Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 13 авг 2014 13:28

mistreated написа:
terata написа:Мче питай тях, кво ме занимаваш с твоите глупости тук. Перукан го бил уредил в Ливърпул. Хахаха, дееба тия жеги! :) :) :)


Ми че питай ги ти, на мен отдавна са ми известни тия неща. На който не са, да пита, а не да се прави на клоун.

[offtopic]На теб много неща ти бяха "известни", ма впоследствие удари гредата, тъй че не знам кой е клоуна. :mrgreen: Иначе радвам се, че ти са известни тия неща, мче как иначе, ти по цял ден поддържаш връзка с ръководството на Ливърпул. :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24561
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 13 авг 2014 13:30

W84me написа:
mistreated написа:
И какво се смееш, да не би Ливърпул да го харесаха след прекрасните му изяви със синия екип?

Не, Боби Михайлов е такъв връзкар, че му урежда трансфер в Англия...

Не е, бе, глупости, това, което седи до ПлатиМи на финалите на Шампионската лига в ложите е холограма :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mistreated » 13 авг 2014 13:33

terata написа:
mistreated написа:
terata написа:Мче питай тях, кво ме занимаваш с твоите глупости тук. Перукан го бил уредил в Ливърпул. Хахаха, дееба тия жеги! :) :) :)


Ми че питай ги ти, на мен отдавна са ми известни тия неща. На който не са, да пита, а не да се прави на клоун.

[offtopic]На теб много неща ти бяха "известни", ма впоследствие удари гредата, тъй че не знам кой е клоуна. :mrgreen: Иначе радвам се, че ти са известни тия неща, мче как иначе, ти по цял ден поддържаш връзка с ръководството на Ливърпул. :mrgreen:[/offtopic]


За кое съм ударил гредата бе? 90% от нещата, които ви казвам се оказват верни, включително и за вашия отбор. Събрали сте се една тумба, дето освен да бръщолевят врели некипели друго не умеете. Дори и с факти не знаете как да боравите!

Президентът на БФС Борислав Михайлов, който придръжаваше сина си в Англия също бе много щастлив при пристигането в София. "Гордея се със сина си, много съм щастлив от осъществянето на трансфера. В България много се говореше, кой е баща му и как му помагам, но в Англия е различно и няма да има подобни неща.

От около 2 месеца действахме по осъществяването на сделката. Преди 3 дни от Ливърпул изпратиха официалната оферта и ние веднага заминахме да преговаряме на място. Важното е, че всичко се получи и Ники направи голяма крачка в развитието си. Сега той ще отпразнува рождения си ден и след няколко дни ще отпътува отново за Острова, където ще започне подготовка с този велик клуб", каза Боби.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 13 авг 2014 13:46

mistreated написа:
terata написа:
mistreated написа:
terata написа:Мче питай тях, кво ме занимаваш с твоите глупости тук. Перукан го бил уредил в Ливърпул. Хахаха, дееба тия жеги! :) :) :)


Ми че питай ги ти, на мен отдавна са ми известни тия неща. На който не са, да пита, а не да се прави на клоун.

[offtopic]На теб много неща ти бяха "известни", ма впоследствие удари гредата, тъй че не знам кой е клоуна. :mrgreen: Иначе радвам се, че ти са известни тия неща, мче как иначе, ти по цял ден поддържаш връзка с ръководството на Ливърпул. :mrgreen:[/offtopic]


За кое съм ударил гредата бе? 90% от нещата, които ви казвам се оказват верни, включително и за вашия отбор. Събрали сте се една тумба, дето освен да бръщолевят врели некипели друго не умеете. Дори и с факти не знаете как да боравите!

Президентът на БФС Борислав Михайлов, който придръжаваше сина си в Англия също бе много щастлив при пристигането в София. "Гордея се със сина си, много съм щастлив от осъществянето на трансфера. В България много се говореше, кой е баща му и как му помагам, но в Англия е различно и няма да има подобни неща.

От около 2 месеца действахме по осъществяването на сделката. Преди 3 дни от Ливърпул изпратиха официалната оферта и ние веднага заминахме да преговаряме на място. Важното е, че всичко се получи и Ники направи голяма крачка в развитието си. Сега той ще отпразнува рождения си ден и след няколко дни ще отпътува отново за Острова, където ще започне подготовка с този велик клуб", каза Боби.


Бе, ма... на село с подобни обръщения! Иначе тоя цитат е направо "категоричното доказателство", че Перукан го е уредил, няма спор. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mistreated » 13 авг 2014 13:52

terata написа:Бе, ма... на село с подобни обръщения! Иначе тоя цитат е направо "категоричното доказателство", че Перукан го е уредил, няма спор. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Понеже ти имаш изобщо някакво "доказателство", че не го е уредил той. Няма спор!

Вратарите по целия свят могат само да се надяват останалите отбори да не прибягват до методите на Левски. Ако някои други шефове работеха като Левски при случая "Кунчев", Джо Харт, Икер Касияс и Давид де Хеа трябваше отдавна да са забравени заради грешките си.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

konvoec
Мнения: 1420
Регистриран на: 01 юли 2010 11:50
Skype: konvoec
Местоположение: Sofia, Nadejda
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот konvoec » 13 авг 2014 14:08

mistreated написа:
terata написа:Бе, ма... на село с подобни обръщения! Иначе тоя цитат е направо "категоричното доказателство", че Перукан го е уредил, няма спор. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Понеже ти имаш изобщо някакво "доказателство", че не го е уредил той. Няма спор!

Вратарите по целия свят могат само да се надяват останалите отбори да не прибягват до методите на Левски. Ако някои други шефове работеха като Левски при случая "Кунчев", Джо Харт, Икер Касияс и Давид де Хеа трябваше отдавна да са забравени заради грешките си.

Невинен до доказване, всичко друго са слухове и евентуално дребни заяждания по форумите. Иначе и на мен не ми се струва нормално да са го взели някъде тоя неадекватник. Обаче като погледна примера, че Спортинг купиха Божи86(Манчестър Сити също), направо всякакви съмнения ми се изпаряват :mrgreen:

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mistreated » 13 авг 2014 14:11

konvoec написа:Невинен до доказване, всичко друго са слухове и евентуално дребни заяждания по форумите. Иначе и на мен не ми се струва нормално да са го взели някъде тоя неадекватник. Обаче като погледна примера, че Спортинг купиха Божи86(Манчестър Сити също), направо всякакви съмнения ми се изпаряват :mrgreen:


Само дето Божи беше направил име в Лече, от там мина и през Ювентус, където също не игра кой знае колко зле. Докато Татьовото беше трети вратар в Левски с безобразни отигравания в някои от мачовете.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
Централен
Мнения: 610
Регистриран на: 16 авг 2013 17:37

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Централен » 13 авг 2014 14:12

mistreated написа:
terata написа:
mistreated написа:
terata написа:Мче питай тях, кво ме занимаваш с твоите глупости тук. Перукан го бил уредил в Ливърпул. Хахаха, дееба тия жеги! :) :) :)


Ми че питай ги ти, на мен отдавна са ми известни тия неща. На който не са, да пита, а не да се прави на клоун.

[offtopic]На теб много неща ти бяха "известни", ма впоследствие удари гредата, тъй че не знам кой е клоуна. :mrgreen: Иначе радвам се, че ти са известни тия неща, мче как иначе, ти по цял ден поддържаш връзка с ръководството на Ливърпул. :mrgreen:[/offtopic]


За кое съм ударил гредата бе? 90% от нещата, които ви казвам се оказват верни, включително и за вашия отбор. Събрали сте се една тумба, дето освен да бръщолевят врели некипели друго не умеете. Дори и с факти не знаете как да боравите!

Президентът на БФС Борислав Михайлов, който придръжаваше сина си в Англия също бе много щастлив при пристигането в София. "Гордея се със сина си, много съм щастлив от осъществянето на трансфера. В България много се говореше, кой е баща му и как му помагам, но в Англия е различно и няма да има подобни неща.

От около 2 месеца действахме по осъществяването на сделката. Преди 3 дни от Ливърпул изпратиха официалната оферта и ние веднага заминахме да преговаряме на място. Важното е, че всичко се получи и Ники направи голяма крачка в развитието си. Сега той ще отпразнува рождения си ден и след няколко дни ще отпътува отново за Острова, където ще започне подготовка с този велик клуб", каза Боби.


Момче, засили се и с пълна скорост се удари в някоя стена. :lol:
Това на което ти викаш "боравене с факти" , нормалните хора като нас, наричат маст`убация и не го практикуваме.
Последна промяна от Централен на 13 авг 2014 14:13, променено общо 1 път.
„Човек заради едното име красно живей"
Рачко Пръдлето



" валидол за теб на 07 Окт 2013 19:32 :
Да и некрофил съм. "

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот batmanlevski » 13 авг 2014 14:12

тежък удар за Левски ще е напускането на Ради Димитров,оставаме без десен защитник,онова подобие на футболист дето тежи към 120 кг. Крумов го подминават като саксия на гара
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Централен
Мнения: 610
Регистриран на: 16 авг 2013 17:37

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Централен » 13 авг 2014 14:18

С това ,че след няколко мача , редовно сменяме треньора , вече свикнах.
Но гонзо въведе "новинка" : Вече след 2-3 мача се махат(махаме) играчи. :lol:
На Герена стана като хан.
Скоро може да не знаем кой е и кой не е в Левски. :mrgreen:
„Човек заради едното име красно живей"
Рачко Пръдлето



" валидол за теб на 07 Окт 2013 19:32 :
Да и некрофил съм. "


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 43 госта