Спортист /Своге/ 0:0 Черноморец /Бургас/

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: Спортист /Своге/ - Черноморец /Бургас/

Мнениеот Converse » 20 мар 2010 18:33

child in time написа:Честито Шоколади жалко само че не бихте Бургаското ГМО!


Кво ГМО бе Коко Пловдив ?!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Спортист /Своге/ - Черноморец /Бургас/

Мнениеот _RoKi_ » 21 мар 2010 01:26

Поредния резил на гостите,какво стана с този клуб...Как тръгна есента,а след месец-два няма и помен от играта им 8-) Много скучен мач :) :)

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Спортист /Своге/ - Черноморец /Бургас/

Мнениеот kartago » 21 мар 2010 04:29

child in time написа:Честито Шоколади жалко само че не бихте Бургаското ГМО!

Сега трябва ли да ти отговоря какъв е твоя отбор?!............... И вие и "Черноморец" сте под друг лиценз! Така че, по-леко с определенията, че така ще те поставя на място, просто нямаш идея! Казвам го това, не че съм луд фен на "Черноморец", но имах щастието преди няколко месеца да се запозная и с Балъков и с Бобич, пичовете наистина правят нещо сериозно, след два-три дена мога да ти дам и снимки! Но да се изказваш така?! Най-малкото е неспортсменско!........... Особенно на фона на уважението между Бургас и Пловдив!............

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Спортист /Своге/ - Черноморец /Бургас/

Мнениеот child in time » 21 мар 2010 12:14

Един от най - големите отбори през 90те беше този на Нефтохимик Бургас! " Грандовете" които отиваха да играят на Лазур пиеха успокоителни от страх! Исках Черноморец да е същото но поне до момента не би! Явно преди и след мач се върши адски много работа но там на терена няма никой! Бездушие и незнание? Как иначе да си обясня слабата им игра? Вместо с такъв бюджет и инвестиции да бият и мачкат наред тях ги бият кой където свари! Това било проект за 3.5до 5 години! От това ме е много страх - Левски 2009 нищо върху нищо , такива Планови изпълнения не бяха по възможностите на цял строй сега очакват да го направи един отбор! Трудна работа!
А за Локомотив Пловдив мога само да кажа че той е жив и след отстраняването на Нимфата има голяма опасност от крепко здраве!
Да с Архаизми и факти от една тъмна епоха когато се появиха всякакви конгломерати отбори влизаха и излизаха от всякакви схеми е лесно да ме затапиш! Аз ще кажа само че Целта оправдава средствата , един отбор с такава публика рано или късно щеше да възкръсне просто се случи по - лесно от колкото на някой хора им се искаше!
Относно ГМО тази фраза се роди от статията на един журналист и бързо превзе публичното пространство! Може би за да обясни задъхващата се машина Черноморец може би за да обясни липсата на Българи в един БГ отбор не знам! ЗА мен подобно сравнение за момента е пряко отражение на случващото се на Лазур ! Не може да отречете че не що куца пък било и при правилния метод на работа!
Бургас е готин град учих там 3 години , има готини хора които заслужават един голям и силен отбор но не го получават за сега УВИ!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
SportistSVG
Мнения: 106
Регистриран на: 22 сеп 2009 01:44
Местоположение: Своге
Контакти:

Re: Спортист /Своге/ - Черноморец /Бургас/

Мнениеот SportistSVG » 21 мар 2010 21:00

Пичаги,не спорете ! Дреме ми какво мислите за Своге,аз съм от Своге и завинаги ще се гордея с успехите на този клуб !
И мога да ви кажа,че Спортист изпусна Черноморец,а не обратното ! Само който не е гледал мача може да говори простотии...

За един клуб с такъв бюджет Черноморец беше трагичен... Иначе селяни,граждани много.... ужас,малко хора гледат футбола :evil:
http://sportist-svoge.net

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: Спортист /Своге/ - Черноморец /Бургас/

Мнениеот Converse » 21 мар 2010 21:02

SportistSVG написа:Пичаги,не спорете ! Дреме ми какво мислите за Своге,аз съм от Своге и завинаги ще се гордея с успехите на този клуб !
И мога да ви кажа,че Спортист изпусна Черноморец,а не обратното ! Само който не е гледал мача може да говори простотии...

За един клуб с такъв бюджет Черноморец беше трагичен... Иначе селяни,граждани много.... ужас,малко хора гледат футбола :evil:



Така си е Спортисте, симпатичен отбор сте, дано не изпаднете и продължавайте да подкрепяте местния отбор :)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Спортист”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта