Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Keine Lust
Мнения: 387
Регистриран на: 07 окт 2012 00:24
Контакти:

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот Keine Lust » 21 яну 2013 10:08

Red_Neck написа:...

Ти, къде беше тогава и как се чувстваше от всичко това?

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот cska_90 » 21 яну 2013 11:38

Абе вие сте ебати филмарите!!! Пак опищяхте света!! Дошли некви на Армията и са си изяли боя-голема работа!!Вас някой да ви е бил, че пак ревете??
Кво предлагате-ако някой дойде пред вас и почне да ви мета камъни и бомбички-ще седите и ще го гледате ли?? Като се правят на мъже-ще ядат бой-нормално!!И стига с тия филми за наръгани-такива няма!!Некой написал неква глупост и сички почнахте да я повтаряте!!
Изображение

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот sin4ec » 21 яну 2013 13:56

Red_Neck написа:Взел си се много насериозно - един вид последна инстанция :)
Толкова възхваляваните от теб 2 случая на особен патриотизъм на "националните герои" не е нищо повече от добре режисиран и манипулиран процес / и в 2-та случая/. Едни хора, за по-кратко "кукловоди" знаейки много добре, че има група хора (наричаща себе си "фенове" или "ултраси", а ти използваш "филмари" - което е доста по-хай-тек, признавам :) )чийто "праг на възпламеняване" е много нисък понякога са склонни да ги използват за свои цели. А именно - и в двата случая да извършат нещо, което повечето трезво-мислещи хора не биха. Не знам само как реши, че т.нар. "филмари" сами са достигнали до прозрението. Задаваш ли си въпроса "Кой ги организира?" или си мислиш, че става спонтанно? Значи ти подценяваш усилията на всички участници в общонационалната стачка през Януари 97 ( едва втора до този момент в новата ни история) за сметка на "филмарите"?
Колкото до Катуница - първите протести са от местни хора веднага след случая, после (цитирам): При засиленото полицейско присъствие протестите продължават. В селското читалище се организира среща между главния секретар на МВР Калин Георгиев, директора на полицията в Пловдив старши комисар Тодор Чонов и местното население. В края на деня към местните жители се присъединяват близо 200 футболни фенове от Пловдив, членове на агитките на местните Ботев и Локомотив, наречени по-късно от Георгиев „лумпени и маргинали“. Подпалени са автомобили, а някои от къщите на циганския бос са опожарени, при което полицаи и жандармерия стоят и гледат безучастно, което е определено от главния секретар на МВР Калин Георгиев като „контролирано насилие“ и „част от тактиката за предотвратяване на по-сериозни последствия“. Къщата, в която живее самият Кирил Рашков, остава непокътната
Разговарял съм с участници в палежите и те ми казаха същото - групата хора така е насочвана от Полицията, че да стигне точно до този определени "обекти" и са оставени да си "свършат работата".

Хайде се га да видим по-широката картина. За Януари 97 е ясно - един човек (който неколкократно се е консултирал с Н Добрев по време на събитията) яха недоволството и печели следващите парламентарни избори.
Събитията в Катуница обаче са малко преди президентските и местни избори.
Та с две думи, не ни ги представяй тези т.нар. от теб "филмари" едва ли не като опълченци от връх Шипка.

ПП: Не знам как ултрасите на Металик Сопот още спят, та не ударят едно рамо на протестиращите от ВМЗ и да помогнат за спасяването от фалит на дружеството!

Това вече е аргументирано mnenie, по което може да поразискваме, обаче много оспамихме темата!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

kokich1981
Мнения: 35
Регистриран на: 18 ное 2008 12:00
Контакти:

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот kokich1981 » 21 яну 2013 15:14

Мили "хулигани",
Ходя по мачове от вече доста време (17-18 години) и искам да кажа само едно.
Няма да нападна никого,преди мен да ме атакуват. С хората, с които ходим на мачове сме спасявали от линч червени фенове, които просто бяха обърквали пътя да речем. за мен това е нормалното поведение на цивилизован човек. В крайна сметка половината ми проятели са фенове именно на противниковия отбор. Също така всеки път ходя с шала си така,че да се вижда и никога не съм имал ядове, затова стига сте се канили,че като видите шал не знам какво си и не знам що си. Като искате да се биете-бийте се!!!едните са си изяли боя в случая-дали защото са били по-малки,по-малки или по-жалки няма никакво значение. като те е страх от вълци-не ходиш в гората!!!сега по форумите чета какви ли не "хулигани", които се заканват да сринат София. хахаха,смешници жалки. стана малко разпокъсано изказване,но се опитвам да не бъда прекалено подробен. просто знайте-внимавайте какво правите,защото не се знае къде ще си намерите майстора. казвам го в случай,че някой много си повярва и реши да напада наред...
И умната,хулиганчета!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот Red_Neck » 21 яну 2013 17:13

Keine Lust написа:
Red_Neck написа:...

Ти, къде беше тогава и как се чувстваше от всичко това?


Давах своя принос за растежа на БВП :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Obektiven1
Мнения: 100
Регистриран на: 01 окт 2012 21:32

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот Obektiven1 » 21 яну 2013 23:00

Един добър материал по темата http://www.webcafe.bg/id_781290948_Ima_ ... i_ima_krav
ЕВРОЛУДОГОРЕЦ (party)

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот BadBoy » 22 яну 2013 01:31

Този определено е малоумен http://gong.bg/view_article.php?article_id=323117 за какво трябва да казва същото ако наистина имат агенти под прикритие :lol:
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот onegavon » 22 яну 2013 08:37

Дано привържениците на Левски си вземат поука и повече да не припарват в Борисовата градина с провокационни намерения!Ако бе мирно седяло, не би чудо видяло, както казва народа.Централните градски зони се оказаха очевидно негостоприемни.Междублоковите пространства на Люлин са доста по- подходящо място за изяви на сините ултраси/ и най- вече по- безопасно/

Потребителски аватар
flo
Мнения: 1406
Регистриран на: 03 ное 2010 22:00
Местоположение: Toulouse,France
Контакти:

Re: Фен с тежко нараняване след сблъсък на „червени“ и „сини“

Мнениеот flo » 22 яну 2013 09:17

onegavon написа:Дано привържениците на Левски си вземат поука и повече да не припарват в Борисовата градина с провокационни намерения!Ако бе мирно седяло, не би чудо видяло, както казва народа.Централните градски зони се оказаха очевидно негостоприемни.Междублоковите пространства на Люлин са доста по- подходящо място за изяви на сините ултраси/ и най- вече по- безопасно/

Срещу 14-15-16-17-18 деца е лесно да се биеш с натрошени шишета, щеки и палки.Жалко ,че ги нямаше точните хора, те щяха хубаво да ви наредят както са го правили не един път.



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 35 госта