Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот McLovin » 14 юли 2016 18:16

кристи3 написа:Ихаа, явно сме ЦСКА, щом се изписаха 22 страници с мнения за 0 време.

И още нещо - не знам защо сте решили, че историята върви с някакво юридическо формирование.

Може и гей парад да сте. За него също се изписаха толкова страници за кратко време.
Така е, историята върви с каквото решиш. Прав си. За това и си Наполеон и никой нищо не може да ти каже!
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот hd29 » 14 юли 2016 18:37

Титлите на ЦСКА били дълготраен нематериален актив :mrgreen: Адвокатите във форума не спират работа и за миг,Градев боб да яде.

Потребителски аватар
joring
Мнения: 825
Регистриран на: 14 юли 2010 13:41
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот joring » 14 юли 2016 18:45

На "Левски" не са му проблем мачовете срещу Литекс, винаги може да се назначи някой нов Георги Йорданов и микренския да извади отбора. :mrgreen:

ПП: Литекс не е ЦСКА!
Believe in better
[offtopic]Най-много мразя расизма и циганите :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот HardWork » 14 юли 2016 18:49

Кратка ретроспекция! ЦСКА умрая, да живее ЦСКА! Фалиралото дружество беше създадено 1999 година от Любо Пенев, признахме го и стана автентично! После дойдоха пройдохите Лупи и Титан и го фалираха! Сега си направихме ново дружество в което влезнаха Литекс и Чавдар, признаваме си го и с тава ЦСКА! Проблем? На който не му харесва да не гледа наще мачове! Аз не харесвам Левски, защото са измислен отбор, издържан от държавата, но не вися денонощно в тяхния форум да им обяснявам колко са зле! Имайте малко достойнство, не само претенции! Не било законно, ми сезирайте прокуратурата! Не било морално, морала може да бъде много релативен! За мен начина по който функционират банките не е морален, но не съм тръгнал да вдигам шум до небесата! Довечера държавното отборче пак ще ни излага по Европа, и това не ми харесва, но не съм тръгнал да им шаря из форума! Осъзнайте се, ставате смешни!

THE G.A.M.E
Мнения: 50010
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 юли 2016 18:58

Парадоксалното е, че историята се повтаря.
Оригиналният ЦСКА София открадна историята на царският АС 23, хибрида пък краде историята на ЦСКА София. :lol:
Тоест, нищо ново под слънцето.

А това, дето мутанта щял да ни мачка... Ще мачкат на баба си шундата.
Ще бъдат наакани, както на терена, така и по трибуните.
Както всъщност се случва в почти всеки двубой между Левски и Литекс.

Макар че на мен ми се иска да върнем номера на ловчанлии, който ни спретнаха тази пролет, и след първият съдийски сигнал в мача помежду ни, левскарите да напуснат терена.
От това по-ясна позиция, че това "нещо" няма как да бъде реален футболен Клуб, здраве му кажи. 8-)
Последна промяна от THE G.A.M.E на 14 юли 2016 19:04, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4439
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот Kotooshu » 14 юли 2016 19:03

HardWork написа:Кратка ретроспекция! ЦСКА умрая, да живее ЦСКА! Фалиралото дружество беше създадено 1999 година от Любо Пенев, признахме го и стана автентично! После дойдоха пройдохите Лупи и Титан и го фалираха! Сега си направихме ново дружество в което влезнаха Литекс и Чавдар, признаваме си го и с тава ЦСКА! Проблем? На който не му харесва да не гледа наще мачове! Аз не харесвам Левски, защото са измислен отбор, издържан от държавата, но не вися денонощно в тяхния форум да им обяснявам колко са зле! Имайте малко достойнство, не само претенции! Не било законно, ми сезирайте прокуратурата! Не било морално, морала може да бъде много релативен! За мен начина по който функционират банките не е морален, но не съм тръгнал да вдигам шум до небесата! Довечера държавното отборче пак ще ни излага по Европа, и това не ми харесва, но не съм тръгнал да им шаря из форума! Осъзнайте се, ставате смешни!


Толкова глупости на едно място много рядко могат да се видят ... ТИТАН СИ :lol:

Между другото , една лека забележка ... вярно , че току що си припознахте нов отбор но поне се научете да му изписвате името правилно ... ЦСКА ТИРЕ СОФИЯ ... срамота не си знаят името на отбора си :oops:

Мача за Суперкупата кога ви беше ???

Вълчан
Мнения: 4308
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот Вълчан » 14 юли 2016 19:15

Тои и Гришата ще ги оскубе колкото може и после аиде на следващият.....все ще се намери със кого да се съешат....тоест обединят.

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот dindan » 14 юли 2016 19:16

THE G.A.M.E написа:Парадоксалното е, че историята се повтаря.
Оригиналният ЦСКА София открадна историята на царският АС 23, хибрида пък краде историята на ЦСКА София. :lol:
Тоест, нищо ново под слънцето.

Къде набута пък АС 23,че малко не ми стана ясно?
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот 7 е добро число » 14 юли 2016 19:22

dindan написа:
THE G.A.M.E написа:Парадоксалното е, че историята се повтаря.
Оригиналният ЦСКА София открадна историята на царският АС 23, хибрида пък краде историята на ЦСКА София. :lol:
Тоест, нищо ново под слънцето.

Къде набута пък АС 23,че малко не ми стана ясно?


Етрополчанин , хвани прочети малко история :mrgreen:
През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот Player » 14 юли 2016 19:24

HardWork написа:Кратка ретроспекция! ЦСКА умрая, да живее ЦСКА! Фалиралото дружество беше създадено 1999 година от Любо Пенев, признахме го и стана автентично! После дойдоха пройдохите Лупи и Титан и го фалираха! Сега си направихме ново дружество в което влезнаха Литекс и Чавдар, признаваме си го и с тава ЦСКА! Проблем? На който не му харесва да не гледа наще мачове! Аз не харесвам Левски, защото са измислен отбор, издържан от държавата, но не вися денонощно в тяхния форум да им обяснявам колко са зле! Имайте малко достойнство, не само претенции! Не било законно, ми сезирайте прокуратурата! Не било морално, морала може да бъде много релативен! За мен начина по който функционират банките не е морален, но не съм тръгнал да вдигам шум до небесата! Довечера държавното отборче пак ще ни излага по Европа, и това не ми харесва, но не съм тръгнал да им шаря из форума! Осъзнайте се, ставате смешни!


А в момента къде висиш и шариш бе тенеке? Тенекиен отбор, тенекиени фенове. Но поне знаете кои са най-големите и истински фенове и сте дошли да просите признание от нас. Само че тенекето си е тенеке. Независимо как го наречаш или как го боядисваш... Незаконно родените завинаги си остават копелета. Има много такива които се помнят с векове дори. Номера ви, че чудото ще е за три дни нама да мине. Тенекиени селски копелета!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, futbolqga, noo, Serafim и 33 госта