Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0FT

Мнениеот PSvilenov » 03 дек 2015 17:57

Бием- Левски шампион , Левски купа , Левски в шампионска лига
паднем- продайте тия 11 купете нови 11 и доведете и нов треньор за всеки случай....
Може ли да сте сериозни реалисти поне за един мач :?

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0

Мнениеот wilge » 03 дек 2015 20:10

THE G.A.M.E написа:
Мистри написа:Защо да е виновен Стоев?
Има ли човек, който да отговаря за едно нещо, основно за спорта и в частност-футбола?
Как се казва той и на кого е приближен?
Защо Стоев пуска Прохазка на крилото, в защита, вместо там където му е мястото?
Защо Краев играе крило ?Защо нападателят играе ...зад себе си? :lol:
Обяснението е просто.Като законът за вредните храни, но не и за вредните доходи. :mrgreen:
Ако ме разбираш. ;)

Абе така е, човека се опитва да прави нещо, ама нема матр'ял.
Както и да ги върти, повечето ни играчи са с лимитирани възможности.

Но конкретно за този мач си мисля, че играхме прекалено удобно за домакините.
Да се надяваме с добрата си работа Стоев да си е заслужил най-после правото, да си избере лично той играчите през зимният джам.

"Човекът" се опитваше и треньор да го играе, ама НЕМА акъл. Със същият матр'ял Стойчо направи нещо. Не е кой знае какво (сега онези който не са гледали истинския Левски ще скочат) но все е нещо. Доста по- добро от "гения от Столипиново". Даже и онази своеобразна категория фенове, които наричам гонзолюбци го признават. Ние сме свикнали да сме в челото, да газим наред, да минаваме като лавина, но това е минало. То бе дело на други хора. Сега реалностите са други. Живко и Веско бяха резерви, а сега ги броят за лидери. За какво ниво говорим! И понеже сме в сезон където тревната настилка на доста стадиони е особена, с Бедоя и Краев в състава си ситуацията в Левски става тежка- играем с двама по- малко. А като и Прохазка не си е на мястото положението се усложнява. Каквито и фокуси да прави Стоев веднъж ще ги излъже, два пъти, после го хващат. И не ми казвайте, че треньора е привлякъл Александров, Махмудов, Диаби, Гаджев и Китамбала. Смятам, че не той чакаше Курдов с месеци, вместо да вземе веднага Иса. Такива ми ти работи.

Потребителски аватар
Djack_84
Мнения: 509
Регистриран на: 08 яну 2009 16:06
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0

Мнениеот Djack_84 » 03 дек 2015 20:30

volf написа:Да ви кажа честно слабички сте!
Слабички сте, и то не от днеска, а поне от десетилетие. Ако търсите позитиви в играта на своя отбор и от този период, значи тотално сте загубили ориентация за параметрите на стойностния футбол.
Жалко, ама няма да стане. По добре пробвайте пак с другите начини!


Абе стига сте се правили на идиоти(или може би сте си такива) с тия "други начини"
Съветвам те да си пуснеш онова интервю с Иво Тонев(и ако не си,а предполагам не си идиот) ще чуеш,че той каза това по отношение на самите играчи на Левски.Изказването беше по повод стимула им да играят и да се раздават,да има дисциплина и ако не го правят си има "други начини" да ги накара да го правят.

Същото като това дето го слушам за автогола на Легендата вече 20 години.Страничния вдига засада,главния я свири,всички спират да играят след сигнала - наш Бисер отиграва топката пак след сигнала.Т.е. играта вече е спряна,а футболиста играе с топката.Ама автогола на Легендата,та автогола на Легендата....

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0FT

Мнениеот volf » 04 дек 2015 01:10

Май никой не разбра какво имах в редвид.
Все ми е тая по какъв повод го е казал Тонев - просто върши работа в изречението.
Казах просто, че не ми харесва как играете и че е така от много години насам. Чудя се на оптимизма ви и от къде го извличате. С тази игра няма да ви се получи, и ако постигнете нещо, няма да е с игра.
Не знам дали Лудогорец си „купуват” мачовете, но играта им не рядко се получава - Приятно е да се гледа - има малко футболна магия.
И да ви питам...- Лудогорец като си купуват мачовете, вие що им ги продавате - А?!
Хайде надиграйте ги поне веднъж, па тогава да им търсим сметката.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0

Мнениеот volf » 04 дек 2015 01:52

Djack_84 написа:
volf написа:Да ви кажа честно слабички сте!
Слабички сте, и то не от днеска, а поне от десетилетие. Ако търсите позитиви в играта на своя отбор и от този период, значи тотално сте загубили ориентация за параметрите на стойностния футбол.
Жалко, ама няма да стане. По добре пробвайте пак с другите начини!


Абе стига сте се правили на идиоти(или може би сте си такива) с тия "други начини"
Съветвам те да си пуснеш онова интервю с Иво Тонев(и ако не си,а предполагам не си идиот) ще чуеш,че той каза това по отношение на самите играчи на Левски.Изказването беше по повод стимула им да играят и да се раздават,да има дисциплина и ако не го правят си има "други начини" да ги накара да го правят.

Същото като това дето го слушам за автогола на Легендата вече 20 години.Страничния вдига засада,главния я свири,всички спират да играят след сигнала - наш Бисер отиграва топката пак след сигнала.Т.е. играта вече е спряна,а футболиста играе с топката.Ама автогола на Легендата,та автогола на Легендата....

Не твърдя, че съм идиот , но е сигурно, че съм най-простият — Като че сам съм измислил, тази простичка игра, футбола!
И все така се случва - помисля си нещо и хоп! - Станало!
Умните му викат на това логика, ма аз не им се връзвам. Гледам си простичко, простичката игра, мисля какво може да се случи и понякога го пиша в форума.
Той не е само за умни - нали?
Не знам по какви поводи е говорил Иво Тонев, но видях, че нещата за които говори се случват.
Та от контекста на какво са извадени думите му е без значение, ако те са били толкова подходящи за да опишат онова което се случи.
То, че съм прост, прост съм, ама че Иво знае „другите начини”, също е факт.
Дано съм обидил някого и дано не съм зарадвал излишно никого, защото това са простички факти и не е зле да ги приемаме без неподходящи еМОЦИи!

loko1926
Мнения: 24
Регистриран на: 06 апр 2015 11:00
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0FT

Мнениеот loko1926 » 04 дек 2015 10:44

Na vsi4ki razbira4i 4estita pobeda na Beroe

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0FT

Мнениеот wilge » 04 дек 2015 17:26

loko1926 написа:Na vsi4ki razbira4i 4estita pobeda na Beroe

Първо се зачудих защо пишеш на латиница, после се досетих- писал си след последния съдийски сигнал на стадион Хр. Ботев в Благоевград.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) - 1:0FT

Мнениеот ELFen » 04 дек 2015 23:08

wilge написа:
loko1926 написа:Na vsi4ki razbira4i 4estita pobeda na Beroe

Първо се зачудих защо пишеш на латиница, после се досетих- писал си след последния съдийски сигнал на стадион Хр. Ботев в Благоевград.

+1 :lol:
висша математика:314 :idea:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта