Теория на конспирацията.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Тралала
Мнения: 420
Регистриран на: 17 юни 2013 16:55

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот Тралала » 21 окт 2013 21:45

Eminem написа:
Тралала написа:Много бих се радвал Пеевски да вземе Левски. Тогава наистина ще стане забавно.

Ти и сега се радваш, че турците са ви собственици.


Бла-бла-бла. Всички знаят в чий борд е Пеевски :mrgreen:

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот tomatomov197 » 21 окт 2013 21:46

dzhambov написа:
tomatomov197 написа:
vaskonti написа:
motg написа:Ти нали си наясно, че сделката с ЦСКА беше завършена преди 2 седмици, тоест имаше период от около 3 месеца?

Всички знаят че Батков държи акциите на Левски, но не той е силният човек.
Единственият вариант да му извиват ръцете е ако наистина е писал вложените пари като кредит, тоест при прехвърляне на акциите този минус трябва да бъде погасен.

Сделката завърши де юре преди 2 седмици, но де факто приключи още на 5-ия ден.
tomatomov197 написа:Как пък ще се забъркат Ганчев , Стоичков и Титан в някакъв театър , заради който те понесоха сериозни негативи и то заради Сашо Томов :) Виж скрития собственик на Левски , като нищо може да е Пеевски и ще умра от смях :)

Единствения, който не е знаел какво става, е Ицо. Гришата както уж преговаряше за ЦСКА, така в същото време си правеше солидна селекция за Литекс - Миро Манолов е добър играч, да не говорим за Джазула. Не се действа така ако очакваш отборът да започне от Б група с лиценза на Чавдар.

Литекс щеше да продължи да съществува , просто 4-5 играча щяха да се преместят в ЦСКА , не можеш да ме убедиш точно в този вид конспирация . Аз допускам , че би могло да има друга игра от вида на шампионската титла на Локо -Пловдив с 200 коефицент преди сезона :) Колко ли е бил коефицента за ЦСКА 3 дни преди началото с 3-ма картотекирани ?

Дай доказателства за 2004 или просто лъжеш най-нагло а?

Какви доказателства ? Че сте купени шампиони ли ? Не ми трябват - не съм съдия . Всички го знаят :) Но това не е темата , темата е за собствениците на грандовете . Когато говорим за мафиоти и разстреляни бандити , тогава ще стане въпрос и за вас .

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12944
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот Eminem » 21 окт 2013 21:49

Тралала написа:Бла-бла-бла. Всички знаят в чий борд е Пеевски :mrgreen:

В чий ?

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот фифи перото » 21 окт 2013 21:49

Тралала написа:
Eminem написа:
Тралала написа:Много бих се радвал Пеевски да вземе Левски. Тогава наистина ще стане забавно.

Ти и сега се радваш, че турците са ви собственици.


Бла-бла-бла. Всички знаят в чий борд е Пеевски :mrgreen:


В чии?
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23498
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот Thsmith » 21 окт 2013 21:52

Eminem написа:
Thsmith написа:
Eminem написа:Правиш ли разлика между СК Левски и ПФК Левски ? Риторичен въпрос. Продадохте се на дпс, така че.......

Я кажи каква е приликата ?

Какво точно имаше предвид ?

Какво да имам предвид? Ти твърдиш, че няма разлика между СК и ПФК Левски. Аз искам да ми кажеш каква е приликата... освен името.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот фифи перото » 21 окт 2013 21:53

Thsmith написа:
Eminem написа:
Thsmith написа:
Eminem написа:Правиш ли разлика между СК Левски и ПФК Левски ? Риторичен въпрос. Продадохте се на дпс, така че.......

Я кажи каква е приликата ?

Какво точно имаше предвид ?

Какво да имам предвид? Ти твърдиш, че няма разлика между СК и ПФК Левски. Аз искам да ми кажеш каква е приликата... освен името.


Май нещо не си го разбрал. ;)
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
dzhambov
Мнения: 1220
Регистриран на: 03 мар 2011 16:58

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот dzhambov » 21 окт 2013 21:54

tomatomov197 написа:
dzhambov написа:
tomatomov197 написа:
vaskonti написа:
motg написа:Ти нали си наясно, че сделката с ЦСКА беше завършена преди 2 седмици, тоест имаше период от около 3 месеца?

