Герена става чисто футболен до две години

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот Pichichi » 14 фев 2012 20:55

40 000 стадион възможно най-евтино ще излезе 20/25 млн. Е !!!
Ако е конструкция като на Литекс а не бетонен може и малко по-евтино да е но
тогава капацитет 40 000 едва ли !!!
Срока ми се струва неизпълним но ако ги имат парите може и да стане .
Дали ги има тези пари и къде са , ако ще е пак някаква врътка с държавни пари
или пари на Тотото ще е скандално .

Потребителски аватар
B__A__N__DA__TA
Мнения: 1208
Регистриран на: 16 дек 2010 22:36
Местоположение: Munich/Germany

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот B__A__N__DA__TA » 14 фев 2012 21:35

Значи след 3 години,продължението на празника Свети Фермин ще е по софийските улици.Супер :lol:
[offtopic]ЗАТВАРЯЙ ВРАТАТА !!![/offtopic]

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот MoNteSo » 14 фев 2012 21:43

Аз имам само две забележки към новината. Първата - кога на Герена е имал лекоатлетическа писта в пълният смисъл на израза, защото сега около терена има асфалт, а преди имаше чакъл ? И втората е свързана с капацитета. Според мен, без да съм специалист, за да се изгради съорежения с толкова много места, то трябва герена да се срине до основи и да се построи наново..
Последна промяна от MoNteSo на 14 фев 2012 21:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот milen.hristov » 14 фев 2012 21:43

tiamat написа:По-добре да го направят 20-25 хилки, но с възможност за надграждане.

Това е най-удачно защото представете си как ще изглежда 40000 стадион с 100 ,500 или 1000 човека на мач колкото ходят в момента,колкото са повече от половината ни мачове в момента
Разбира се за да се увеличи и посещаемостта на стдиона има и някои неща независещи от Левски, като например инфраструкура като удобен транспорт до стадиона ,а не да сменяме в събота,неделя вечер късно 2-3 транспорта които са на интревал 30 -50 мин. при това и в студените месеци. Дотогва най добре ще е мачовете да се провеждат по светло, така и с хулиганството ще се преборим по лесно.
Най-добрият вариант разбира се да няма основни ремонти , а директно сриване на стадиона из основи, пък докато стане готов и на ''Васил Лески'' става, но все пак в поледните години се нагледахме на проекти а действия няма

Потребителски аватар
Синя Гордост
Мнения: 479
Регистриран на: 11 ное 2010 15:11
Контакти:

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот Синя Гордост » 14 фев 2012 21:45

santiliana написа:
Blue_Lion написа:
storm написа:Капацитета трябва да се увеличи.. Видя се, че за Евромачовете 25 000 са малко...Още повече, ако се махне пистата и атмосферата ще е уникална...А Дано !


Дам ! А ако има и козирка...акустиката ще е уникална :twisted:

в кръга на шегата- и идват брат`чедите от Панчарево и потрошават сектора за гости- свещена простота...
Вече сериозно- Хубаво ще е да имаме обновен стадион, без писта и с козирка- наистина ще е неповторимо...

Дербитата са на националния,там да чупят .
Децата в игрите за Левски мечтаят,за славния Левски-футболен тим.И старците шапките даже си свалят пред славния Левски-НЕПОБЕДИМ !!! http://www.youtube.com/watch?v=riZN38fAzTA Ъпсурт & Дичо -Допинг тест

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот mad forest » 14 фев 2012 21:52

Само ще кажа А ДАНО! Време е стадионите да придобият европейски облик!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот milen.hristov » 14 фев 2012 21:58

Синя Гордост написа:
santiliana написа:
Blue_Lion написа:
Дам ! А ако има и козирка...акустиката ще е уникална :twisted:

в кръга на шегата- и идват брат`чедите от Панчарево и потрошават сектора за гости- свещена простота...
Вече сериозно- Хубаво ще е да имаме обновен стадион, без писта и с козирка- наистина ще е неповторимо...

Дербитата са на националния,там да чупят .

Това задължително, всички софийски дербита да се играят на националния, както беше и преди

Потребителски аватар
kufur
Мнения: 252
Регистриран на: 01 фев 2010 16:14

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот kufur » 14 фев 2012 22:01

А е вие собственика не си знаете кой е,стадион седнахте да строите :!: Докато българският футбол е пералнята на сульо и пульо, нито един стадион няма да излезе от рамката "планове за ново съоръжение" :!: Във Варна,Пловдив,Бургас,София..досега по форумни материали,можеше домакин на световно да станем..Гнезда на акули,аквариум на оси,арена на магарешкия бодил..ШМЕНТИ КАПЕЛИ,вервайте си.

Потребителски аватар
CSKARCHETO-BS
Мнения: 1105
Регистриран на: 08 сеп 2009 21:40
Контакти:

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот CSKARCHETO-BS » 14 фев 2012 22:09

А дано,но надали ;) Според мен щом се ангажира със срокове Тонев,може и да стане таз раота :)

Потребителски аватар
kireto2
Мнения: 1028
Регистриран на: 28 юли 2009 20:43
Местоположение: София
Контакти:

Re: Герена става чисто футболен до две години

Мнениеот kireto2 » 14 фев 2012 22:29

Дано да стане, че колко проекти видяхме и за Герена, и за Армията, и за Тича, и за Лаута, и за кой ли не стадион..!
Иначе, Тонев ми се струва сериозен човек и най-важното амбициозен с високи цели, което е задължително за човек ,който работи на ръководен пост в Левски!
Иначе за капацитета ми се струва нормално да бъде 40000, все пак ако играем редовно в групите на ЕКТ ще ни бъде дори малко, да не забравяме че след 5-6 г. до Герена ще се ходи и с метрото, така че проблема с транспорта ще отпадне! Все пак едно ново стадионче ще привлича много повече зрители от руините ,които наричаме стадион сега!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 42 госта