Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот tprodanov » 23 мар 2014 00:05

Що ревете на чужди гробища? ГБС нещо да са се оплакали? Това е частна фирма, ако имат проблем, ще си заведат дело. Не съм чул да имат коментар по въпроса.

Веселинов
Мнения: 331
Регистриран на: 31 юли 2013 11:37

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот Веселинов » 23 мар 2014 00:13

Мисля, че предложението "да събират няколко години приходите от билети, докато им се изплати строежа" е много добро решение :lol: , как не са се сетили всички заухави и защо изобщо има забавяне, след като работата е толкова проста и лесна да се договори? :roll: Мисля да се кандидатирам да съм брояч на събраните пари от билети, защото вече няма да е далавера да късаш просто билети, а номера ще е да се брои повече. Кой му пука 4-5 или 6 години, важното е далаверата да върви...

Потребителски аватар
criminal
Мнения: 365
Регистриран на: 07 мар 2014 08:50
Skype: polzvam
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот criminal » 23 мар 2014 14:35

Веселинов написа:Мисля, че предложението "да събират няколко години приходите от билети, докато им се изплати строежа" е много добро решение :lol: , как не са се сетили всички заухави и защо изобщо има забавяне, след като работата е толкова проста и лесна да се договори? :roll: Мисля да се кандидатирам да съм брояч на събраните пари от билети, защото вече няма да е далавера да късаш просто билети, а номера ще е да се брои повече. Кой му пука 4-5 или 6 години, важното е далаверата да върви...

Какви глупости предлагате и пишете бе. ГБС ви пращат една нотариална покана с едно уведомително писмо до БФС и сте до там :idea:
Изображение

Потребителски аватар
PetarBG
Мнения: 180
Регистриран на: 05 юли 2008 09:27
Skype: petruxa72bg
Местоположение: София
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот PetarBG » 23 мар 2014 18:16

Добре де, пишем се 300 000 почитатели в Фейсбук, всеки един ако даде по 10 лв. на месец бихме си направили стадиона за кратки срокове.

Потребителски аватар
criminal
Мнения: 365
Регистриран на: 07 мар 2014 08:50
Skype: polzvam
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот criminal » 23 мар 2014 18:38

PetarBG написа:Добре де, пишем се 300 000 почитатели в Фейсбук, всеки един ако даде по 10 лв. на месец бихме си направили стадиона за кратки срокове.

По-добре дайте наведнъж по 100 лв за да стане и стадиона и Батков да се оттегли, щом това искате. Аз не виждам как ще се оправите без Батков, но кой съм аз, вие сте ПФК „Левски"
Изображение

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот bastuna2003 » 23 мар 2014 19:41

Веселинов написа:Мисля, че предложението "да събират няколко години приходите от билети, докато им се изплати строежа" е много добро решение :lol: , как не са се сетили всички заухави и защо изобщо има забавяне, след като работата е толкова проста и лесна да се договори? :roll: Мисля да се кандидатирам да съм брояч на събраните пари от билети, защото вече няма да е далавера да късаш просто билети, а номера ще е да се брои повече. Кой му пука 4-5 или 6 години, важното е далаверата да върви...

Хахахаха :mrgreen:
Да ти дам номера на Симеон Пашов да го питаш?
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
ultrasbooks.com
Мнения: 133
Регистриран на: 14 ное 2011 21:02
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот ultrasbooks.com » 24 мар 2014 09:23

Пишем се, да, пишем се, то на думи всеки голям го вади....един не вика малък ми е....
Като стане въпрос някой работа да върши, или не дай си Боже, пари да дава, глей кво става тогава....
На приказки и философстване всеки е номер едно :)

Потребителски аватар
S1914
Мнения: 257
Регистриран на: 14 фев 2012 19:13
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот S1914 » 29 мар 2014 10:29

Бизнес логиката и математика са показателни: 20 домакински мача средно на година Х 6000 капацитет на сектора Х 15 лв за билет = 1.800.000 лв. на година. Единствените официално коментирани цифри за строежа са 7.700.000 лв, от които 2.000.000 лв. козирка. Тоест за около 3 години се изплаща сектор без козирка само от билети. Ами ако през това време играем в ЛЕ? А скъпите VIP места? Ако се предплатят скъпи абонаментни карти за няколко години напред? Хейтърите и да почнат да мрънкат, че няма да напълним сектора в 20 мача ами в 12, билет от 15 лв е скъп и ще бъде 10 лв и т.н. пак за макс 5 години се възвръща инвестицията. Неграмотните, които си мислят, че ГБС могат да осъдят футболен клуб у нас и веднага да си приберат 5-8 милиона, да попитат някой от десетките осъдили цска за колко години и какво са прибрали. От протакването на строежа губят всички. 

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот CHE » 29 мар 2014 12:55

S1914 написа:Бизнес логиката и математика са показателни: 20 домакински мача средно на година Х 6000 капацитет на сектора Х 15 лв за билет = 1.800.000 лв. на година. Единствените официално коментирани цифри за строежа са 7.700.000 лв, от които 2.000.000 лв. козирка. Тоест за около 3 години се изплаща сектор без козирка само от билети. Ами ако през това време играем в ЛЕ? А скъпите VIP места? Ако се предплатят скъпи абонаментни карти за няколко години напред? Хейтърите и да почнат да мрънкат, че няма да напълним сектора в 20 мача ами в 12, билет от 15 лв е скъп и ще бъде 10 лв и т.н. пак за макс 5 години се възвръща инвестицията. Неграмотните, които си мислят, че ГБС могат да осъдят футболен клуб у нас и веднага да си приберат 5-8 милиона, да попитат някой от десетките осъдили цска за колко години и какво са прибрали. От протакването на строежа губят всички. 

И моито мнение е същото и колкото по бързо го разберат хората от които зависи завършването на сектора толкова по добре за тях а и за всички други.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Реконструкцията на стадион Георги Аспарухов

Мнениеот Кашчей » 29 мар 2014 13:21

И двамата сте големи сладури ..пу пу пу, да не ви е уроки :mrgreen:

Значи ГБС трябва да завършат строежа, да вложат едни яки пари в него (заплати ще плащат от други проекти) а после ще си събират вземанията от продажбата на билети и членски карти, ВИП абонаменти.... Че вие кога за последно събрахте повече от 10 000 зрители на целия стадион, та да съберете на всеки мач по 6 000 само в А сектор?
Много по-реално е ГБС да зареже изобщо строежа и дори да започне съдебно търсене на вземанията си, отколкото да се придържа към вашата "логика".
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Elliah, Google [Bot] и 33 госта