Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 13 окт 2015 21:33

wilge написа:Току що завърши първото полувреме на мача между младежите на Дания и България. Героично 0 : 0. Точни пасове 120 - 60, владение 69% на 31%, удари към вратите- много на малко. Но не това предизвика реакцията ми. Преминалият в третодивизионния Козенца Антонио Вутов се представя като Валери Божинов и Атанас Курдов взети заедно, т.е. ПЪЛНА МЪРДА.

Вутов е футболист на Козенца.Да си бере гайлето.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 13 окт 2015 21:43

Кошмарът свърши. РезИлтат 1 : 0 за Дания. От нашите гелосани и татуирани момиченца само Орачев и Малинов знаеха за какво са на терена. От останалите някои не можеха да си спрат топката. В единоборствата влизаха плахо и с гръб. Особено охотно даваше задните си части играча с №5. От тук на там това ни чака.

vency75
Мнения: 169
Регистриран на: 20 авг 2008 13:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vency75 » 13 окт 2015 23:52

kempesmario написа:Абе някой може ли да ми обясни как взимаме това ренде милиев бре , пълен майтап . Гонзо съвсем е изперкал , Стойчо също. Абе най слабия футболист го връщаме в Левски. Безобразие пълно е това. Пфу много се ядосах. Има нещо нередно тука , трябва феновете да се намесим подобаващо. Пълна излагация.


доста отрицателни мнения за милиев сега.преди време такива бяха и за ЖИВКО МИЛАНОВ.сега не виждам един да приказва против него.също и за гаджев.защо ли?любимци ли ви станаха.и от кога това?

Потребителски аватар
Grandoman
Мнения: 66
Регистриран на: 05 ное 2010 16:35
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Grandoman » 14 окт 2015 08:44

Да напиша и аз нещо по повод на билетите и интереса към мача с Лудогорец.
Сега всички агитирате да се пълни стадиона, но истината е че всички сте с .... БИЛЕТИ..
Това е големият проблем. Да питам аз ЗАщо не си взехте карта за мачовете от ПЪРВЕНСТВОТО и КУПАТА!!! в началото на сезона.
Много удобно е и няма да се чудите ще има ли билети или не, да се редите на опашки и т.н.
Цената която платих тази година е 75 лв. Това са 10 домакинства, айде 11.
Даже и да не успея да отида на толкова, което крайно нереално пак не е особенно скъпо.

Така че замислете се дали не е по добре карта от колкото всеки път тая дандания с билетите
Изображение

Киро Пора
Мнения: 348
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Киро Пора » 14 окт 2015 10:55

tevez написа:Оф, стига бе, Милиев наистина е като бумеранг. Тъкмо леко го бях забравил и той реши отново да изненада всички.
Дано да е до зимата, а тогава да се вземат поне 2-ма ЦЗ,а защо не и 3-ма, защото Белаид си заминава, Дидо е контузен, а Милиев не е сериозно.


Откъде е инфото, че Белаид си тръгва зимата? Иначе имаше някакво инфо за едно младо албанче, което звучеше добре... Ще видим, засега Данчо Очите... може би е по-добре от нищо... Не знам, като се замисля че алтернативата е Веско да играе ЦЗ, а от ляво да играе Фики... :roll:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 14 окт 2015 11:28

Grandoman написа:Да напиша и аз нещо по повод на билетите и интереса към мача с Лудогорец.
Сега всички агитирате да се пълни стадиона, но истината е че всички сте с .... БИЛЕТИ..
Това е големият проблем. Да питам аз ЗАщо не си взехте карта за мачовете от ПЪРВЕНСТВОТО и КУПАТА!!! в началото на сезона.
Много удобно е и няма да се чудите ще има ли билети или не, да се редите на опашки и т.н.
Цената която платих тази година е 75 лв. Това са 10 домакинства, айде 11.
Даже и да не успея да отида на толкова, което крайно нереално пак не е особенно скъпо.

Така че замислете се дали не е по добре карта от колкото всеки път тая дандания с билетите

Много добре си се аргументирал защо е по-разумно да се купи сезонна карта вместо билет, ала има едно голямо НО: Миналата година бяхме наказвани доста често за какви ли не глупости извършени от част от феновете и така нормалните хора с карти гледаха мача ... вкъщи пред телевизора. Аз лично не знаех какво ще се случи този сезон по трибуните, дали ще има бойкоти, дали ще има умишлени изцепки във връзка със смяната на собствеността и куп други безобразия, които водят до мачове при закрити врати. Затова и реших да го карам на билетчета този сезон. :) Карта - следващият сезон, това е положенито. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 окт 2015 14:53

Значи, напоследък само чета, ама преглеждайки последните три-четири страници, реших да попиша.

Кво пак тролите наш Гонзо, не разбирам. Стоев е в "Левски", благодарение на Гонзо. Всеки един шеф от първите отбори, та даже и Наско (спомнете си Йока, Майстора, Гочето, Муслин), щеше да е изфъчкал Стоев след финала за Купата още. Та самият аз колко съм смърдял по отношение на Стоев (и не съм безкритичен към него и сега, но са някакви дреболии)... В момента "Левски" играе модерен футбол със стил, който контрастира над другите отбори. Тея тъпаци знам, че не изготвят статистики за владеенето на топката, но в мача с Берое, то беше над 65% в наша полза. Първото полувреме с Литекс освен контрол, натискахме страхотно. Ботев не знам имаха ли и два удара към вратата. Пресираме още в тяхното поле. Де Ноойер, Мечката, Йоргачевич, Карнер, Дидо, Боби, Живко, Диаби - тези хора са на терена, защото Стоев така иска! Някой нещо против? А, или не, той всъщност Гонзо му реди състава, а? :lol: Стига сте го тролили тоя човек. Освен, ако сте несъгласни с присъствието на Стоев и начина, по който играем. Аз казах, че искам да видя Гонзо извън Герена още ноември. Но, ако беше станало това, кой знае кой щеше да ни е треньор сега и на кое място щяхме да сме, да не говорим кой ще играе... Квото о*рал, о*рал човека. Продължаваме напред и тоа е. Всичко се оправя.

Не знам за вас, но аз нямам нищо против да играем така още един-два сезона и да видим Европа и тъ нъ. Ако ще и Гонзо да има пръст в тая работа. Това, от което ме е страх само е да не би в края на сезона играем, така, както в момента, но по някакво малоумно стечение на нещата (още три-ч1етири тежки контузии) не станем шампиони и Гонзо вземе, че шитне Стоев. Това го казвам при условие, че играем, както сега. Което се надявам да продължи.

Другото, което може да се случи е още по-лошо - свързано е с финансирането на клуба. Тая схема с изплащането на сектора за години напред е приказка за наивници.

Иначе аз мизерията с Херо и Пепе не съм я забравил, и не съм забравил кой е виновен.

drvasko98
Мнения: 7104
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 14 окт 2015 16:04

Аз пък искам на 1.01 или на 1.06 съответно да е готова 80-90% от селекцията, като привлечените играчи са набелязани месеци преди това. А оттам нататък останалите 10-20% да са някакви варианти, които "ще се отворят". Ето това искам от спортния директор

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Заклет Левскар » 14 окт 2015 16:07

drvasko98 написа:Аз пък искам на 1.01 или на 1.06 съответно да е готова 80-90% от селекцията, като привлечените играчи са набелязани месеци преди това. А оттам нататък останалите 10-20% да са някакви варианти, които "ще се отворят". Ето това искам от спортния директор


Хубаво искаш, ама кой спортен директор в България го е правил, че го искаш от Гонзо?
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот PSvilenov » 14 окт 2015 16:50

olimpi написа:Данчо очите пак се завърна ?! Жалко за Дидо, скорошно оправяне, но явно ни трябва защитник, защото какво правим при контузия, натрупване на картони, ще играем с Минев централен ?!


От друга страна от защита Белаид Карнер ми настръхват косите.

Как има все още хора , които плюят по Белаид и Карнер не ми е ясно . Единственото ми обяснение е ,че не следиш отбора


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта