Това, което бавно убива „Левски“

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2146
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот k20dan4o » 06 ное 2016 08:30

Ако се направи по обстоен анализ на мачовете на Левски ще се установи че са на тази позиция в момента изключително на мускули и това няма да продължи вечно. Повечето вкарани голове са от статични положения, два мача спечелиха в последните секунди срещу Лудогорец и Нефтохимик, срещу Локо Г с автогол, имаха и доста късметлийски голове след рикошети и карамболи. Смятам че трудно ще задържат тези резултати, ако основно се разчита на статични положения, нямат дълга и равностойна резервна скамейка, а и с многото мачове започват контузиите, натрупва се и умора в играчите.

Левски - Черно Море - гол от ъглов удар
Ботев - Левски - гол от ъглов удар
Левски - Черно Море КБ - първият гол от игра след случаен рикошет, втория гол от ъглов удар
Левски - Берое - първия от пряк свободен удар, втория от ъглов удар
ЦСКА - Левски - от игра
Левски - Дунав - първия от игра след случаен рикошет, втория след центриране от фаул
Локо ГО - Левски - след автогол
Царско Село - Левски - първия от игра със задна ножица, втория от засада
Левски - Пирин - първия от ъглов удар, втория от игра
Нефтохимик - Левски - две дузпи
Левски - Верея - три гола от игра и един автогол от ъглов удар
Славия - Левски - четири гола от игра
Левски - Лудогорец - от игра изключително късметлийски гол
Локо Пд - Левски - първия от игра, втория подарен от вратаря на Локо

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот Балкански Орел » 06 ное 2016 09:36

Точно тия дето ги пишат тия декларации изгониха сумати народ от сектора на Левски.
И да пази господ тия дилърски подметки да дават акъли на нормалните хора и да ги обвиняват за тва що не са до тях на стадиона.Секторите на Левски и ЦСКА от доста време се контролират от едни дилърчита, дето не могат да вържат три изрчения последователно.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15288
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот miro_rz » 06 ное 2016 09:51

Пичове аз съм от близо 2 години в град Питърбороу . Тук отборът играе в 1-ва лига и се лута от 5 до 15 място , градът е с население 200-220 хиляди и ходят по 5-6 хиляди всеки мач . Тук въпросът не е колко ходят или защо не ходят !
Когато имам време и възможност ходя на мачовете и да ви кажа тук си е празник . За жалост всеки път губим когато съм на мач и явно не съм на къдем . Искам да ви кажа , че тук при една загуба не се прави голяма драма и феновете не псуват и не се ядосват за глупости . Спор няма , че Левски има друг манталитет за разлика от един срядняк от Англия , но все пак мисленето на един фен трябва да се промени според моментното състояние на един отбор . За цените на билетите да не говорим защото аз плащам по 26 паунда на мач и никак не е малко за този посредствен отбор .
На 31 декември ще съм на домакинският мач срещу Ковънтри със националният трибагреник и ще поткряпя Гаджев въпреки всичко !
Изображение

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот alchemist » 06 ное 2016 10:10

Player написа:
Sinite ot Sofia написа: Нима заради хора като Роман, Боян, Аниете, ма*ка му заради великата ни история и прословутия левскарски дух, не си заслужава да отделим 2 часа веднъж седмично? Проблемите са налице и ние отново ( както през различни етапи от вековното ни съществуване) сме длъжни да застанем зад Левски! Нямаме право да се предадем!


Дори на някой да не му харесва продукцията, нека просто да дойде и да седне, все едно е в парка. Пък да си говори с компанията с която е дошъл. Ако е сам да си рови из смартфона ако ще, изобщо да прави каквото му е кеф, но да е там.


Чета и не вярвам на ушите си!

Да консумирам нещо, което не ми харесва? Да си плащам за забавление, което не струва и левче? А нима моето време не е ценно? Аз мога да си говоря с приятелите си или да си ровя в телефона в далеч по -приятна обстановка. Ти/вие бихте ли, например били абонати и да си плащате редовно за елетричество, но да нямате ток у вас? Или да имате то 2-3 пъти на 2-3 години?

Тези приказки за духове и история си ги разказвайте на неврстните си деца, които все още ви вярват безрезервно. Всеки клуб има история (някой имат няколкомесечна история , но пак имат :) ) и дух. Аз не отивам на кино заради духа и историята на Ал Пачино, а защото очаквам добра продуция.И ако Ал Пачино ме разочарова с продукцията си няколко години подред, то тогава спирам да го гледам. Същото е! Не ми пука дали ще побеждават или не! Искам игра! Искам емоция! Искам да запомня събитието.

Когато продукцията си заслужава отново, то тогава ще инвестирам средства и време отново. До тогава го намирам за лошо загубено време. Помня мачове от 80те, помня когато загубихме с 5:0, помня обрата от 2:0 до 3:2 за първите 30 мин .... помня още много, наппример Андверпптен .... емоция. Положителна или отрицателна, но се помни. А сега на Герена има само апатия, малко наркоманска агресия и заблудени ностагични души. Не благодаря!

Футболът е бизнес, но и наслада. Когато пак започне да ми носи наслада пак ще бъда на стадиона. До тогава ....
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот gzagorov » 06 ное 2016 10:38

Отборът някаква секта ли е, че трябва сляпо да вярваме и подкрепяме, независимо от всичко?
Тук не говорим за резултатите, но в Дъжд и студ, скандали, атмосфера на пълна простотия и профанизация на стадиона. В Питърбороу дали се крещи постоянно за пу*ката на майката или к*ра за еди-кой-си. В Англия и аз ще бъда на стадиона всяка седмица, защото знам, че там ще прекара приятно със семейството си. А в България защо да правя?
Да заведа сина си ли, защо? За да научи по-цветущи синоними за половите органи още преди да е започнал да чете ли? Ало, в кой век живеете? Предполага се, че човешките живот, здраве и свобода са гарантирани.
Не, трябвало, бил съм длъжен да съм там и да си дам парите и нервите, за да може някакви да си купят Мерцедеси. Защо не возят футболистите в Дачии?
Вие си пускайте декларациите, но докато не осъзнаете простичкия факт, че колкото повече декларации пишете, толкова по-малко хора ви се връзват на малоумщините и толкова по-рядко населен става стадионът, това което убива "Левски" ще бъдете самите вие.
Последна промяна от gzagorov на 06 ное 2016 10:48, променено общо 1 път.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6883
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот icko65 » 06 ное 2016 10:47

...и футбола в България се нарича ППЛ.Тя е законна..повиши интереса с ЦСКА и няма разбрани мачове в нея.Казваха някои че не сме готови за т.нар.Висша лига и бяха прави.Не може от 14 отбора 5 да не играят у дома и да има публика.В Левски специално и липсата на купи разочарова феновете.Вече 6 години в сянката на Лудогорец...!Не е малко.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот Altarf » 06 ное 2016 11:00

http://www.livesport.bg/eto-zashto-ima- ... 15641.html

В двубоя срещу Черно море по трибуните на "Георги Аспарухов" нямаше и 1000 човека

Феновете на стадион "Георги Аспарухов" стават все по-малко, докато в същото време Левски води в първенството и няма загуба. Парадоксалната ситуация си има прозаично обяснение, пише "Меридиан Мач".

Причината е в монтираната на входовете нова система за сигурност. За да влезеш на трибуните вече се минава през специални турникети, което се превърна в бич за гратисчиите. До поставянето им се стигна, след като в някои от мачовете от миналия сезон на трибуните имаше между 8 и 10 000 зрители, а на касите отчитаха по 2000 продадени билета.

Така клубът се пребори с гратисчиите, а сега остава да ги убеди да започнат да си купуват билети. Това е начинът да покажат, че обичат Левски.


Това дали е вярно?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот kiril.a.d » 06 ное 2016 11:08

Левскари и аз не мога да ви разбера?! - без значение, кой е писал декларацията, а тя е от сърце! Ми то и Веско Минев попитал: "Къде са хората?"...А как се играе пред празни трибуни...ми попитайте самите футболисти!
Та защо ви е такава малка посещаемостта???
И наистина, няма оправдания, с часове, време, БФС, Домус и т.н.! - видяхте, какво беше с ЦСКА във В група, нали?
А днес, въпреки че ЦСКА прекрати съществуванието си, на мач на...измишльотината, пак се събират редовно по 2 000...животинчета ;) :lol: Че и други разни ходят...
Та вие, защо така сте изоставили отбора си?...
Наистина не разбирам тези..."форумни герои" които така яростно защитават "Левски", а когато трябва да помагат на отбора си, като 12-ти играч, никакви ги няма!
Та...защо не припознавате ;) отбора си?
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот kiril.a.d » 06 ное 2016 11:20

Прочетох последните 3-5 коментара и се удивих още повече - каква емоция искаш, ако не я създадеш сам, от трибуните? А когато има такава емоция и футболистите заиграват по-емоционално и съответно са вдига и нивото и емоцията! - проста психологическа формула!
А ако я няма емоцията от трибуните, футболистите изиграват мача, колкото да си изкарат парите за него и толкова! - а после, защо имало постна продукция...
Не знам, как точно тия дето пишат декларацията са изгонили много от вашата публика....
Наркоманчета и пияници? - добре де, задължително ли е да влезете в сектора на ултрасите??? - има още три сектора...
Гратисчиите?....еееееее, нима това е публиката на този отбор??? - ми то...селска работа бе!!! - все на гювеч...
Не знам - направо ме шокирате като прочетох тези коментари!!! НО, си е ваша работа....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Това, което бавно убива „Левски“

Мнениеот alchemist » 06 ное 2016 11:41

kiril.a.d написа:Прочетох последните 3-5 коментара и се удивих още повече - каква емоция искаш, ако не я създадеш сам, от трибуните? А когато има такава емоция и футболистите заиграват по-емоционално и съответно са вдига и нивото и емоцията! - проста психологическа формула!
А ако я няма емоцията от трибуните, футболистите изиграват мача, колкото да си изкарат парите за него и толкова! - а после, защо имало постна продукция...
Не знам, как точно тия дето пишат декларацията са изгонили много от вашата публика....
Наркоманчета и пияници? - добре де, задължително ли е да влезете в сектора на ултрасите??? - има още три сектора...
Гратисчиите?....еееееее, нима това е публиката на този отбор??? - ми то...селска работа бе!!! - все на гювеч...
Не знам - направо ме шокирате като прочетох тези коментари!!! НО, си е ваша работа....


Да, аз сам си създавам емомцията, на кино, на театър, на планина..... А как да си създам емоция , като гледам некадрници, които не могат да направят 3 поседователни паса или поне да си спрат топката. И искаш да кажеш , че ако на трибуните иа 30 000 зритеи тези същите някакси с магическа пръчка е започнат да играят и да проявят умения? Ок тогава, хайде да построи 200 000 стадион и Левски ще заиграе като Реал + Барса взети заедно :)

Ако аз играя пред 30 000 зрители дали автоатично ще се превърна в Меси?

Единствената причина да се посещава Герена е една гола любов и ностагия. Но това не стига. И във футбола и в живота само с гола любов не става. Затова има разводи. Затова се разпадат приятелства. Затова не се ходи на стадиона....
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda, LoveAndPeace, metodito и 43 госта