Мнениеот el loco » 11 май 2016 18:45
Не искам нито да ви се бъркам, нито да ви обиждам. Влязох в темата, защото ми се стори интересна.
Но, . . . . . . . . . . . . . тази загуба я изкархте голям срам, голямо нещо. Все едно сте паднали от Чико Бяга.
Истината е , че първото можеше да ни водите с 10:0 и че ако не беше малко случайния автогол, можеше и да не успеем да ви обърнем.
Искам да кажа , че големите мъже са големи и когато печелят, и когато губят. И в този контекст, би било по-добре ако приемете загубата нормално, без голяма драма, защото паднахте от Локо Пловдив, а не сте паднали от Долно Камарци или Негован.
В Локомотив играят много опитни футболисти , една немалка част от тях са ставали шампиони. В настоящия отбор на Левски, май само Гонзо е ставал шампион на България.
Снощи много ни върза, на нас Локото и първото, че устискахме само до 2:0, и второто , че вкарахме почти всички доближавания до вратата. Това е истината. Има и такива мачове. Четейки мненията на Левскарите, оставам с усещането, че егати излагацията е станало, тото , мото....не е така. Локото сме много яки и който ни мисли за шматки, ще страда. Малко уважение се икса, от там започва всичко.
Левски има хубав отбор, някои много добри футболисти, играе често хубав футбол. Другите отбори тази година също не са толкова лоши, това е реалността в нашето първенство. Само Лудогорец са много напред спрямо всички отбори и като пари, футболисти, организация и всичко. Постигнахте като класиране, без да се обиждате , максимума за тази година. Построиха ви трибуна бижу . Ще играете в евротурнирите.Това не е малко. докато например също големи отбори като големия ви враг и Локо Сф се гърчат по селата !!! Не сте никак зле.
Моята лична препоръка да не се обиждате и да не обиждате другите, да се увжавате и да уважавате другите.
Пожелавам ви успех!