Уволниха Стойчо Стоев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Одобрявате ли решението на клуба за уволнението на Стойчо Стоев

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

realno
Мнения: 6602
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот realno » 13 май 2016 19:50

Футбола е за феновете. Може да се махне треньор, който ръководството харесва,а феновете не, но не е нормално да се маха треньор когото феновете харесват, а ръководствотоо не. Никое нормално ръководство не тръгва срещу феновете си. Но това се случи в Левски. Тонев и сие - ВЪН. С тази си постъпка за мен Тонев и сие не са никога няма да бъдат част от Левски.
Нали никакво решение не минавало бес съгласието на Тръста и НКП? Мислехме, че са част от нас, но явно те не са. Закривай.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот Tommi » 13 май 2016 19:58

Даммм, нещата не са никак хубави...
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

drakona25
Мнения: 68
Регистриран на: 09 авг 2008 19:59
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот drakona25 » 13 май 2016 20:01

Моят въпрос е защо беше уволнен Стоев, след като изпълни целите поставени му от ръководството, след като има подкрепата на по голямата част от публиката, в това число включвам и мен. Осигуриха ли му пари за читава селекция ? Колко време чака централен нападател ? Повечето от селекцията не са играли футбол месеци. За мен мача срещу Локо, макар и да загубихме , ни беше един от най добрите през сезона, и последните 5=6 мача се виждаше подобряване на играта, започнахме да вкарваме. Има неща и на мен които не ми харесват, например позицията на Краев, малкото игрово време на Адениджи и Менголо, Прохазка да е бек, но въпреки всичко, той е треньор за да решава и изпълни поставените му цели, което е най важно. Има една поговорка "С трици маймуни не се ловят", за мен човека който трябва да си тръгне от Левски е Иво Тонев и кликата му, той никога не е бил левскар и никога няма да бъде.Истината е че той решава какво да става в клуба, само ни замазват очите с тия управителни съвети.
Последна промяна от drakona25 на 13 май 2016 20:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот sin4ec » 13 май 2016 20:02

realno написа:Футбола е за феновете. Може да се махне треньор, който ръководството харесва,а феновете не, но не е нормално да се маха треньор когото феновете харесват, а ръководствотоо не. Никое нормално ръководство не тръгва срещу феновете си. Но това се случи в Левски. Тонев и сие - ВЪН. С тази си постъпка за мен Тонев и сие не са никога няма да бъдат част от Левски.
Нали никакво решение не минавало бес съгласието на Тръста и НКП? Мислехме, че са част от нас, но явно те не са. Закривай.

И с Йока беше същото...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

realno
Мнения: 6602
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот realno » 13 май 2016 20:06

Тонев ако не задържиш Стоев, махай се и ти и Тръста и НКП и всички които ви издържаме. Не вие сте Левски, а НИЕ. Как ще отидеш на стадиона и ще гледаш феновете в очите? По добре не се мяркай...
Последна промяна от realno на 13 май 2016 20:26, променено общо 2 пъти.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

chiphead
Мнения: 303
Регистриран на: 16 май 2014 20:08
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот chiphead » 13 май 2016 20:11

Стоев постигна каквото трябваше - на 2-ро място сте, и да е имало как да сте първи (въпреки, че няма как да се сравнявате с отбор като Лудогорец в момента) - тия 7 точки дето бяха отнети - приключиха всичко.

За мен е голяма простотия това изритване на Стоев. Интересно ми е т.нар. Асоциация на треньорите - дали ще излезе с някакво становище, или могат да реват само когато някой чужденец ги "настъпи по кокалчето".

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот eelche » 13 май 2016 20:11

jusi написа:
eelche написа:Само Левски!


Какви шамари, какви псувни :lol: :lol: Ти в кой век живееш ?


За съжаление живея във век, в който истинските мъже бяха заменени с мъжки п***и, с безпринципни и безскрупулни, прости хора.Хора като Тонев и инж.Георги Иванов.

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот gonzo72 » 13 май 2016 20:12

Спортният директор няколко пъти заяви, че ще си тръгне, ако махнат Стоев, но днес пак се отметна от казаното

Днес Левски се раздели официално със Стойчо Стоев, но "вечният" Георги Иванов остана на поста спортен директор, като заяви, че не може да си тръгне с треньора, защото двамата заедно били наложили редица юноши в състава!? Нещо повече, Гонзо в прав текст каза, че никога не бил обещавал, че ще напусне Левски, ако ръководството махне старши треньора. ***.eu припомня думи на Георги Иванов само отпреди месец и половина - "Стоя твърдо зад Стойчо, той е треньорът. Ако ръководството го махне, си тръгвам и аз", споделя директорът на 30 март пред фенове.

angel93
Мнения: 147
Регистриран на: 27 авг 2015 13:45
Контакти:

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот angel93 » 13 май 2016 20:13

korteneca написа:
THE G.A.M.E написа:Другото което е... По-назад питах, какво означава това, че Левски не играели добре ?
Щото футболът има няколко нюанса, точно за това е интересен.
И всеки си е фен на даден тип игра.
Отново се повтарям, и на мен не ми харесваше тимът в големи периоди, но осъзнавах, че за момента е това.
И че тимът е в процес на изграждане.
Да, когато ти махнат половината титуляри през зимният джам, няма как да си изградил стил до Май месец.
Абсурдно е.

Под не играе добре имам предвид няколко неща.
- Липса на постоянство в играта или иначе казано играем на приливи и отливи.
- Липса на идеи в доста голяма част от мачовете. Както на треньора, така и на отбора.
- Неспособност на отбора да вкарава убийствено голяма част от головите си положения.
И това са само част от нещата, за които се сещам в момента. Изключвам доста честите грешки в избора на състав. Поставянето на играчи там където нямат място, защото се страхува да пусне резерва. Налагането почти винаги на определени играчи (любимци). Прекалено малкия шанс за изява на някои играчи и т.н.
И само да напомня, че Стоев също участваше в това махане на половината титуляри. Както и във взимането на играчи макар и 6-7 избор, които в последствие обвинява или се оправдава с тях, че не били класни като на Лудогорец.

Съгласен съм и бих допълнил че това което на мен най-много не ми харесваше е че когато другя отбор реши да играе за равен ние нямаме отговор за това...понякога такива мачове печелихме на късмет ако не ги бяхме взели мисля че Стоев отдавна щеше да е пътник....

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Уволниха Стойчо Стоев

Мнениеот COVINI » 13 май 2016 20:18

Стоев никога няма да стигне нивото на Младенов или кокала,няма никакъв живец в него.Само вижте как говори пред камери,все една ще заспи всеки момент.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 48 госта