Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Laetitia » 21 окт 2013 10:07

Няма нужда от честитки, не бързайте да се радвате. ;) Където е текло, пак ще тече.
Комунисти, комсомолци, спънати футболисти - всички са преходни, Левски е вечен.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот milen.hristov » 21 окт 2013 10:36

liliputchica написа:http://www.livesport.bg/totalen-razpad-i-shok-na-gerena-34008.html

Честито :!:

И това всичко защото банда с качулки, решиха, че те са Левски и ще се правят на шефове

Потребителски аватар
liliputchica
Мнения: 694
Регистриран на: 01 сеп 2013 12:57

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот liliputchica » 21 окт 2013 10:50

milen.hristov написа:
liliputchica написа:http://www.livesport.bg/totalen-razpad-i-shok-na-gerena-34008.html

Честито :!:

И това всичко защото банда с качулки, решиха, че те са Левски и ще се правят на шефове

Те са част от проблема, дори много малка част, нещо като подправка на манджата, но с изтекъл срок и кофти вкус
[offtopic]Незнам как ще гоните играчи с подписани професионални договори. Батков трябва да си приготви милион евра за "взаимното съгласие", а после с какво ще се плаща на останалите или на треньорите :? .Според мен играта е по-голяма и от това губи клубът Левски. Всички твърдят, че Батков е собственик, аз мисля , че е така, но вече няма никакви пари този адвокат и тези които искат да се сдобият с акциите на Левски му извиват ръцете, тъй като е и основен кредитор. Няма да се изненадам, ако Батков си засили охраната двойно. При всички положения обаче, Левски скочи главичка с чупка в положението на ЦСКА от до преди 3 месеца[/offtopic]
[offtopic]нямам[/offtopic]

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4490
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tiamat » 21 окт 2013 11:28

liliputchica написа:http://www.livesport.bg/totalen-razpad-i-shok-na-gerena-34008.html

Честито :!:


Ей ся вече ще ни разплачат майките... Мислехте си, че по Гонзово време беше зле...

kimi8311
Мнения: 283
Регистриран на: 02 окт 2008 21:54
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот kimi8311 » 21 окт 2013 11:32

Боримиров: До година Левски ще има нов собственик


Бившият спортен дирек­тор на Левски Даниел Бори­миров разкри, че в момента в клуба върви боричкане за власт и най-късно до края на следващата година сините ще имат нов собственик. "Силните хора в момента в клуба трябва да са наясно, че Левски никога не е бил толко­ва зле. Говоря и структурно, и школа, и игрово. Мисля, че те трябва да седнат и да направят един план, с който да изкарат клуба от това по­ложение. Не искам да говоря за осво­бождаването си - една рана, като я чоплиш, никога не за­раства. Собственикът е чо­векът, който трябва да взи­ма решенията. Освободи ме с никакъв мотив. Просто ре­ши, че трябва да ме смени с Наско Сираков, а аз го приех", каза Боримиров пред "Канал 3". На въпрос знаете ли кой кара влака в Левски, той отгово­ри: "Много подхлъзващ въп­рос. Има президент и мисля, че той трябва да го каже. След като той го е казал, зна­чи трябва да е той. Говорят се и други неща, значи исти­ната е някъде по средата. За времето, в което аз бях в Левски, единствено съм се консултирал с Иво Тонев. Аз за себе си знам кой дърпа кон­ците в Левски. Няма да кажа име. Мисля, че така е най-добре. Когато нещата вече назряха и трябва да се случат, те ще се случат. Няма да е дълго боричкането за власт. Бих казал, че до края на следващата година. Не мо­га да кажа дали българин ще е собственик. Не ме карайте да говоря неща, които не трябва да излизат от моята уста", подчерта той.


: http://www.sportal.bg/news.php?news=453687
"Недей да спориш с глупака, първо ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си"

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 21 окт 2013 11:33

liliputchica написа:http://www.livesport.bg/totalen-razpad-i-shok-na-gerena-34008.html

Честито :!:

Дано да стане, но дълбоко ме съмнява. Надали са чак толкова прости, че да се самоубиват.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bold » 21 окт 2013 12:49

Laetitia написа:Няма нужда от честитки, не бързайте да се радвате. ;) Където е текло, пак ще тече.
Комунисти, комсомолци, спънати футболисти - всички са преходни, Левски е вечен.

Остави ги да се радват хората.Те нямат други радости освен проблемите на Левски,но и те ще отминат.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mistreated » 21 окт 2013 13:02

bold написа:
Laetitia написа:Няма нужда от честитки, не бързайте да се радвате. ;) Където е текло, пак ще тече.
Комунисти, комсомолци, спънати футболисти - всички са преходни, Левски е вечен.

Остави ги да се радват хората.Те нямат други радости освен проблемите на Левски,но и те ще отминат.


Дали нямаме други радости? Поглеждал ли си скоро класирането и придвижването в него на ЦСКА?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34878
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот MuFc1878 » 21 окт 2013 13:02

Последни спекулации: Готвят Михай Стойкица за треньор на Левски :?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Laetitia » 21 окт 2013 14:24

mistreated написа:
bold написа:
Laetitia написа:Няма нужда от честитки, не бързайте да се радвате. ;) Където е текло, пак ще тече.
Комунисти, комсомолци, спънати футболисти - всички са преходни, Левски е вечен.

Остави ги да се радват хората.Те нямат други радости освен проблемите на Левски,но и те ще отминат.


Дали нямаме други радости? Поглеждал ли си скоро класирането и придвижването в него на ЦСКА?
Временното трето място може и да ви прави щастливи, но знаеш кога се броят пилците.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта