Дискусии: Левски - Литекс

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Левски-Литекс възможно ли всичко да е театър.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 ное 2009 16:52

Никакъв театър! Съдийска постановка, обаче, имаше :evil: Смятам, че в известна степен се повториха събитията от мача "Черноморец" - "Литекс" с изкуствено нагнетяване на обстановката и подготовка за картоните. Специално вторият картон за Еньо беше ама толкова измислен и дойде толкова навреме, когато мачът отиваше към 3:1 и селяните не знаеха къде се намират, че просто нямам думи :evil: Така е, ловешкото джудже си е платило, поръчката се изпълни, а после лицето Момиров ни говори за Тиери Анри и за европейски футбол ..... :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот gin » 27 ное 2009 17:36

Слушам тримата хубавци-Вальо, Стефчо и Табаков как дружно защитават тезата, че всички ратуват за "Литекс шампион".Това видели, онова видели, ама не казват как целият стадион замлъкна при едно центриране към вратата на Левски, а Йовов посрещна топката първо с гърди после с дясната ръка!!! "Герена" замълча- още го помня.Колко зверски шута трябваше да отнесе Дока, докато го пратят в травматологията, господа коментатори?Един журналист трябва да търси истината, а вие си коменрирате колко сини са пристрастията ви."-Да давал картони" ,вие господа , на два срутихте радиото, камо ли да бе изгонил и Митрев или Топузаков за бабаитлъка около втория ни гол.И за последно -не знам какви са ви претенциите за надмощие, при положение ,че вторият гол за Левски беше от корнер при това трети поред...(нищо повече от стихийност в играта ви)
Последна промяна от gin на 27 ное 2009 18:01, променено общо 1 път.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21573
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот metodito » 27 ное 2009 17:44

Кой те е учил на български, не знам, ама нищо не е направил. Успокояващо е, че си научил буквите поне.

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот gin » 27 ное 2009 17:49

metodito написа:Кой те е учил на български, не знам, ама нищо не е направил. Успокояващо е, че си научил буквите поне.
ти, като слагаш запетаи повече ли ти плащат,когато пишеш във форума?
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

Lit3x
Мнения: 104
Регистриран на: 25 мар 2008 17:03
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Lit3x » 27 ное 2009 17:52

Както се вижда и аз съм фен на този отбор,но приятелю......АДСКИ НЕГРАМОТНО ПИШЕШ :!:
Излагаш се максимално за жалост!
Колкото до това,което мислиш за рева на сините....приеми го....няма да има мач до края без такива изцепки:)

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот jindo » 27 ное 2009 17:52

ъъъъх... трудно ти се следи мисълта, но мисля, че разбрах какво се опиваш да кажеш. Първото полувреме може да се казе, че Левски нямаше надмощие, а Литекс си вкараха хубав гол от заучено положение. Второто полувреме нещата се обърнаха коренно и точно там е тънкият момент, когато съдията започна да ви подпира и изгони Минев. След това последваха няколко спорни нарушения пред наказателното поле на Левски и да не забравяме една доста спорна засада вдигната на Кръстовчев. Та... затова плюят господата журналисти.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот tprodanov » 27 ное 2009 17:54

Българския език е основна национална ценност и няма никакви оправдания за неуважението й. Независимо дали пишеш в спортен форум, в шлосерски ако щеш или в литературен. Всичко останало е жалко родоотстъпство!


Колкото по темата - журналистика в България няма. Въпросните журналисти не могат да бъдат причислени към никой отбор. Не само въпросните, а всички- цялата ни журналистика е изградена на принципа на скандала, който продава, и няма никакви фенски пристрастия. Работата им се движи от пари, а пристрастията ги виждат само недорасли пубери.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21573
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот metodito » 27 ное 2009 17:55

gin написа:
metodito написа:Кой те е учил на български, не знам, ама нищо не е направил. Успокояващо е, че си научил буквите поне.
ти, като слагаш запетаи повече ли ти плащат,когато пишеш във форума?

:mrgreen: Забавен коментар, но така и не схванах за какво пишеш. Съдията не заслужава даже и слюнките им.

Lit3x
Мнения: 104
Регистриран на: 25 мар 2008 17:03
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот Lit3x » 27 ное 2009 17:57

Колкото до гонг....там един нормален журналист няма....там са закърмени с пристрастия....хората се опитват колкото може да спестяват наклона си...ама трудно се получава.
Язък,че Литекс Комерс дава пари като рекламодател на тази организация:)

Потребителски аватар
jindo
Мнения: 422
Регистриран на: 01 юли 2008 15:51
Местоположение: Берлин
Контакти:

Re: трима левскари плюят дружно по съдията и задочно литекс

Мнениеот jindo » 27 ное 2009 18:06

Lit3x, обърни внимание на думите на проданов - няма журналистика в България, има подлоги, които са готови за 5 лева да ви тичат по гъза цял живот.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Cooler, Serafim и 41 госта