БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот Синьо сърце » 28 сеп 2010 22:16

Значи,понеже е понеделник,вместо 2500 ще сме там 1800 човека...Инак-не виждам разлика.А и никой не е виновен на Литекс,че отпадна от ЛЕ.А червените да не дуднат след излагациите около онова дерби!
Това,че ще почиваме един ден повече надали ще промени нещо.Ловеч си е дерби и каквото сабя покаже,ние сме там!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
TheApostleOfFreedom
Мнения: 405
Регистриран на: 28 сеп 2010 12:36
Местоположение: София, България
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот TheApostleOfFreedom » 28 сеп 2010 22:53

Такива промени на часовете пък и дните от нашето първенство не са прецедент. Случвало се е поне дузина пъти само откакто аз гледам мачове (това е началото на 90-те). Наистина не разбирам защо това е трагедия: първо, още като се тегли жребия за ЛЕ и като станаха ясни датите на мачовете, то бе очевидно, че вероятно най-важния мач на Левски през есента в "А" група е само 2 дни след мача с Лил и на третия ден трябва да играе с основния си съперник за титлата, а именно шампиона Литекс. Така или иначе от БФС и Пробг не са дали точна програма на първенството, а и този мач е след повече от месец, та не разбирам как това може да разстрои програмата на Литекс. А и още нещо, ако Литекс бяха били "смешните" унгарци, то и те щяха да са на топа на устата, ала за съжаление на българския и за радост на унгарския футбол това нещо не се случи.
Дяконе, победихме!

Cry! For near the town of Sofia,
Sticks up, I saw, black gallows,
And your only son, Bulgaria,
Hangs on it with a fearful strength.


http://www.youtube.com/watch?v=4GC-_1ErAFk - Защото съм Левскарче!

Потребителски аватар
ЛАЗО ЛЕВСКАРА
Мнения: 297
Регистриран на: 04 авг 2010 09:46
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот ЛАЗО ЛЕВСКАРА » 29 сеп 2010 08:33

Е и? Немога да разбера какъв ви е проблема, господа панчаревци?

omax
Мнения: 166
Регистриран на: 23 юли 2008 09:51
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот omax » 29 сеп 2010 10:09

И до кога модераторите ще трият изказани мнения и очеизваждащи факти?
Това сайт на Левски ли е или на целия български спорт?

omax
Мнения: 166
Регистриран на: 23 юли 2008 09:51
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот omax » 29 сеп 2010 10:13

bele написа:Със смяната на датата се спазват разпоредбите.Трябват 72 часа м/у два мача.


Колкото пъти де ми триете мнението, аз отново ще попитам:

Защо това правило не беше спазено след гостуването на ЦСКА на Бешикташ, мач, който беше от 22,05 наше време, а мачът ни със Славия бе насрочен за 16,00 в Неделя?

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот deepblue1963 » 29 сеп 2010 10:21

omax написа:
bele написа:Със смяната на датата се спазват разпоредбите.Трябват 72 часа м/у два мача.


Колкото пъти де ми триете мнението, аз отново ще попитам:

Защо това правило не беше спазено след гостуването на ЦСКА на Бешикташ, мач, който беше от 22,05 наше време, а мачът ни със Славия бе насрочен за 16,00 в Неделя?

А,когато ние играхме в четвъртък и след това ВИ БИХМЕ в неделя,що нИ рИва тогава,"поборнико" за човешките права?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

omax
Мнения: 166
Регистриран на: 23 юли 2008 09:51
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот omax » 29 сеп 2010 10:33

deepblue1963 написа:
omax написа:
bele написа:Със смяната на датата се спазват разпоредбите.Трябват 72 часа м/у два мача.


Колкото пъти де ми триете мнението, аз отново ще попитам:

Защо това правило не беше спазено след гостуването на ЦСКА на Бешикташ, мач, който беше от 22,05 наше време, а мачът ни със Славия бе насрочен за 16,00 в Неделя?

А,когато ние играхме в четвъртък и след това ВИ БИХМЕ в неделя,що нИ рИва тогава,"поборнико" за човешките права?


Тук коментираме причината за промяна на мача ВИ със Литекс. Никой от ЦСКА не направи и коментар за мача със Славия след гостуването на отбора на Бешикташ.
Това е разликата.....
Чакам логична причина, поради факта, че прессъобщетието започва със текста "Поради участие на „Левски" в турнира „Лига Европа"........."
Е и? Какво като участва? Нима ЦСКА не участваше миналата седмица?

bele
Мнения: 19
Регистриран на: 25 мар 2008 17:35
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот bele » 29 сеп 2010 10:36

omax написа:
bele написа:Със смяната на датата се спазват разпоредбите.Трябват 72 часа м/у два мача.


Колкото пъти де ми триете мнението, аз отново ще попитам:

Защо това правило не беше спазено след гостуването на ЦСКА на Бешикташ, мач, който беше от 22,05 наше време, а мачът ни със Славия бе насрочен за 16,00 в Неделя?


Ами този въпрос ще зададеш на титаничните титани.Ние сме пуснали молба и са я уважили.Защо вие не сте поизкали отлагане на мача ви със Славия,трябва да питаш другаде.

omax
Мнения: 166
Регистриран на: 23 юли 2008 09:51
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот omax » 29 сеп 2010 10:44

bele написа:
omax написа:
bele написа:Със смяната на датата се спазват разпоредбите.Трябват 72 часа м/у два мача.


Колкото пъти де ми триете мнението, аз отново ще попитам:

Защо това правило не беше спазено след гостуването на ЦСКА на Бешикташ, мач, който беше от 22,05 наше време, а мачът ни със Славия бе насрочен за 16,00 в Неделя?


Ами този въпрос ще зададеш на титаничните титани.Ние сме пуснали молба и са я уважили.Защо вие не сте поизкали отлагане на мача ви със Славия,трябва да питаш другаде.

Коментирам защо БФС и ПРО БГ нарушиха правилото за провеждане на спортни мероприятия преди изминаване на въпросните 72 часа?

Потребителски аватар
Lieutenant Randall
Мнения: 159
Регистриран на: 19 окт 2009 20:12
Контакти:

Re: БФС смени датата на Литекс - Левски, сините не могли да се в

Мнениеот Lieutenant Randall » 29 сеп 2010 10:54

omax написа:Коментирам защо БФС и ПРО БГ нарушиха правилото за провеждане на спортни мероприятия преди изминаване на въпросните 72 часа?


Ами питай ги тях! :lol: А от ръководството на ЦСКА явно са преценили, че "Славия" сами ще се бият, както е ставало през други години. Защото нищо не е пречело да се поиска отлагане на мача. :) Да, ама не - Кокалът ви преседна! :mrgreen:
6:3, 7:2, 7:1, 5:0 ...... To be continued!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda, metodito и 27 госта