Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Professore
Мнения: 97
Регистриран на: 07 сеп 2010 23:08
Skype: bogo_mann

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот Professore » 01 окт 2010 11:51

Срам го било?!Абе момче,как може да те е срам,толкова ли ви беше подкрепата бе?!!!!!!!!!!!!!1 мач паднахме(кво като е 0:5) и вече плюеме,еми плюите си бе,тъпанари такива!Това,че наще не играха наистина е така,но вие плюете се едно не сме били никой повече от година,еби му майката,много сте зле,направо немам думи!!!Такива "фенове" като вас,не трябва да са фенове въобще,ходете прайте си квото искате ама мене пък ме е срам от ВАС! :?[/quote]
Демек, на теб ти е приятно, че отбора са го били като тупан с 5:0?!?
Иди се прегледай някъде или искаш да кажеш, че ако някой те хване и те спука от бой- на теб ще ти е готино?!
Голям си махозист, но добре, че такива като теб не са много в синята общност. Защото сега още да сме някъде в средата на А група...[/quote]

Такаа...Естествено,че няма да ми е приятно,но се случват такива работи!Не съм мазохист естествено,но да се плюе след 1(1 БЕ) мач е най-малкото несериозно и тъпо,анти-левскарско нещо,хубаво е,че има такива фенове,които ми се правят на велики защото се вижда,кои са истинските фенове!Пак казвам НЕ ИГРАХМЕ НИЩО(с 1-2 изключения),но това е 1 мач бе мама му стара,ако играеме така 10-на мача и аз ще плюя по-честичко,ама това ващо си е чиста злоба!!!Пак казвам,ако това ви е подкрепата,по-добре ходи ти се прегледай или по-дборе,ходи се метни от некой блок или скала,де да те знам!!!

jstefanov
Мнения: 12
Регистриран на: 02 окт 2009 16:29
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот jstefanov » 01 окт 2010 11:52

smoke2 написа:Аз съм се заканил, другият път като го видя Ясен Петров, да го питам, той ли ги учи да няма човек и на двете греди при корнер. Не разбирам от футбол, но това ми избоде очите, не знам вече кой пореден мач.


Ако забеляза и Спортинг нямаха човек на ъглите при корнер. Йовов на два пъти опита същия шут от ъглов, като 1-ия гол за тях, но техния вратар си беше на мястото.

Потребителски аватар
jul
Мнения: 222
Регистриран на: 03 окт 2008 09:53
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот jul » 01 окт 2010 11:53

Al_Abrashev написа:
jul написа:Абе хич не го плюете като гледам :)
Всеки си има глава на раменете... Ако не беше 2005-та и 2006-та Петков... нямаше да сме в групите, да не говорим за 4-финал.... и за ШЛ.


Тук съм съгласен с теб!
ЦСКА си е ЦСКА!

Арсенал е като великите държави - никога не е толкова силен колкото изглежда и никога толкова слаб колко изглежда!

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот veseo » 01 окт 2010 12:08

TPAKTOP написа:Аз вече съм претръпнал за нас! Вие му мислете! Тая година ЦСКА ще гради отбор за догодина


Вярваш ли си :lol: Половината ще разтрогнат зимата, заради неплатени заплати и "по взаимно съгласие" и зимата/лятото ще навземете пак над 10 нови безплатни (или откраднати, ако намерите още балами да ви се връзват на обещанията, че ще платите) играчи и пак ще "градите" занапред :lol:
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

mirata
Мнения: 19
Регистриран на: 20 сеп 2010 18:34
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот mirata » 01 окт 2010 12:11

А какво толкова играха Спортинг, че 5:0 ???
Толкова грешни пасове имаха. До 30-та минута играеха без настроение.
При една добра тактика можеше друго да се получи.
Левски се взеха за голям отбор и решиха да се надиграват и това им изигра лоша шега.
Виновни са както 5-ков, така и треньорчето ви и всички сини медии, които ви величаеха!

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот DidoManUtd » 01 окт 2010 12:11

Sofiazapadultrasa написа:Вие за наще мачове не се притеснявай.....радвай се на вашата игра изсипани топки към шеридънн и невероятни намеси на мболи на нас най-тежкия мач ни мина


аз пък си мисля, че най-тежките ви мачове тепърва идват и с французите-два пъти и с белгийците, ааааа да не забравя и Дуци, че и той бил наточил ножа

Потребителски аватар
БАТТЯНА
Мнения: 266
Регистриран на: 17 май 2010 19:58
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот БАТТЯНА » 01 окт 2010 12:12

veseo написа:
TPAKTOP написа:Аз вече съм претръпнал за нас! Вие му мислете! Тая година ЦСКА ще гради отбор за догодина


Вярваш ли си :lol: Половината ще разтрогнат зимата, заради неплатени заплати и "по взаимно съгласие" и зимата/лятото ще навземете пак над 10 нови безплатни (или откраднати, ако намерите още балами да ви се връзват на обещанията, че ще платите) играчи и пак ще "градите" занапред :lol:

да и новите ще бъдат пак от Арецо-клецо както беше казал неотдавна Никито Александров :) :)
За враговете на демокрацията и републиката-СМЪРТ

Потребителски аватар
БАТТЯНА
Мнения: 266
Регистриран на: 17 май 2010 19:58
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот БАТТЯНА » 01 окт 2010 12:14

DidoManUtd написа:
Sofiazapadultrasa написа:Вие за наще мачове не се притеснявай.....радвай се на вашата игра изсипани топки към шеридънн и невероятни намеси на мболи на нас най-тежкия мач ни мина


аз пък си мисля, че най-тежките ви мачове тепърва идват и с французите-два пъти и с белгийците, ааааа да не забравя и Дуци, че и той бил наточил ножа

ние на Дудуци друго сме наточили,нали се сещаш :lol:
За враговете на демокрацията и републиката-СМЪРТ

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот DidoManUtd » 01 окт 2010 12:14

ruash написа:
donpacko написа:Аз пък съм доволен много от загубата,от началото на сезона разправям,че защитата е много зле всеки ми излиза със разни изводи от рода "нали вкарваме по вече".Има и още едно положително качество от загубата,Батков пак си затвори плювалника.

Абе, къде е баткофф? :lol:


ми , в Русия бил преди мача, май нещо на точен резултат с Артур ми намирисва, иначе не може евролавината така да падне от слабака от Португалия

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Гонзо,Ясен и изявите им в медиите.

Мнениеот DidoManUtd » 01 окт 2010 12:15

БАТТЯНА написа:
DidoManUtd написа:
Sofiazapadultrasa написа:Вие за наще мачове не се притеснявай.....радвай се на вашата игра изсипани топки към шеридънн и невероятни намеси на мболи на нас най-тежкия мач ни мина


аз пък си мисля, че най-тежките ви мачове тепърва идват и с французите-два пъти и с белгийците, ааааа да не забравя и Дуци, че и той бил наточил ножа

ние на Дудуци друго сме наточили,нали се сещаш :lol:


мисля, мисля и се сещам за мача ви там миналата година, а ти сещаш ли се ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта