Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот СВОБОДЕН » 14 юли 2016 11:28

HekakaB написа:
-1914- написа:Левскари,

Нека оставим омразата настрани и да не забравяме, че въпреки, че говорим за ЦСКА, трябва да сме солидарни
с принципноста и в този случай и с истинските фенове на ЦСКА.
Както днес ги закриват тях, така може утре и ние да сме на ред.

Нека покажем на мутрите и мутренските отбори, че не са добре дошли. Всичко ни взеха, но поне да не им го правим
лесно.

К.р за Литекс и мутрата Г.Г.


Значи ти не си обичаш Левски, а мразиш ЦСКА?Това ли е единственото което те прави левскар?

ЦСКА е серизен футболен опонент на Левски. И не само в спортнотехнически аспект, но и в идеологически, исторически и най-вече ценностен смисъл. Но тук темата е друга. Не става въпрос за омраза. Само за това, отбора който ще се казва ЦСКА, но всъщност е обединения отбор на Чавдар(Етрополе) и Литекс(Ловеч) ЦСКА ли е? Или по точно, да този отбор се казва ЦСКА, но това ли е онова ЦСКА което всички левскари признаваме за наш футболен опонент или нещо друго? Защото аз лично не смятам, че това е истинското ЦСКА. Отделно е дали този отбор и още няколко трябва да са в А група след като не са придобили това право по спортнотехнически показатели.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1608
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот kolokolo » 14 юли 2016 11:32

Не щете да гледате седмата поредна загуба ? Правилно ! :)
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4410
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот Странджата » 14 юли 2016 11:36

Това, което се очакваше, стана, Прочетете думите на Бойко - ако трябвало, и 20 милиона би дал (ако е законно), т.е. би опростил. Тобва казва всичко за държавата ни и за наглостта на онези, които цяла година припяваха за някакъв си Пеевски и за отбора на всички власти. Е, сега те си имат отбор на "нашата, истинската, народната" власт, който е собственост на най-великия благодетел български - паметникът му трябва да е насред София и по-голям от паметниците на братя Георгиеви пред университета.
Какво да правим ние, левскарите. Единственото, което можем, да подкрепим истинските цесекари - тези с чест. Как- ами времето ще покаже, но аз не съм оптимист - така, както измъкнаха базите и ги харизаха на Гришата и на онзи троянски кон - Инджов, така и сега ще започне Гьобелсовата пропаганда, че ЦСКА е от жив по-жив, защото друг няма и че този, който е на Ганчев, е истинският. Изобщо не се съмнявам, че у тях ще се окаже и емблема, и история. И че и последните нормални привърженици ще се оттеглят от стадионите - не само от Червено знаме.
Едно е истина, докато сме живи, това не е ЦСКА, а е Литекс. Няма какво да бойкотираме - играем срещу Литекс и това е всичко. Останалото си го знаем. Все пак има и ползи - поне в София полицията в мачовете срещу Литекс няма да е така брутална. Всичко останало е загуба за целия ни футбол. Колкото до Левски - и нас навярно сега ще ни изкушат с някой данайски дар - я козирка, я някакво разсрочване. И ще бъдем отново омърсени, за да не сме различни с потурнаците - припознавачи.Защото каквото е направил Гришата, е колкото срещу червените, два пъти повече срещу нас.
Последна промяна от Странджата на 14 юли 2016 11:41, променено общо 2 пъти.

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот Ники.Габрово » 14 юли 2016 11:37

ББ щял да опрости дори и 20 милиона на ЦСКА ? А истинските фенове на футбола на него ще му простят ли ?
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот saffron » 14 юли 2016 11:43

kolokolo написа:Не щете да гледате седмата поредна загуба ? Правилно ! :)


Ква седма бе будала ? :lol: Последния мач с литекс , техния идиот извади отбора ! Почвай да следиш статистиката ни с ловчанлии и се надявай да достигнете някога поне титлите на лудогорец ,че сте зад тях все още ! ;)
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот haiobaio » 14 юли 2016 11:44

LOKOMAN написа:
Neron написа:Аз предлагам сектор Б да вкарат един стар, очукан и прогнил рейс Чавдар, а на таблото да се пльосне емблема на Литекс.

Ташака ще е невероятен..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Подигравките ще са всенародни към Литекс.

gevel
Мнения: 180
Регистриран на: 27 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот gevel » 14 юли 2016 11:46

Гонг,не е ЦСКА София,а ЦСКА-/ТИРЕ!!!/София!Резултатът с Краснодар не е1:2,а 2:5!ЦСКА щял да си припомни мачовете с Интер през `1968г.Не,Етрополе литекс няма какво да си припомня,защото такъв мач не е играл!Базите съвсем правомерно се отнемат на ПФК ЦСКА АД,но защо без капка основание се дават на ЦСКА-София преди да са платили!?Не знам колко долен трябва да си ,че да заявиш,че не познаваш такъв отбор/Д.Пенев за автентичния ЦСКА/Не знам колко продажен, лъжлив, крадлив предател без достойнство трябва да си,че да припознаваш ЧавдаретрополелитексловечЦСКА-София като "ТВОЯ ЦСКА"!Наистина припознавачите стигнаха моралното дъно!Но те дали подозират какво унижение ги чака тепърва!Такъв правен нихилизъм не се прощава и ще доведе до нови беди,защото неплатените дългове висят със страшна сила и тежко на този ,който си въобразява ,че може да ги пренебрегне!С ГГ ,ББ,КрКр врътки няма как да стане!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот hd29 » 14 юли 2016 11:47

Ами като са фалшиви вкарайте им 5 гола и стига ревахте.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот CTAHKO » 14 юли 2016 11:52

kolokolo написа:Не щете да гледате седмата поредна загуба ? Правилно ! :)


Че вие ще играете за първи път с нас :!: Ей сега ако кажеш и кои са легендите на клуба ви, ще те призная :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот korteneca » 14 юли 2016 11:52

Какво дерби? Ние дерби с Литекс не сме имали никога. Очакват ни едни най-обикновени мачове с Литекс както е било винаги в последните 20 години. Последния път Литекс избягаха от терена за да се преименуват. Не виждам какви 6 поредни за Литекс се въртят в празните припознавачески глави. :)

П.С. Оставаме в очакване на ревлива оранжева декларация към Бойко, с която го молят да принуди левскарите да признаят Литекс за ЦСКА и мачовете ни с тях за дерби също както принудиха ММС да им даде базите? :)
Последна промяна от korteneca на 14 юли 2016 11:56, променено общо 1 път.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98 и 10 госта