Това, което бавно убива „Левски“

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IND
Мнения: 215
Регистриран на: 14 юни 2016 19:31
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот IND » 06 ное 2016 19:32

Момчета осъзнсйте се бе! Аз съм цесекар, но ми е тъжно че може сами да се самозакриете! Подкрепяйте си отбора, ходете на мачовете независимо какво се случва с управлението, треньорите, играчите... Аз ли да ви ходя на мачовете - ако трябва и това ще направя ако ще да бъда линчуван от свои и левскари... особено срещу делиорманците... Направо го заявявам, че идвам на следващия мач да ви подкрепям против тях, независимо от последствията... егати, не си затривайте любимия отбор да го ева, нищо че се опитват да ви клатят начело с чичо Спас...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот damyanov1963 » 06 ное 2016 19:39

1982 написа:Човек, сега е 2016-а, не може да е оправдание за тея кочини, че преди 40 години били пълни .... светът се развива, защо трябва да се утешаваме, че и едно време нямало козирки и условия по стадионите, бати мисленето.

Че то преди 2 века не е имало и футбол, дай да го закрием, че са живяли и без футбол тогава. :lol: :lol:

Е, радващото поне е, че от "говедо" станах човек. Естествено, че не трябва да се принизяваме с това от преди 40 години, просто дадох пример, че тогава без такива "екстри" стадионите бяха пълни. Не говоря само за мачовете на Левски.
Отбори, като Берое, Ботев Враца събираха по 25 000 души, за мачовете м/у Левски и ЦСКА с по 60 - 70 000 няма нужда да споменавам.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4006
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот Странджата » 06 ное 2016 19:55

Да се връщаме към миналото е безсмислено. И аз бих могъл да разкажа как на един мач със Славия такъв дъжд ме валя, че като се прибрах в квартирата, гащетата ми, които бяха бели, бяха станали червени - дали от пейката или от вестник - не нам. Васил Левски беше пълен, прав не можеш в сектор В да стоиш, защото всички са седнали, и от всички страни от чадърите наоколо по тебе шурти вода. Но това не пояснява с нищо днес нещата. Явно е, че тук надделя мнението за вината на фракции, фенчета и организации в Левски. Макар че се чувствам малко неловко, че от двайсет години съм далеч от Герена - и преди това в провинцията не бях по-близко, все пак мисля, че някой трябва да обобщи това, което си пишем тука. Не е без значение - особено за тези, които редовно ходят на мачовете - да се потърси решение. Иначе ще стоим и ще си чакаме.
Слд смъртта на Гунди също имаше зрим отлив ...
Между другото не се отчита и още един фактор, който мисля, че беше сътворен умишлено. Това, което се случи с ЦСКА, отчая немалко левскари, защото то доказа, че футболът като игра, която радва, отдавна - поне у нас, е мъртъв. Подигравката с цялата футболна общественост на една тъмна фигура, подкрепена от държавата, доведе до отлив и на левскарите от стадиона - Домузчиев е без конкуренция, Ганчев - оказа се - също. Единият взе отбор без пари и с добър бизнес план го издигна, другият си премести отбора в София и открадна името и базите на тези, с които се съизмервахме.
Та все пак за мене е важно тези, които имат възможност, да огласят истината за сектор Б - такава, каквато тука се налага.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот 1982 » 06 ное 2016 23:18

damyanov1963 написа:
1982 написа:Човек, сега е 2016-а, не може да е оправдание за тея кочини, че преди 40 години били пълни .... светът се развива, защо трябва да се утешаваме, че и едно време нямало козирки и условия по стадионите, бати мисленето.

Че то преди 2 века не е имало и футбол, дай да го закрием, че са живяли и без футбол тогава. :lol: :lol:

Е, радващото поне е, че от "говедо" станах човек. Естествено, че не трябва да се принизяваме с това от преди 40 години, просто дадох пример, че тогава без такива "екстри" стадионите бяха пълни. Не говоря само за мачовете на Левски.
Отбори, като Берое, Ботев Враца събираха по 25 000 души, за мачовете м/у Левски и ЦСКА с по 60 - 70 000 няма нужда да споменавам.


Що, къде съм те нарекъл "говедо" ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот 1982 » 07 ное 2016 01:44

Лидерът на София-Запад, до неотдавна жител на централния софийски затвор, с "епично" обръщение. :mrgreen: :mrgreen:

https://forum.levski.com/download/file.php?id=19409
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот iliev72 » 07 ное 2016 10:38

Много ме кефят проникновенията на Странджата , редника и Дамянов :) Защо не ги питате кога за последно са били на стадиона ?! Ще им е много трудно да ви отговорят , но иначе са големи левскари. Питайте кога за последно са дали 5лв за да гледат Левски на Герена ?! И на това трудно ще ви отговорят.Иначе са заклети левскари :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот bm16 » 07 ное 2016 11:36

Причината е много по-просто - просто драстично намаляха феновете на футбола в България . Едни се пренесоха в отвъдното , други се отвратиха и отказаха , а младото поколение просто не се интересува от футбол . Приказките за милиони фенове на Левски и бившия отбор ЦСКА днес просто звучат смешно . Другите популярни отбори - Берое , Ботев Пд и Локомотив Пд , които в миналото събираха по 25-30 хиляди на мач , също днес са гледани от 3-4 хиляди когато са домакини . За Левски има и други причини : 1. Кой е истинският собственик - едва ли някой е вярвал че Иво Тонев е бил собственик . А дали Спас Русев не е също назначен за такъв ? Как иначе да си обясним това че той спонсорира и основния конкурент и почти сигурен нов-стар шампион Лудогорец ? 2. Ако приемем че човекът който се държи като собственик на Държавата е истинският собственик на Левски ( което е почти сигурно ), то дали Левски и прекръстеният Литекс нямат един и същ собственик ? Как иначе да си обясним факта , че разследваният като РЪКОВОДИТЕЛ НА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА Гриша Ганчев стана изведнъж толкова близък с властта и в частност с КРАЛЯ- СЛЪНЦЕ ?

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот alchemist » 07 ное 2016 14:16

iliev72 написа:Много ме кефят проникновенията на Странджата , редника и Дамянов :) Защо не ги питате кога за последно са били на стадиона ?! Ще им е много трудно да ви отговорят , но иначе са големи левскари. Питайте кога за последно са дали 5лв за да гледат Левски на Герена ?! И на това трудно ще ви отговорят.Иначе са заклети левскари :mrgreen:


Хъммм, интересно, ако не дам 5 лв значи не съм заклет/истински левскар? Пет лева и присъствие на някаво място те правят истински левскар, цесекар, ботевист??? Щом това е теста, не , багодаря, аз не искам да ме определяте като заклет/истински левскар или каквото и да било друго истинско и заклето ....
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот iliev72 » 07 ное 2016 14:25

alchemist написа:
iliev72 написа:Много ме кефят проникновенията на Странджата , редника и Дамянов :) Защо не ги питате кога за последно са били на стадиона ?! Ще им е много трудно да ви отговорят , но иначе са големи левскари. Питайте кога за последно са дали 5лв за да гледат Левски на Герена ?! И на това трудно ще ви отговорят.Иначе са заклети левскари :mrgreen:


Хъммм, интересно, ако не дам 5 лв значи не съм заклет/истински левскар? Пет лева и присъствие на някаво място те правят истински левскар, цесекар, ботевист??? Щом това е теста, не , багодаря, аз не искам да ме определяте като заклет/истински левскар или каквото и да било друго истинско и заклето ....

Тях никой не ги определя като такива.Те декларират , че са такива тук във форума , а в живота какви са ;)
Само те си знаят :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

filcolins
Мнения: 515
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот filcolins » 07 ное 2016 15:27

опитът за партийно обяздване на Левски от Гроб. Купуването на СЗ за политически цели и цялата простотия във футбола ни


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, tmanolov и 34 госта