Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

СИН_ИМПЕРАТОР
Мнения: 672
Регистриран на: 30 май 2012 19:45

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот СИН_ИМПЕРАТОР » 14 апр 2013 17:00

terata написа:
СИН_ИМПЕРАТОР написа:Грозни не е добър вариант- той е приключил с професията, бай пенсионер.Тоя в кариерата си май няма спечелен трофей.

Ми да си върнем ИлИл той е младичък ;) До оня ден всички реваха за опитен треньор, чужденец, сега па го нещат. Нема угодия! Тия къде са гледали футбол по негово време знаят за какво става въпрос, така че аз съм категорично за този треньор.


е аз съм гледал футбол по неговото време, и к'во?- в ЕКТ отпаднахме безславно от Копенхаген, а Грозни влезе в историята с прословутата си реплика, как западния империализъм пречел на отборите от източна Европа :lol:

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот Син до гроб_ » 14 апр 2013 17:01

Който е гледал Левски по времето на грозни знае за какво става въпрос. Помня един мач с ЦСКА където не минаха центъра,а Кривия,Гонзо и Асен Николов им мушеха и навираха топката топката през всички налични дупки. :lol:
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот stg333 » 14 апр 2013 17:01

не знам химии ли бяха с водка ли ги поеше но мачкаха по негово време , така де поне в началния период, имахме едно 2:0 с ЦСКА и мога да кажа че и при 7:1 не ги бяхме смазвали така, просто не ни вързаха голове а и те гледаха да не ни дразнят да ги качим на 8-9

Потребителски аватар
flo
Мнения: 1406
Регистриран на: 03 ное 2010 22:00
Местоположение: Toulouse,France
Контакти:

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот flo » 14 апр 2013 17:02

При Грозни ,имаше един мач с ЦСКА ,в който ги бихме 2:0.Ама тва 2:0 беше най-малкото ,с което тея се отърваха.Смазахме ги отвсякъде.Не мога да ви опиша колко пропуски направихме .Този мач трябва да го гледате ,за да добиете представа за какво изобщо говоря.
Последна промяна от flo на 14 апр 2013 17:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот terata » 14 апр 2013 17:02

СИН_ИМПЕРАТОР написа:
terata написа:
СИН_ИМПЕРАТОР написа:Грозни не е добър вариант- той е приключил с професията, бай пенсионер.Тоя в кариерата си май няма спечелен трофей.

Ми да си върнем ИлИл той е младичък ;) До оня ден всички реваха за опитен треньор, чужденец, сега па го нещат. Нема угодия! Тия къде са гледали футбол по негово време знаят за какво става въпрос, така че аз съм категорично за този треньор.


е аз съм гледал футбол по неговото време, и к'во?- в ЕКТ отпаднахме безславно от Копенхаген, а Грозни влезе в историята с прословутата си реплика, как западния империализъм пречел на отборите от източна Европа :lol:

Не ти харесваше играта на отбора по негово време, така ли? То и при Мъри отпадахме безславно от кого ли не ама?

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот stg333 » 14 апр 2013 17:05

Копенхаген не са чак толкова слаб отбор и тук с 10 човека видяхме зор

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот doktora25 » 14 апр 2013 17:05

Не съм гледал Левски по негово време, но ми допада идеята за опитен специалист. 55 е една чудесна възраст за треньор. Виждате че Юп Хайнкес е на много повече, пък какви работи върши. Аз съм против млади треньори, защото Левски не е училище. Той, Люпко, Стефан Грозданов са чудесни варианти. И Херо разбира се. Но при всички положения трябва треньор с много здрава ръка.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Toninik
Мнения: 107
Регистриран на: 22 авг 2008 15:40
Контакти:

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот Toninik » 14 апр 2013 17:05

Писна ми да ги въртим! Малко ли треньори има, та ние си въртим старите муцуни дето сме ги изритали преди време. Единствено Херо и Мъри правят изключение. Тонев не взе Мъри когато можеше и сега сам трябва да си оправя кашата. За кво са ми сега Митов/Грозни/Ясен/Гонзо/Люпко... + Боримиров като миналата година Мъри и Наско бяха на тепсия? Титлата и купата също ни ги поднасят на тепсия, Газпром ни поднасят на тепсия... Тонев да си опича акъла, че ги върши същите идиотии като Батков, а и изказванията му са също толкова скандални. Ако от всичко това дето ни го поднасят не вземем нищо, да си тръгва заедно с примадоните дето лигавят синия екип :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3474
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот groti » 14 апр 2013 17:06

Офф..пенсионер,пияница,без трофей.. И какво ? Ако вземем треньора на шампиона на Виетнам,например значи всичко е куул защото има троифеи? Играта не била тази от преди 15 години..Моля всички треньори,които не са започнали кариерата си в последните 8-9 години да си подадат оставките :roll: Имахте си младите треньори - ИИ,Гонзо,Ясен Петров..нещо,обаче не ви харесаха? При Грозни играехме един от най-приятните за окото футбол в последните 20ина години. Лично аз го предпочитам пред Люпко. Да,най-добре Херо,но него не вярвам да го видим. То вече ако и ние знаем какво искаме.. Единственото ми притеснение е,че е чужденец => няма да разчита на млади родни момчета толкова,колкото ни се иска. То не,че с последните красавци развихме някой юноша
110 години любов!

СИН_ИМПЕРАТОР
Мнения: 672
Регистриран на: 30 май 2012 19:45

Re: Грозни пред завръщане в Левски

Мнениеот СИН_ИМПЕРАТОР » 14 апр 2013 17:06

terata написа:
СИН_ИМПЕРАТОР написа:
terata написа:
СИН_ИМПЕРАТОР написа:Грозни не е добър вариант- той е приключил с професията, бай пенсионер.Тоя в кариерата си май няма спечелен трофей.

Ми да си върнем ИлИл той е младичък ;) До оня ден всички реваха за опитен треньор, чужденец, сега па го нещат. Нема угодия! Тия къде са гледали футбол по негово време знаят за какво става въпрос, така че аз съм категорично за този треньор.


е аз съм гледал футбол по неговото време, и к'во?- в ЕКТ отпаднахме безславно от Копенхаген, а Грозни влезе в историята с прословутата си реплика, как западния империализъм пречел на отборите от източна Европа :lol:

Не ти харесваше играта на отбора по негово време, така ли? То и при Мъри отпадахме безславно от кого ли не ама?


ами помня едни равенства със Шумен в София, загуби от нафтата, изоставане на 5 точки от Литекс на полусезона, срамно отпадане от Славия за Купата след като ги бяхме били с 2:0 в първия мач, във втория ни треснаха с 3:0...те такива неща..т.е, нещо подобно на Ясен Петров-шеметен старт, и лош завършек....Грозни беше сменен на полусезона :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта