Литекс (Ловеч) - Левски (София) | 3-0FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата между отборите на Литекс Ловеч и Левски София

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот suni » 26 авг 2014 14:35

mimi29 написа:абе камери няма ли .Защо всички трябва да страдат заради 100 човека .Намерете ги и накажете да не ходят на футболни срещи.Иначе те след 2 мача пак ще правят зулуми и каква е файдата от наказанието .Гошо от съседния вход всяка година прави катастрофа на магистрала ТРАКИЯ е ми да я затворят той какво е виновен че има завой :mrgreen:

Добро сравнение,.. ама ,,гошовците" от Герена нема да те разберат ! :lol:
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
Bombardier
Мнения: 388
Регистриран на: 26 сеп 2013 11:32

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот Bombardier » 26 авг 2014 14:36

При определяне на наказанието,не са взели предвид рецидива майна, но на умряло куче, нож не се вади майна ;)

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот storm » 26 авг 2014 14:39

Интересен факт:

Защо по дяволите от домакините бяха оставили под сектора за гости пейки и други лесни за взимане неща и палене ?
Не казвам,че е нормално да се палят и хвърлят, но някак си е много удобно това за господина от село Микре...
Какво го бърка няколко изгорени седалки от това, пряк негов конкурент да е наказан без публика..

Знае се, че феновете на Левски винаги са много в Ловеч, знае се също,че в доста от случаите стават ексцесии и някак е малко странно и нелогично домакините да не са се погрижили да не им се руши стадиона нали ?

А да не говорим за това, как нарочно бяха усилени максимално силно музикалните колони точно, когато феновете пееха своите песни. А за това, че двама от малчуганите, които връщаха топките зад вратата, ехидно се смееха с цел да ги целят с бутилки и бомбички никой нищо няма да каже, защото не се вижда и ще излезе после пак публиката на Левски виновна...Извинете ама която и да е публика ще се издразни и ще стане агресивна..

Всеки говори за "лошата" публика на Левски и за "наркоманите" в нея, ама никой не споменава подкрепата, която оказа тя на слабия си отбор и това,че пя до последно за любимия си Левски ..
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 26 авг 2014 14:40

Само не знам къде бяха всички радетели за справедливост преди няколко седмици когато Ванесата Караджов го пернаха с бутилка по кимберицата на същия тоя стадион? А Литекс ги наказаха с 1000 лева за тая работа! Що не пускахте теми тогава? Като онова решение на комисията наистина беше скандално?
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот Bradat-brat » 26 авг 2014 14:42

Позволете ми да допълня - "Левски" София бе наказан за един мач без публика, след среща в Ст.Загора. Наказанието се отнася за домакински мач. Сега, "Левски" София се наказва два мача без публика за мач в Ловеч, наказанието се отнася за домакински мачове. Преди време "Ботев" Пловдив се наказа заради мач игран в Бургас. Наказанието се отнася за мачове в Пловдив. Е, толкова ли е трудно да се види, че този вид наказание не върши работа и не е гаранция, че конкретните лица, виновни за определени действия при другото гостуване няма да направят по-големи нарушения, не дай си боже и престъпления с тежки последици за други хора?

Потребителски аватар
liliputchica
Мнения: 694
Регистриран на: 01 сеп 2013 12:57

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот liliputchica » 26 авг 2014 14:43

За подобно провинение, дали нямаше наказание от около 37 000 лв за един друг отбор 8-)
[offtopic]нямам[/offtopic]

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот anihilator » 26 авг 2014 14:46

Тъй останаха и без публика и струва ми се вече нямат никакъв шанс срещу нас в петък 8-) Отнасяме ги 2:0 както си искаме 8-)

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот kanar76 » 26 авг 2014 14:49

:lol: :lol: :lol: "А за това, че двама от малчуганите, които връщаха топките зад вратата, ехидно се смееха с цел да ги целят с бутилки и бомбички".

Ебати и малоумието: Децата които връщат топките, едва ли не основни виновници за хулиганските прояви на наркозависимите. Не ставай смешен, като отбора си.

Потребителски аватар
liliputchica
Мнения: 694
Регистриран на: 01 сеп 2013 12:57

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот liliputchica » 26 авг 2014 14:50

Avanti_Ragazzi написа:Само не знам къде бяха всички радетели за справедливост преди няколко седмици когато Ванесата Караджов го пернаха с бутилка по кимберицата на същия тоя стадион? А Литекс ги наказаха с 1000 лева за тая работа! Що не пускахте теми тогава? Като онова решение на комисията наистина беше скандално?

Неправилен ти е въпроса , запитай се защо всички ви мразят :!: А това, че налитате на униформени и не ви наказват адекватно е старо колкото отборчето ви, един единствен стадион ще го помните вечно-Лазур в Бургас, там и публиката и отбора на левски сте яли най-много бой
[offtopic]нямам[/offtopic]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Наказанието на Левски

Мнениеот ros » 26 авг 2014 14:51

Наказанието има две страни. Първо - домакинство без публика специално за Левски не си е наказание, защото напоследък те си играят така дори и без наказание. От друга дстрана ако беше лишаване от домакинство, онзи с патерицата, дето най-вероятно му няма нищо, и още 40-50 като него щяха да отидат навсякъде, както бяха и в Ловеч, за да правят простотиите си.
Затова наказанието е донякъде справедливо. А защо донякъде - защото ясно се виждат голяма част от лицата на виновниците но мерки няма да се вземат нито от клуба, нито от полицията... И още на следващото гостуване тези "фенове" пак ще влязат със счупените си крака и патериците на стадиона
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, darkblue67, Google [Bot], jusi, ugly bug и 12 госта