ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

angel93
Мнения: 147
Регистриран на: 27 авг 2015 13:45
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот angel93 » 13 авг 2016 19:07

svetli-lz написа:Точно срещу Монтана ми кажи кога последно видя организирани атаки по тоя начин който бяха извеждани Адениджи и Аниете , че и Нар веднъж ? Обясни ми кога при Стоев, Гонзо , Мурсия , Костов и още не знам си колко треньора който сменихме видя такъв футбол да бъде изведен някой 1 на 1 на чиста позиция с 3 докосвания в наказателното ? В защита без Живко Миланов се видя колко струва отбора на Стоев . Е това е разликата в момента - Стоев вкарва всичко назад и чака отпред каквото стане , докато Люпко се старае да ги научи на футбол . Сашо Циганина даже разбра какво се иска от него под ръководството на Петрович .

Относно юношите - аз съм на малко по различно мнение от Станислав Ангелов и като цяло мнозинството фенове. Вече стигнахме такъв период и такива времена дето реално не ме вълнува кой дава сърце и душа за отбора и кой колко милее , а ме интересува да се доведат качествени чужденци дето да играят и върнат класата на Левски София . Негри , испанци , бразилци , все ми е тая , искам Левски отново да печели и да е клубът дето беше преди 10 години . В момента сме средняци тип Славия - непостоянни . Все ми е тая дали Станислав Иванов ще играе надъхан и мотивиран за отбора щом от половин метър от вратата праща топката в небето . Все ми е тая Божидар Краев , че бил нахъсан и лидер на отбора да става щом на нито един от двата фланга не може да мине 1 на 1 никой . Искам футболисти като Тони Калво , Гари Родригес , Дембеле, Тасевски , Нуно Пинто , Грийн и Мюлдер ( ако не броим последният им сезон за Левски :lol: ) . Да , естествено приятно щеше да е всичките ти играчи да са като Йоргачевич , милеещи за клуба и можещи , но такива футболисти са рядкост и именно затова е любимец на феновете .

И малко по задълбочено - колкото и да са ми неприятни Лудогорец мога да твърдя , че само там се работи правилно . Ако Левски и ЦСКА работеха по същият начин щеше да има едни конкурентни български отбори в Европа . Идват преди 5 години , взимат на безплатен трансфер подбрани футболисти , печелят титлата, идват парите от там , същите пари се инвестират за уплътняване на отбора. Още един сезон по късно се взимат качествени чужденци и НЕ СЕ ПРОДАВАТ . От тогава си държат гръбнака и се купуват отделни единици футболисти дето да се конкурират с останалите . А ние какво правим ? Продаваме 13 и купуваме нови 7-8 всеки сезон и после очакваме някакви титли и купи .


Срещу Монтана кажи колко удара имахме в очертанията на вратата и кога беше първия такъв? Явно пишеш за друг мач с Монтана и може би първия период на дедо в Левски ако въобще го помниш, когато в Левски играеха футбол, а не сегашното шумадийско коло. Броя на публиката на стадиона определя дали дедо си е свършил работата а не на хвалещите го на компа. Последното ти изречение с купуването и продаването на футболисти показва колко добре познаваш Левски и в частност футбола в България. Слаб две както и за идола ти дедо Лупко.[/quote]
При първия си период е заварил съвсем различен отбор и състояние на клуба.

THE G.A.M.E
Мнения: 50008
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 авг 2016 19:50

Живко6461 написа:
2. "Марибор" също пропусмаха положения. И на реванша. Колко точни удара имахме в двата мача? А защо "Левски" пропуска? По-точно защо не умее да вкарва.

Не-вкарването на добри ситуации, ни е стара слабост.
Някъде след продажбата на Гарра-та не успяваме да изглеждаме реализаторски опасни в атака.

Не ме разбирай погрешно, не хваля Петрович, просто казвам, че отборът ни има потенциал, за който загатна в определени моменти в мачовете със словенците... Без да надценявам същите, но все пак играха в груповите фази на двата евро-турнира няколко пъти подред.
Нещо, което по-принцип се прави от тимове с прилична класа.

Даже смятам, че Люпко не успява да развие потенциалът на играчите ни.
Причините за това съм ги писал в други теми... Не ми се навлиза и сега в конкретни подробности.
Нека си пожелаем успех в двубоя, като за мен успех ще е всичко различно от загуба.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

kolop
Мнения: 15
Регистриран на: 07 авг 2016 21:46

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот kolop » 13 авг 2016 20:48

molibden написа: мачкай Адениджи , жалко ,че Ноер няма да играе , но нигерийския тигър ще им накъса мрежата ! 3-0

+1

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33167
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот 1914.1902 » 13 авг 2016 20:51

Левски: Боян Йоргачевич, Веселин Минев, Александър Драгомиров Александров, Димитър Пиргов, Александър Емилов Александров, Георги Костадинов, Роман Прохазка, Франсис Нар, Антонио Аниете, Божидар Краев, Бабатунде Адениджи

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот Red Warrior » 13 авг 2016 21:01

Как сме лавина? Ще биете ли Лудогорец днес? :mrgreen:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот KellyB » 13 авг 2016 21:41

Аниете получи жълт картон за нищо, а убиецът Дяков кога????

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот vvessel » 13 авг 2016 21:42

Линк случайно има ли за мача, че търся от половин час?

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9149
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот Soulen » 13 авг 2016 21:44

http://livetv.sx/bg/eventinfo/433970_le ... 22|59|1|bg

Хубав мач се получава засега. Има интрига 8-)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта