Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Rivaldo10 » 09 фев 2015 18:07

Тези играчи били гледани от скаути, анализатори, треньори и Гонзо, само колко много идиоти имало в Левски...
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот futbolqga » 09 фев 2015 18:14

Rivaldo10 написа:Тези играчи били гледани от скаути, анализатори, треньори и Гонзо, само колко много идиоти имало в Левски...

Зарежи ти тея номера. Ето какво каза Гонзо: "За да обясня как стоят нещата в нашия отбор, аз като набележа играч, го давам на треньорите и скаутите.". Което означава, че нашия бездарен мъпет е този, който набелязва играчите. В крайна сметка, ако имаш избор между трима некадърни играчи, единственото, което можеш да направиш, е да избереш най-малко некадърния. Това е работата на Стоев. За съжаление за онова безгръбначно, наричано още "Алвеша", не е имало какво да направи.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38943
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tevez » 09 фев 2015 18:15

Дано Петев не е подвел Гонзо за този поляк. В 13 мача е бил титуляр, когато Петев му е бил треньор, след това става резерва и изиграва само 1 мач.
По-добре от Петев едва ли ще го познава някой друг.

elpatron
Мнения: 161
Регистриран на: 08 яну 2014 20:56
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот elpatron » 09 фев 2015 19:20

tevez написа:Дано Петев не е подвел Гонзо за този поляк. В 13 мача е бил титуляр, когато Петев му е бил треньор, след това става резерва и изиграва само 1 мач.
По-добре от Петев едва ли ще го познава някой друг.


Петев си отмъщава за събличането :lol:

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sleepwalker » 09 фев 2015 19:37

И тая зима май отново се напълнихме с капути. От цялата селекция до момента ми харесват единствено румънския защитник и новото вратарче. Тоя поляк, де го чакаме, май беше последния вариант за нападател и въпроса беше дали да дойде той или да си останем само с Домо. Струва ми се, че на лято ще се чудим как да се отървем от него. Сомалийчето малко повече надежди вдъхва, но и да излезе находка - какво от това. Наемът му свършва след 6 месеца и турците ще си го приберат след това. Двамата негри, които почти бяха довели, изглеждаха по-сериозни от към възможности, но...Иначе който ни пита - борим се за купата и 3-то място, а на лято ще ритаме в ЛЕ :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Жоржиньо » 09 фев 2015 19:46

futbolqga написа:
Tommi написа:В момента не можем да си позволим доказани голмайстори, така че ще се вземе някой с надеждата да се окаже добър.

Аз изобщо не съм специалист, но веднага ти давам пример за футболист, който би играл за заплатата на Педро, а е на светлинни години пред него като класа - http://www.transfermarkt.co.uk/pavel-savitskiy/profil/spieler/167582

Момчето се казва Павел Савитски. На 20 години е, за миналия сезон (когато е бил на 19) има изиграни 35 мача с 16 гола и 4 асистенции... А е крило! Ако кажете играл е в слабо първенство - ще се съглася, макар личното ми мнение да е, че Беларуското първенство е сравнимо по класа с нашето. Статистиката му за националния отбор трябва да изясни това дали слабото първенство е причина за резултатите му. Момчето има 39 мача за юношеските гарнитури на Беларус, с отбелязани 19 гола. От скоро е и в мъжкия отбор на Беларус - 3 мача, 2 гола. А е на 20 години!

Договорът му изтича в края на сезона. Играе в седмия в беларуското първенство за миналия сезон (нови още не е започнал). Един от доста малките и бедни беларуски отбори, чиито заплати дори не могат да се сравняват с нашите измислени звезди, които взимат по 10-15 хиляди. Сами си правете изводите. А аз нито съм специалист, нито пък съм отделял време да търся играчи. Какво за Бога прави Гонзо с изгледаните няколко хиляди човека?!

За този пише,че е подписал договор от лятото с Ягиелония ;)

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Кировец » 09 фев 2015 20:47

Гонзата е отворил някой телефонен указател и си помислил, че гледа футболисти. :lol:

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Player » 09 фев 2015 20:48

Дори и да има хляб в новите, това което е притеснителното е че след Гарата на всеки нов му пада нивото. Поне да започнат да си го задържат, като е ясно че вдигане на ниво в Левски в днешно време няма. Преди доста години всеки който идваше в Левски се развиваше и ставаше по добър и скъп, а сега е обратното.Нормално е в това безпаричие в този клуб който в последно време е и разбиваш на кариери, никой класен футболист да не иска да идва.

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Кировец » 09 фев 2015 20:53

Вашият проблем е, че се държите за ръка с Вълците от Разград. Те не искат силна конкуренция, защото мястото за ШЛ е само едно, а на Кирил вече не му се слиза от трона - Властелинът на А група. :idea:
Това 1:1 на Герена със Славия само е загатвало за съществуващата връзка между Тодор и Домусчиев.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Player » 09 фев 2015 21:02

Кировец написа:Вашият проблем е, че се държите за ръка с Вълците от Разград. Те не искат силна конкуренция, защото мястото за ШЛ е само едно, а на Кирил вече не му се слиза от трона - Властелинът на А група. :idea:
Това 1:1 на Герена със Славия само е загатвало за съществуващата връзка между Тодор и Домусчиев.


Само едно е сега, но при добро представяне в Европа и повечко точки могат да станат и два... може и повече от два по принцип, но това звучи вече нереално.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, krumeto и 21 госта