Георги Иванов-Гонзо

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Гонзо да си подаде оставката

ДА
105
68%
НЕ
50
32%
 
Общо гласове: 155

Lochsof
Мнения: 134
Регистриран на: 17 сеп 2009 14:27
Контакти:

Re: Георги Иванов-фен тема

Мнениеот Lochsof » 28 мар 2012 13:01

metodito написа:Най-доброто решение до края на сезона е той. Познава отбора и няма да му трябва време. Той ще спаси сезона. Това не значи, че ще станем шампиони. След резила срещу Перник и при положение, че ще влезем в мачовете с Ловеч и ЦСКА като изоставащи, второто място би било успех.
Няма начин във вторник да бе дошъл треньор и да не оплете нещата. Още повече, че вероятно той щеше да е недобро и евтино решение.

Какъв сезон да спасява, остана ли нещо - може би третото място?
Археолози: Ракията е българско изобретение ! Батков: "Гонзо е нашият Димитър Пенев"

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Георги Иванов-фен тема

Мнениеот фифи перото » 28 мар 2012 13:04

Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Lochsof
Мнения: 134
Регистриран на: 17 сеп 2009 14:27
Контакти:

Re: Батков праща Гонзо да се учи в БАРСЕЛОНА?

Мнениеот Lochsof » 28 мар 2012 13:05

arni написа:а дано го оставят и за догодина :) :)

Ако няма пари, ще го пратят при вас да се учи от вашия велик треньор
Археолози: Ракията е българско изобретение ! Батков: "Гонзо е нашият Димитър Пенев"

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: Батков праща Гонзо да се учи в БАРСЕЛОНА?

Мнениеот Adramelech » 28 мар 2012 13:06

От една страна е добре, че ще ходи да учи, защото и на Радуканов му предлагаха да ходи на стаж, но той се сметна за велик не отиде и сега е безработен. От друга обаче ... това може да означава, че Гонзо ще остане треньор и другия сезон :roll:
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Батков праща Гонзо да се учи в БАРСЕЛОНА?

Мнениеот iliev72 » 28 мар 2012 13:10

Аз си мисля , че водят тайни преговори с Вили Вуцов и ще го връщат на Герена и е опасно да не вземе някой да им го открадне ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Батков праща Гонзо да се учи в БАРСЕЛОНА?

Мнениеот batmanlevski » 28 мар 2012 13:25

това е добра идея като има в предвид ,че Гонзо така и така се превърна в един от най-добрите треньори в България и даже единственият български треньор който е побеждавал италиянски гранд на собственият му стадион ? пожелавам успех на Гонзо и на Левски !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

FDFB
Мнения: 18
Регистриран на: 27 мар 2012 22:49
Контакти:

Re: Батков праща Гонзо да се учи в БАРСЕЛОНА?

Мнениеот FDFB » 28 мар 2012 13:39

Може би е по-добре да завърши първо гимназия :idea:

Anyway
Мнения: 193
Регистриран на: 22 мар 2012 16:44
Контакти:

Re: Батков праща Гонзо да се учи в БАРСЕЛОНА?

Мнениеот Anyway » 28 мар 2012 13:43

Георги Иванов призна на днешната си пресконференция, че не е изгарял от желание да поеме за пореден път Левски.

„Ако имах някакви притеснения, сега нямаше да стоя тук пред вас. Нормално е след загубата и играта от Миньор, футболистите на Левски да са си направили своите изводи, иначе сме за никъде. Разговорът ни с феновете беше конструктивен. Всеки човек се учи от грешките, които е допуснал, това важи и за мен. Не мисля, че съм толкова строг, по-скоро съм взискателен към футболистите, защото искам нещата да се получават, както трябва."

"Ники Костов е добър треньор, има хубави идеи, които обаче не се видяха по време на мачовете. Аз взимам по нещо от всеки треньор, говоря и за тези, с които съм работил и като футболист. Един човек, който обича клуба – Левски, винаги е готов да се отзовава, когато има нужда да помогне с нещо. Най-лесно ми беше да намерим някой треньор, защото моментът е тежък. Следващите два мача са жизненоважни за Левски. Никой не ме мисли за луд, за да си сложа главата на дръвника. За Левски съм готов на всичко“, отсече легендарният нападател на „сините“.

Някой да ми даде брадвата !

Потребителски аватар
G0nzi
Мнения: 92
Регистриран на: 14 мар 2010 21:12
Контакти:

Re: Батков праща Гонзо да се учи в БАРСЕЛОНА?

Мнениеот G0nzi » 28 мар 2012 13:55

Разбира се че е за Барса, с неговия перфектен испански ще се оправи без проблем! След това ще има и стаж в Германия, в металургичен завод, нали все пак е инженер трябва и тази специалност да развива!
За винаги оставам аз ЛЕВСКАР
верен на отбора си до край!
Аз не ще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов!

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: Георги Иванов-фен тема

Мнениеот hrclspr12 » 28 мар 2012 13:58

metodito написа:Еми, не знам. Не вярвам. Особено след като махна Арш и смъкна от титулярното място Райков. И, разбира се това, което се случи със Сержиньо. При Гонзо той бе титуляр.
Костов беше от тези дето за неправилно дишане ще си изгони най-добрият играч, само и само да си надвие на масрафа и да си начеше егото.
Именно това може би се е случило с Грийн, според мен. И, ако търсите виновник за евентуален бойкот, то търсете вината в самият Костов, който дойде с играчите си и безцеремонно си ги наложи - Йовов за Грийн, Жуниньо за Арш и Рамос за Симо.
И между другото направи мръсотийка като лиши Иванов от Арш. Сега не знам кой ще вкарва.
Пак казвам: Ники не показа с какво е по-добър като треньор от Иванов. Дали щеше да се промени или щеше да ни закопае, можем само да гадаем, но хайде сега - 6 месеца не мислите ли, че беше нормален период да се разбере - става ли не, става ли?
Представяш ли си Манчини да забие на пейката или да натири Балотели? Че това ще му изяде главата. А Балотели определено не го слуша главата. Костов е от тея дето биха махнали Балотели.

Добре, но знаеш ли тази вътрешна информация, че Арс си отиде не толкова заради Костов, а защото "Левски" не бяха платили на бившия му клуб и трябваше да върнат парите в срок. Сержиньо не е бойкотирал само Костов, а и Гонзю затова, че пловдийският ром го направи миналата година на две стотинки след мача в Лисабон. А всъщност Гонзю беше виновен за онази загуба и за последвалите скандали, пробиви в съблекалнята. Гонзю е виновен за всички злини.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта