Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TNT » 25 май 2020 15:52

ivo55 написа:Не знам, ама числото привлекли Пиргов. А, бе, събират си само техни момчета :)

Ами нормално всеки да си търси негови кадри.Вие как за отрицателно време си върнахте Манолев,Бодуров,Занев.Все ваши момчета. ;) Ся друг е въпроса,че на някои от тях мръсния софийски въздух не им понесе в сравнение с чистите и прохладни люлякови нощи,ама това си е друг проблем. :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 25 май 2020 16:09

Е, щом това е темата на разговора, аз няма как да знам със сигурност, но предполагам, че наистина въздухът в София е доста по мръсен, отколкото по върховете, по които сте катерили бюстовете на Сталин и Пеевски. :)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 25 май 2020 16:59

Red_Neck написа:Ко ста'а, Тити Сълзата ходи ли да рови на БАЦЕ в кошчето да търси скъсаното писмо? :)

Интересно как Сашо Диков обиди цялата левскарска общественост защото не се отнесъл с нужното уважение към акциите на Левски,а Томислав,Стефан,Тити,Борето не се обидиха на Борисов че щял да скъса писмото от ФК Левски и да го хвърли в кошчето.Да им се чуди човек колко са се навели пред управляващите,а Сашо даже ги носеше акциите с ръкавици :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 25 май 2020 18:09

Martinez1948 написа:
peliforewer написа:Това че си се писал мартинес не значи че си от мъжки пол,а мислех че сте двама ,но щом потвърждаваш че си един с два профила кой съм аз да противореча :) .Да питам ли пак за най-големия спонсор в българския спорт или ще изчезнеш с двата си профила.

Аз съм с няколко профила.... най-тъпият ми е делянски47, даже мисля да го закривам. Понеже с него съм известен като припознавач номер 1 на форума, а е ясно, че тази година големците ще правят нова врътка и не е готино с един и същ профил да обръщам палачинката :)
С профила ми ivo55 се правя на аутист, и то доста упешно..... всичките мнения са нелогични и без аргументи ... все едно някой северно македонец защитава тезата за македонската нация :twisted: :twisted:
Но честно най-якия ми профил е peliforewer с него се правя на човек, който с носталгия си спомня за времената към култа на личността за това нонстоп пиша с голямо уважение за ГОСПОДИН ГРИША ГАНЧЕВ....
такаче спри да ме питаш за спонсори на този профил ..... питай другия ми профил Цецо числото той е по-компетентен..... :mrgreen:

[offtopic]а с този си профил се правиш на психично болен олигофрен и го правиш доста успешно :lol: Вероятно си отхвърлен от собствените си родители и припознат от чужди, затова си толкова озлобен/а ! Поне ставаш да се гаврят с теб, което е добре за аудиторията :mrgreen:[/offtopic]
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 25 май 2020 19:26

Martinez1948 написа:
peliforewer написа:Това че си се писал мартинес не значи че си от мъжки пол,а мислех че сте двама ,но щом потвърждаваш че си един с два профила кой съм аз да противореча :) .Да питам ли пак за най-големия спонсор в българския спорт или ще изчезнеш с двата си профила.

Аз съм с няколко профила.... най-тъпият ми е делянски47, даже мисля да го закривам. Понеже с него съм известен като припознавач номер 1 на форума, а е ясно, че тази година големците ще правят нова врътка и не е готино с един и същ профил да обръщам палачинката :)
С профила ми ivo55 се правя на аутист, и то доста упешно..... всичките мнения са нелогични и без аргументи ... все едно някой северно македонец защитава тезата за македонската нация :twisted: :twisted:
Но честно най-якия ми профил е peliforewer с него се правя на човек, който с носталгия си спомня за времената към култа на личността за това нонстоп пиша с голямо уважение за ГОСПОДИН ГРИША ГАНЧЕВ....
такаче спри да ме питаш за спонсори на този профил ..... питай другия ми профил Цецо числото той е по-компетентен..... :mrgreen:


Мартинез, кой от тримата си от случката на летището в Милано ? :)


Обръщение към Г-н Гьонов:
Ние от R.O.,малка част от хилядите истински фенове на ЦСКА,искаме да питаме,господинът с широк задник и малки рамене,бягаше ли пред Румънско Посолство от един човек,той и неговия приятел Газдов,беше ли плют,шамарен и унижаван на летището в Милано и отказа ли 1 в 1,за да защити думите си.Викаше ли:
-Не,не,не вие не сте Литекс,извинявайте момчета.
Та,ако сте мъж Г-н Гьонов,отговорете.

П.с : На летището в Милано,бяхте трима:
Вие,Емчо мегафона и още един гей,единствените фенове на жалкото ви отборче,отказахте на един човек.

ДО НОВИ СРЕЩИ!!!

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 25 май 2020 20:12

На ефбет рекламките ги виждам в най-гледаното време на Нова тв,паметна записка ли са писали,очаквам скоро и от Тотото рекламите да са по Нова,от БТВ ги махнаха.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9228
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 25 май 2020 20:15

шивача написа:
Martinez1948 написа:
peliforewer написа:Това че си се писал мартинес не значи че си от мъжки пол,а мислех че сте двама ,но щом потвърждаваш че си един с два профила кой съм аз да противореча :) .Да питам ли пак за най-големия спонсор в българския спорт или ще изчезнеш с двата си профила.

Аз съм с няколко профила.... най-тъпият ми е делянски47, даже мисля да го закривам. Понеже с него съм известен като припознавач номер 1 на форума, а е ясно, че тази година големците ще правят нова врътка и не е готино с един и същ профил да обръщам палачинката :)
С профила ми ivo55 се правя на аутист, и то доста упешно..... всичките мнения са нелогични и без аргументи ... все едно някой северно македонец защитава тезата за македонската нация :twisted: :twisted:
Но честно най-якия ми профил е peliforewer с него се правя на човек, който с носталгия си спомня за времената към култа на личността за това нонстоп пиша с голямо уважение за ГОСПОДИН ГРИША ГАНЧЕВ....
такаче спри да ме питаш за спонсори на този профил ..... питай другия ми профил Цецо числото той е по-компетентен..... :mrgreen:

[offtopic]а с този си профил се правиш на психично болен олигофрен и го правиш доста успешно :lol: Вероятно си отхвърлен от собствените си родители и припознат от чужди, затова си толкова озлобен/а ! Поне ставаш да се гаврят с теб, което е добре за аудиторията :mrgreen:[/offtopic]


[offtopic]На мен Мартинез/а.к.а. Тцетцочислото ми прилича повече на 15-16 годишен джендър/малолетно гейче, което си търси тук мъжко внимание, тъй като в реалния живот никой не иска да го е*е.[/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 25 май 2020 20:28

Тоя утрепляк верно ли са го били пред Румънското :lol: :lol: :lol: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 25 май 2020 20:46

peliforewer написа:
Red_Neck написа:Ко ста'а, Тити Сълзата ходи ли да рови на БАЦЕ в кошчето да търси скъсаното писмо? :)

Интересно как Сашо Диков обиди цялата левскарска общественост защото не се отнесъл с нужното уважение към акциите на Левски,а Томислав,Стефан,Тити,Борето не се обидиха на Борисов че щял да скъса писмото от ФК Левски и да го хвърли в кошчето.Да им се чуди човек колко са се навели пред управляващите,а Сашо даже ги носеше акциите с ръкавици :) .

Баце може да им къса писмата, публично да ги изпитва на Буквара, да им дърпа ушите, стига да им води спонсори под строй и да ръга с големия шиш "дарители" за каузата :)
После се пишат Дисиденти, сами срещу всички, отбора на народа,.... и канят Бока да празнуват 10 години пълна суша :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот pomiqrat » 25 май 2020 21:14

Някой помни ли, че Знойко се оплакваше, че Дебелан иска да го вкара в ареста и да го убие?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 121 госта