Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот Синьо сърце » 17 сеп 2010 22:57

VelBujd написа:Младенов е от Кюстендил, не от Благоевград :)

Говоря за школа,но приемам забележката! ;)
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

sande
Мнения: 17
Регистриран на: 27 фев 2010 19:32
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот sande » 17 сеп 2010 23:00

Най обективното мнение за качественото в Левски: Треньорът Франк Дюри - Дембеле направи страхотен мач, но не трябва само него да отличаваме, каза още той. - Жоазиньо направи силен мач по лявото крило, вкара гол, асистира при третото попадение. Те двамата са решителни играчи, Левски има голям късмет, че ги притежава. Тасевски не беше в топформа и му беше по-трудно, защото центърът беше наситен с много футболисти. Дембеле и Жоазиньо направиха голям мач и го оценявам".

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот Alex » 17 сеп 2010 23:04

BoB0 написа:Вчера си лафихме с пича, дето продава водите на стадиона. Жоро Вратарчето и Митрев трябва да палят много, много бързо и да налагат Акалски, че е много зле работата. Вчера бихме, ма в последните години само от вратарски голове патиме. Иначе евалата за дългите писания.

ама ти си подръжник на отбора или треньор?....... :?
[center]Изображение[/center]

Encore
Мнения: 103
Регистриран на: 08 юли 2010 16:39
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот Encore » 17 сеп 2010 23:22

Направихте добър мач и заслужавате похвалите,в България когато играят Левски и ЦСКА,за мен Левски са онези .... които трябва да ги смачкаме,но когато е мач в Европа са нашите момчета,които трябва да размажат белгииски,шведски,ирландски или каквито и да е идиоти...дано повече хора да мислят като мен ;) поздрави

Потребителски аватар
freedom call
Мнения: 5
Регистриран на: 18 юли 2010 15:27
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот freedom call » 17 сеп 2010 23:27

honda написа:Напълно съм съгласен с автора. Само искам да кажа,че според мен нашата група е може би най-равностойната и да не си правим никакви илюзии. И Лил и Гент са много сериозни отбори и е напълно резонно да загубим като гости от тях. За мен не трябва да се поставя целта излизане от групите.ако стане -ЧУДЕСНО,ако ли пък не стане -здраве да е. за мен вътрешния шампионат е по-важен. Защото през него минава пътя към ШЛ. В понеделник ни предстой един тежък мачна Тича ,ако победим може да кажем,че сме отворили една от тежките врати по пътя към шампионската титла,но още е много рано за подобни размисли.
Едно евентуално влизане в ШЛ може да превърне Левски в пълен доминант в нашето първенство. Подобно на Олимпиакос в Гърция .

Евентуалното влизане го осъществихте вече, без да сте станали доминанти в А група, но ... мечтите са безплатни.

Потребителски аватар
VelBujd
Мнения: 419
Регистриран на: 05 ное 2008 00:12
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот VelBujd » 18 сеп 2010 00:20

Синьо сърце написа:
VelBujd написа:Младенов е от Кюстендил, не от Благоевград :)

Говоря за школа,но приемам забележката! ;)

Ми той е от школата на Велбъжд, после игра малко в Марек и чак след това в Пирин

oprpt
Мнения: 24
Регистриран на: 15 яну 2009 16:00
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот oprpt » 18 сеп 2010 00:32

VelBujd написа:
Синьо сърце написа:
VelBujd написа:Младенов е от Кюстендил, не от Благоевград :)

Говоря за школа,но приемам забележката! ;)

Ми той е от школата на Велбъжд, после игра малко в Марек и чак след това в Пирин


Поздравления за статията, но наистина обръщай малко повече внимание на фактите. "Пловдивчанина" Минев е от Пазарджик и е продукт на синята школа, докато Милиев не игра защото беше наказан... И вс пак - РЕСПЕКТ!

Венелин
Мнения: 304
Регистриран на: 06 яну 2009 14:06
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот Венелин » 18 сеп 2010 00:34

Срещу Спортинг там трябва да играем по-дефанзивнор по-прибрано. Грийн трябва да е единият дефанзивен халф, а другият може да е Бензукан. Милиев да играе като централен защитник :idea:
Западните отбори не се срещат често с масирана защита и 100% ще им е трудно. Както стана с Бешикташ срещу ЦСКА. Може и да ги изненадаме на контраатака - Гара е идеален за тази работа :!:

Потребителски аватар
Blue Mind
Мнения: 1667
Регистриран на: 27 мар 2010 12:46
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот Blue Mind » 18 сеп 2010 10:08

Alex написа:
BoB0 написа:Вчера си лафихме с пича, дето продава водите на стадиона. Жоро Вратарчето и Митрев трябва да палят много, много бързо и да налагат Акалски, че е много зле работата. Вчера бихме, ма в последните години само от вратарски голове патиме. Иначе евалата за дългите писания.

ама ти си подръжник на отбора или треньор?....... :?

В интерес на истината е така помниш мача с Ред Бул как ни вкараха в 90 мин и пак заради Гошо стана ,вярно беше се контузил нещо ,но се пак имаше вина за гола.... Спомняте си и мачовете срещу дебрецен какви голове му вкарваха от 30метра... не казвам ,че той е бил основният проблем на Левски ,но и той имаше заслуга. Гошо много го уважавам дал е много за Левски страхотен вратар ,но според мен трябва да се наложи някой по млад в случая Акалски или Митрев и той да сяда на пейката да ги окуражава да и дава съвети и да и помажа с опита си ,но в никакъв случай да не ги налагат в Лига Европа да кажем в мачове с Орки и такива отбори после с по сериозни отбори и лек по лек да наложим някой млад вратар ;)
Изображение
Изображение
Изображение

rfecBG
Мнения: 61
Регистриран на: 23 авг 2010 19:24
Контакти:

Re: Планът е изпълнен,оттук нататък-край на мечтите!

Мнениеот rfecBG » 18 сеп 2010 10:10

Encore написа:Направихте добър мач и заслужавате похвалите,в България когато играят Левски и ЦСКА,за мен Левски са онези .... които трябва да ги смачкаме,но когато е мач в Европа са нашите момчета,които трябва да размажат белгииски,шведски,ирландски или каквито и да е идиоти...дано повече хора да мислят като мен ;) поздрави



Един от малкото които мислят по този начин . ЕВАЛА ! :) :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tamkuan, TristaNNN и 26 госта