:35

А кое е това момче Илия Юруков, вероятно е от юношките, или както Мъри мило ги наричаше "синовете"? Признавам, че за първи път чувам името му, някой с наблюдения? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Cooler, krumeto, PorcoRosso и 49 госта