Всички знаят че Батков държи акциите на Левски, но не той е силният човек.
Единственият вариант да му извиват ръцете е ако наистина е писал вложените пари като кредит, тоест при прехвърляне на акциите този минус трябва да бъде погасен.

Сделката завърши де юре преди 2 седмици, но де факто приключи още на 5-ия ден.
tomatomov197 написа:Как пък ще се забъркат Ганчев , Стоичков и Титан в някакъв театър , заради който те понесоха сериозни негативи и то заради Сашо Томов :) Виж скрития собственик на Левски , като нищо може да е Пеевски и ще умра от смях :)

Единствения, който не е знаел какво става, е Ицо. Гришата както уж преговаряше за ЦСКА, така в същото време си правеше солидна селекция за Литекс - Миро Манолов е добър играч, да не говорим за Джазула. Не се действа така ако очакваш отборът да започне от Б група с лиценза на Чавдар.

Литекс щеше да продължи да съществува , просто 4-5 играча щяха да се преместят в ЦСКА , не можеш да ме убедиш точно в този вид конспирация . Аз допускам , че би могло да има друга игра от вида на шампионската титла на Локо -Пловдив с 200 коефицент преди сезона :) Колко ли е бил коефицента за ЦСКА 3 дни преди началото с 3-ма картотекирани ?

Дай доказателства за 2004 или просто лъжеш най-нагло а?

Какви доказателства ? Че сте купени шампиони ли ? Не ми трябват - не съм съдия . Всички го знаят :) Но това не е темата , темата е за собствениците на грандовете . Когато говорим за мафиоти и разстреляни бандити , тогава ще стане въпрос и за вас .

За 200 коефицент,щом твърдиш нещо редно е да го докажеш,както и за титлата.И да наистина темата е за друго,а не за черно-белите ти комплекси :mrgreen:Аха всички знаели хаха,че то и за вас всички знаят и на мен не ми трябват доказателства кой ви е добрия стопанин :mrgreen:
Последна промяна от dzhambov на 21 окт 2013 22:00, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот tomatomov197 » 21 окт 2013 21:59

Аз няма как да имам комплекс от който и да е отбор в България , тъй като моя отбор е шампион 31 пъти :) А пък като видиш статистиката между нашите 2 отбора , може да помислиш , че играем с треторазреден отбор :) Еле пък в София :)

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот Logical person » 21 окт 2013 21:59

фифи перото написа:Принципно Васконти е прав.
Но нещата са много по-дълбоки и лоши и за двата отбора.За съжаление.
Експлоатирането на "Харизмата" и " Отбора на Народа" и създаването на "контролиран" хаос е свързан с много по-дълбоки икономико- политически интереси.
Държи се в " напрежение" огромна маса от привърженици, които са какво, освен фенове? ;)



На мен за това ми е много интересно кой е собственик на Левски. не за да злорадствам, а защото знам че зад големите клубове стоят политически и икономически интереси. И по това, кой е собственик във футбола се вижда кои олигарси са в немилост и кои са реабилитирани и т.н. За да бъде взет Левски от Батков, това означава че или хората които той представлява са в немилост и губят позиции или самият той е в немилост пред господарите си и те са си подготвили друга кукла.

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот фифи перото » 21 окт 2013 22:03

Logical person написа:
фифи перото написа:Принципно Васконти е прав.
Но нещата са много по-дълбоки и лоши и за двата отбора.За съжаление.
Експлоатирането на "Харизмата" и " Отбора на Народа" и създаването на "контролиран" хаос е свързан с много по-дълбоки икономико- политически интереси.
Държи се в " напрежение" огромна маса от привърженици, които са какво, освен фенове? ;)



На мен за това ми е много интересно кой е собственик на Левски. не за да злорадствам, а защото знам че зад големите клубове стоят политически и икономически интереси. И по това, кой е собственик във футбола се вижда кои олигарси са в немилост и кои са реабилитирани и т.н. За да бъде взет Левски от Батков, това означава че или хората които той представлява са в немилост и губят позиции или самият той е в немилост пред господарите си и те са си подготвили друга кукла.


Грешиш много.
Не става въпрос за батков или лупи ИЗОБЩО.
Написал съм ясно, но кой да чете и да осмисли. :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта