Батков продава акциите си

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот Кашчей » 16 фев 2015 19:54

W84me написа:
Кашчей написа:
Rivaldo10 написа:Добре, да предположим, че 10 000 ще си закупим някакъв минимален брой акции. Как по-точно след това всички ние ще управляваме и финансираме отбора?


Никак!

Абе философ, ще има избори за УС на Левски, който ще бъде избран от новите акционери!


Абе нефилософ, кой ще държи основният пакет акции-фен клуба ли, или тръста..или може би пак Батков?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот Долно уйно » 16 фев 2015 19:54

Tommi написа:
Долно уйно написа:
Tommi написа:
Долно уйно написа:След като капитала е 30 милиона, тогава за какви 80 милиона акции ставаше дума в спортно шоу гонг?

Батков е казал, че притежава осемнадесет милиона акции като физическо лице, а те най-вероятно са го прочели осемдесет. :)

Казаха, че притежава над 80% от акциите, също така кипърската офшорка също била негова.
Ако са 18 милион, то тази сума не е 80% от АД-то.
Дъртия комунист нещо е немислил.

Най-вероятно става въпрос за грешка на журналистите. В интервюто на сайта не пише никакви проценти.

Това го дискутираха live в студиото, пусни си записа, по-късно и аз ще го сторя.
Също така на сайта не пише никъде, че Батков е погасил дълга от 1,7 милиона лева и това се е случило в първите дни от новата година, но не разбрах, като капитал на дружеството ли ги е записал.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

pupesh
Мнения: 253
Регистриран на: 25 сеп 2014 20:58
Местоположение: един път град
Контакти:

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот pupesh » 16 фев 2015 19:57

А ако след 1-2 години Левски спечели ШЛ и излезе на печалба, ще раздават ли дивиденти?
фен на еднодневката

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 фев 2015 19:58

Logical person написа:
Всеки, който желае, може да ес обърне към клуба, към националния клуб на привържениците, към тръста „Синя България” или към мен лично и да изяви своето желание. готов съм да джиросам съответния пакет акции и съответно той да бъде вписан в книгата на акционерите. Той трябва да внесе номинала на акциите в касата на клуба или по сметка като дарение, за което ще бъде оформен съответния договор за дарение.


Тук обаче не се отчита съществен момент. АД-то, ако не е публично може да има вписани максимум 149 акционера. Та по тази схема - правиш дарение, получаваш акции - може да се вредят само по-едри купувачи. Иначе просто стотина човека ще дадат по 200-300лв и се запълва бройката.

Това със "съществения момент" просто не е вярно. :lol: Никъде няма записано ограничение за броя на акционерите, нещо повече - ако техният брой е над 10 000 в продължение на две календарни години то може да се преобразува ex lege в публично акционерно дружество. :)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 16 фев 2015 19:59, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Nate
Мнения: 131
Регистриран на: 25 юни 2012 14:37
Контакти:

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот Nate » 16 фев 2015 19:59

Свършиха парите за изпиране и логично клубовете затънаха в дългове. Перачницата КТБ я няма, и има шанс след няколко години пак да се прибегне до футболните клубове. Дано!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот Tommi » 16 фев 2015 20:01

Долно уйно написа:Също така на сайта не пише никъде, че Батков е погасил дълга от 1,7 милиона лева и това се е случило в първите дни от новата година, но не разбрах, като капитал на дружеството ли ги е записал.

В интервюто говори за 1 - 1,2 млн. лв., които трябва да се изплащат. Тези 1,7 млн. лв. не знам дали се отнасят за същото или са някакви други.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

santi_santi
Мнения: 1114
Регистриран на: 28 юли 2009 20:56
Контакти:

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот santi_santi » 16 фев 2015 20:06

Много подвеждащо е поднесена новината.Първо Батков не подарява а продава акции,и никъде не се споменава цена тоест Батков сам си определя цената.Така,че няма нищо историческо и грандиозно.

mrbean56
Мнения: 3
Регистриран на: 10 дек 2014 19:20
Контакти:

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот mrbean56 » 16 фев 2015 20:11

Някои успяха да се отърват от Митьо Селския, други от Тото Динев, трети от Пернишките боклуци...Ама от този пишман- бизнесмен отърване няма...Така както е тръгнало, даже и да пукне, ще плащат един ден и на правнуците му! :(Горко на левскарите, загробиха им отбора, осраха всичко...:(:(

slavista 2014
Мнения: 5
Регистриран на: 16 мар 2014 15:04
Skype: veni44531
Контакти:

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот slavista 2014 » 16 фев 2015 20:25

Уважаеми дами и господа от "Гонг",искам да Ви кажа , че изобщо не ме вълнува как измамник като Тодор Батков щял да продава някакви акции на "Левски" на някакви , които видите ли искали да ги купят от него. Днес загубихте ценно време да ме занимавате с някакво интервю с Батков,който само където не се разплака,замалко да ме разстрои. Уважаеми г-н Русев ,искам да Ви кажа , че отборът на когото Вие симпатизирате не струва,и е крайно време да го разберете. Гонзо също не става за ръководител,честно казано се чудя защо се излагате с този, който имаше само 2 мача в годината,Вие много добре ги знаете,а иначе беше посредствен футболист,същото е и като ръководител. Не по различен е и т.нар. треньор на "Левски" Стойчо Стоев,но има време ще го разберете!!!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Батков продава акциите си

Мнениеот Черният козел » 16 фев 2015 20:32

slavista 2014 написа:Уважаеми дами и господа от "Гонг",искам да Ви кажа , че изобщо не ме вълнува как измамник като Тодор Батков щял да продава някакви акции на "Левски" на някакви , които видите ли искали да ги купят от него. Днес загубихте ценно време да ме занимавате с някакво интервю с Батков,който само където не се разплака,замалко да ме разстрои. Уважаеми г-н Русев ,искам да Ви кажа , че отборът на когото Вие симпатизирате не струва,и е крайно време да го разберете. Гонзо също не става за ръководител,честно казано се чудя защо се излагате с този, който имаше само 2 мача в годината,Вие много добре ги знаете,а иначе беше посредствен футболист,същото е и като ръководител. Не по различен е и т.нар. треньор на "Левски" Стойчо Стоев,но има време ще го разберете!!!

С Венци-Шкембето ли да ни занимават ? Занимават ни с това към което има интерес,тоест Левски и ЦСКА !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mrw8 и 39 госта