Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Синьо сърце » 05 ное 2016 18:58

Sardukar написа:Е, и по-малко сме били. Сещам се за един мач със Сливен...сигурно имаше 500 човека на стадиона. Не като ги бихме с хеттрик на Гарата, ами по-предния сезон.
Футболът е да се забавляваме.
Разбира се, че не всеки може да ходи на всеки мач. Малцина са тия хора, които го могат, за което заслужават респект.
Но ми звучи много тъпо, да ти трябва друга причина да идеш на мач, освен, че ще гледаш и подкрепяш "Левски".
САМО ЛЕВСКИ!

Ти си по-малък. 90-те, в слабите ни години, си бяхме по 200-300 човека на мач. Знаехме се по имена. При Лафчис не се знаеше дали ще имаме пари за бензин за рейса. На Лаута сме ходили...90 човека.
После...се започна.
Сега ще се изсипят тука ония с оправданията. Мен обаче вече не ми пука. Не ме интересуват.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот svetli-lz » 05 ное 2016 19:06

wilge написа:Въпросът не е в 20- те лева месечно за билет. Човек ще даде двойно ако получи адекватно на парите си удовлетворение от предлагания продукт на стадиона. Сбърканата политика на управление на клуба редуцира публиката ни до тази на Славия и Локо Сф. В клуба няма легенди израснали на Герена. Къде са Кирил Ивков, Павел Панов, Николай Илиев, Томас Лавчис, Димитър Иванков, Наско Сираков, Божидар Искренов, Емил Велев и още доста легенди. Всички до един са зад борда. За сметка на това се подвизават "ашладисани" левскари като Борето, Гонзо, Топчо, Пелето, Буки, Чилика и т.н. Поне да бяха по добри специалисти от първите, а то... Някой запита ли се защо сини легенди отписват внуците си от ДЮШ? А управлението? Един "фин" човек говори откровени неистини, обещава имагинерно светло бъдеще и така и не разбра, че никой не му вярва. Една жена- директор която си няма понятие от футбол. Един главен скаут който е троянски кон на свой съгражданин, който въпреки поръчаната от него селекция май пак ще се размине с Левски. Един треньорски дует без респект, уважение и авторитет, натрупани от успехи в спортната си биография. Единственото им качество е, че са левскари. Това е крайно недостатъчно. В резултат- грозна игра, слаба продукция, случайно спечелени мачове (къде със съдийско рамо, къде по щастлива случайност). Отвратителната селекция правена от клипчета в ю туб и нежелани от никого играчи свали тотално нивото. Късата скамейка изтощава титулярите и те постепенно свалят формата си.
Най- лошо е разединението в сините редици. Като се почне от легендите, та се стигне да привържениците.


Как да отидат хората на стадиона? Какво може да ги привлече? Когато човек отиде на мач и без проблем си паркира колата на охраняемия безплатен паркинг в близост до стадиона, после хапне нещо вкусно и пийне нещо с приятели и като седне на мястото си да наблюдава как сините футболисти си дават душата на терена. Победите след красива игра няма как да не впечатлят и най- големите песимисти. Реципрочност!
Много от вас сега ще скочат, но преди малко наблюдавах как 10 момчета от ловешко- етрополската дружина облечени в чужди червени екипи се раздадоха до край срещу делиорманци. Нещо, което нашите примадони не показаха срещу Берое, Ботев и Черно море. Не съм привърженик на красивите загуби, но лежерните ни победи и равни мачове, преливащи от накъсана игра, пасове назад и в страни, безидейна и бавна игра, вследствие на треньорско безсилие не носи удовлетворение на никого. Отговорът го даваме ние, обикновените фенове. На последното домакинство- 650 човека. На следващото- 300. На края ще останат само роднини, приятели и служебни лица. Като на Овча купел.


Ето започнаха оправданията. Моля отговори ми на няколко въпроса; Финансовия директор от финанси ли трябва да разбира или от футбол? Дай няколко примера на големи европейски отбори където няма "ашладисани" треньори и футболни ръководители? Мишо Вълчев към кои ще го причислиш? Кога за последно беше на Герена и независимо от резултата или грозната игра ти подкрепяше отбора без да псуваш на поразия? Мислиш ли, че полу пълен стадион би накарал "наще примадони" да се раздадат?

Bluelocks
Мнения: 38
Регистриран на: 19 окт 2016 11:27
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Bluelocks » 05 ное 2016 21:42

Синьо сърце написа:
Sardukar написа:кво става, що няма хора на стадиона? Ае часа не беше оптимален, ама все пак :(
Нещата отиват на много зле :(

Защо ли? Защото от цял форум снощи сме били на мач четирима, ето затова! Инак един бюлюк дървени философи и спецове има тука. Виртуални фенчета. Вечно недоволни и мрънкящи, вечно нещо им е терсене.
Отборът на първо място, няма загуба, но те пак си имат 20 причини да мрънкят и да не дадат 10 лева за билет. Щото с тях си купуват шише парцуца и цяла вечер левскарстват из интернет пространството. Жалки шушумиги.
Аз бях един от тези 800 човека снощи на Герена и не ме е срам от това. Срамът е за гореспоменатите.
Били сме и по-малко. В Перник 50 човека сме ходили. Ама не искали сурогатите да идват? Майната им.
По-добре 800, но истински, отколкото мрънкьовци и плачковци.
Поне си знаем, че ако се наложи Левски да даде последната си битка, тези 800 ще сме там, до отбора. Всъщност не сме 800, горните ми определения не важат за левскарите от провинцията. Те нямат удоволствието да живеят на няколко километра от стадиона на Левски. Но за последната битка ще дойдат. Ще дойдат и хора, възпрепятствани вчера от работния ден, семейни задължения и прочее реални причини.
Та 4 000 ще се съберем за въпросната битка. Докрай.
Останалите...не ни интересувате. По-зле сте и от чорбарите. Те изоставиха умиращ клуб, а вие оставихте своите да играят пред 800 човека, въпреки че са първи, без загуба и осигурен бюджет, макар и скромен.
От вас присъди и мнения оттук нататък не приемаме!
На нито един от тези 800 човека вие не можете нищо да кажете! На празния и леден стадион обаче имаше малки дечица от школата, които въпреки непреодолимия за вас студ пееха " Сърце, душа, за ЛЕВСКИ–СОФИЯ!".
Повярвайте, тези деца и тези 4 000 са предостатъчни Левски да го има.
А за вас...вие си знаете!


Много искрено и смело мнение, но такива са ни нужни повече тук, а не да четем пред ред "ама защо Левски не е Барса (макар че Барса правят издънки редовно, а ние загуба нямаме)", или " Топчо не е никакъв треньор", като той води отбора от три мача, или "не играем добре и няма да им ходя" (ако някой може да ми даде пример в световния футбол за фенове, които са спрели да ходят заради слаба игра, моля да ми напище отбора, най-сериозно)?? Милион причини да не идеш на стадиона - и само една да си там - защото обичаш Левски. Естествено, че има хора, които го обичат, но не могат да са на стадиона, но страшното става, когато го обичаш, имаш възможност, (пари, време), а не си там. САМИ ЩЕ СИ ЗАКРИЕМ ОТБОРА, няма да има нужда от спас русевци, иво тоневци или "вътрешни врагове", няма да бъдат "некадърника Пелето" или "неможача Топчо". А ние самите.. Точно феновете крепят един отбор, и точно ние сега се отказваме от отбора, който твърдим че обичаме. Заявяваме го в нета, но празния стадион не говори на футболистите "Обичаме ви", а "Не ни пука за вас и Левски". Те гонг.бг не четат. И не, няма гаранция, че ако сме 10,000 ще бием всеки мач, обаче 100% футболистите ще играят по-различно. А нашите момчета, макар че не са дори от средна европейска класа, играят на предела на възможностите си на ПЪРВО място с отбор като Лудогорец в първенството. И не казвайте "сигурно няма да сме първи още дълго" или "играем зле", защото никой не знае какво ще стане утре. Живее се сега, играе се сега и Левски се подкрепя СЕГА, а не след 5 дни, 2 седмици, 4 месеца, 3 години, "когато се оправим", "когато сложат козирка в А", "когато Адениджи се превърне в Суарез, а Нар в Неймар", "когато изгоним некадърните шефове", "когато дойде милионер да ни купи качествени футболисти", "когато се върне Мъри/вземем качествен треньор". Ние сме фенове заради тези неща ли?? Един ден ще се събудим, и ще осъзнаем, че нашия отбор и нашия стадион ги няма, няма 100 годишен клуб, няма ветерани, няма ДЮШ, а само спомени. Но тогава ще е късно...

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 05 ное 2016 21:47

svetli-lz написа:Ето започнаха оправданията. Моля отговори ми на няколко въпроса; Финансовия директор от финанси ли трябва да разбира или от футбол? Дай няколко примера на големи европейски отбори където няма "ашладисани" треньори и футболни ръководители? Мишо Вълчев към кои ще го причислиш? Кога за последно беше на Герена и независимо от резултата или грозната игра ти подкрепяше отбора без да псуваш на поразия? Мислиш ли, че полу пълен стадион би накарал "наще примадони" да се раздадат?

Това не са оправдания, а градивна критика. Финансовия директор трябва да разбира от финанси във футбола. В банковата сфера или в здравеопазването е по- различно. Относно "ашладисаните" треньори и футболни ръководители. Допустимо и нормално е, но да са по- добри. А сега ти ми отговори с какво Гонзо е повече от Наско и с какво Топчо е повече от Кокала? Мишо е една от легендите на Левски, но засегнах отношението на треньорите към децата в ДЮШ. Случаите придобиха гласност заради роднинската връзка на тези момчета с известни футболисти. Знаеш ли за колко изобщо не научаваме? Но обидата остава и в едните и в другите. Сега ми посочи поне една моя псувня. Много рядко псувам. Примадоните ни и на препълнен стадион няма да се раздадат. Нямат го в себе си. С малки изключения. Проблемът е в селекцията на тези примадони. И лицето което ги е открило, одобрило и назначило в Левски. Заради такива недоразумения нашите юноши или ще бягат (близнаците), или ще ги погубваме като ги преотстъпваме в незначителни отборчета без цели, където ще гаснат бавно. Примери колкото щеш.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sardukar » 05 ное 2016 22:15

Ама мачът не е само това, което се случва на терена.
Съвсем друго е, когато на стадиона има хора, дори да ни набият.
Ако сме повечко и се забавляваме, всеки мач може да е позитивно изживяване, а дори не са нужни бомбички и расистки скандирания за това.
Да, базата е много еБана. Да, може да изброим 1000 неща, които в белите страни ги има, а тук не, но как да го променим това? От вкъщи няма да стане, май.
Ясно е, че повечето не можем да ходим на всеки мач. Има хиляди обективни причини за това. Но е гадно, да имаш възможност да идеш на мач на "Левски" и да не го правиш, поради някакви твои субективни причини.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Синьо сърце » 05 ное 2016 22:27

Sardukar написа:Ама мачът не е само това, което се случва на терена.
Съвсем друго е, когато на стадиона има хора, дори да ни набият.
Ако сме повечко и се забавляваме, всеки мач може да е позитивно изживяване, а дори не са нужни бомбички и расистки скандирания за това.
Да, базата е много еБана. Да, може да изброим 1000 неща, които в белите страни ги има, а тук не, но как да го променим това? От вкъщи няма да стане, май.
Ясно е, че повечето не можем да ходим на всеки мач. Има хиляди обективни причини за това. Но е гадно, да имаш възможност да идеш на мач на "Левски" и да не го правиш, поради някакви твои субективни причини.

Не знам за теб, но мен лично гледката от снощи на този студен и мъртъв стадион ме пречупи.
Това е срамно. И Веско го каза-ама защо, първи сме, нямаме загуба... Явно няма смисъл от този отбор. Обидно е за играчите-добри или лоши, раздаваха се докрай за да сме днес първи.
И за какво? Форумните драскачи пак не им харесала играта. И победата не им харесала...
Щом е така, за какво изобщо съществува този отбор?
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sardukar » 05 ное 2016 22:40

Цяла седмица се радвах,че най на края ще мога да ида на мач на "Левски", щото все съм на работа и ...наистина, ама наистина ми стана мега гадно :( Добре, че бяха малките левскарчета, че да видя нещо позитивно.
Иначе, първо място; без загуба от началото на сезона; мач срещу Гонзо и т.н... това не трябва да е от значение. Това са преходни неща. Трябва, това което не е преходно да те кара да ходиш на мач.
Не съм оптимист, че феновете ще станат повече :|



ПП Бтв, терена не беше в много добро състояние :( Дано го пооправят.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 05 ное 2016 22:49

wilge написа:Проблемът е в селекцията на тези примадони. И лицето което ги е открило, одобрило и назначило в Левски. Заради такива недоразумения нашите юноши или ще бягат (близнаците), или ще ги погубваме като ги преотстъпваме в незначителни отборчета без цели, където ще гаснат бавно. Примери колкото щеш.

Това че мразиш Гонзо и го плюеш във всеки втори пост не е тайна за никой във форума, но това лице, което сега не назоваваш, с отбор юнаци от кол и въже, по-точно тези които не са си намерили други отбори или по една или друга причина са останали в Черно Море , дойде и ошамари Левски насред Герена и ги изхвърли от купата. Ако ги съпоставяш играч по играч пост по пост , едва ли ще има някой от Морето да е по-добър от някой от Левски. Но въпреки това той доказа, че може, и че несправедливо бе един от най-хулените в Левски и такива като теб го принудиха да напусне.
Селекцията му била виновна. Нали за тая същата селекция Люпко каза, че са най-добрите футболисти и тая селекция записа 7 поредни победи, дори 8 ако не смятаме подарената дузпа на етрополци. И е на първо място.
И кой от нашите преотстъпени юноши блесна някъде в някой от втородивизионните отбори? Щом идва от Левски трябва да е звездата на отбора. А те, не се знае как са станали юноши на Левски, дай веднага в първия, могат - не могат, ще ги налагаме, а едновременно с това искаме победи , купи и титли веднага. Че и атрактивна игра. Е това го няма никъде.
Другия така често оплют от теб "заешкото сърце" Стоев миналата година едва събираше 15-16 играча за мач с 5-6 юноши в него, само му стискаха палци да остане в първата шестица. Човека стана на първо място ,но БФС му взеха 7 точки, а колко съдийски тесли отнесе не е истина (например мача с Литекс за купата и отменения гол на Гаджев) и пак недоволни от него и го махат.
Ето такива безпринципни действия от т.н. ръководство обезверяват публиката и гонят хората от трибуните.

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Синьо сърце » 05 ное 2016 22:53

Sardukar написа:Цяла седмица се радвах,че най на края ще мога да ида на мач на "Левски", щото все съм на работа и ...наистина, ама наистина ми стана мега гадно :( Добре, че бяха малките левскарчета, че да видя нещо позитивно.
Иначе, първо място; без загуба от началото на сезона; мач срещу Гонзо и т.н... това не трябва да е от значение. Това са преходни неща. Трябва, това което не е преходно да те кара да ходиш на мач.
Не съм оптимист, че феновете ще станат повече :|



ПП Бтв, терена не беше в много добро състояние :( Дано го пооправят.

На кой не му беше гадно?
Отчайващо е. Но се е случвало и преди. Ще го преживеем.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 06 ное 2016 01:59

Синьо сърце написа:
Sardukar написа:Ама мачът не е само това, което се случва на терена.
Съвсем друго е, когато на стадиона има хора, дори да ни набият.
Ако сме повечко и се забавляваме, всеки мач може да е позитивно изживяване, а дори не са нужни бомбички и расистки скандирания за това.
Да, базата е много еБана. Да, може да изброим 1000 неща, които в белите страни ги има, а тук не, но как да го променим това? От вкъщи няма да стане, май.
Ясно е, че повечето не можем да ходим на всеки мач. Има хиляди обективни причини за това. Но е гадно, да имаш възможност да идеш на мач на "Левски" и да не го правиш, поради някакви твои субективни причини.

Не знам за теб, но мен лично гледката от снощи на този студен и мъртъв стадион ме пречупи.
Това е срамно. И Веско го каза-ама защо, първи сме, нямаме загуба... Явно няма смисъл от този отбор. Обидно е за играчите-добри или лоши, раздаваха се докрай за да сме днес първи.
И за какво? Форумните драскачи пак не им харесала играта. И победата не им харесала...
Щом е така, за какво изобщо съществува този отбор?


За да могат разни спецове от Търново и не само от там да обясняват как трябва да изглежда отборът, но те да не са на стадиона когато отборът играе.

Всъщност, за чий ви е този сектор А, след като сте 650 човека в целия стадион вчера? 650 човека на мач на "Левски", при това в София-срам! А има някои от вас тук, които се подиграват на Крейзитата, за 1500-2000 зрители в Разград.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], metodito и 29 госта