Нужда от модераторска помощ, тук!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1914.1902 » 08 мар 2023 00:37

Нямаше как да не бъдат взети мерки и след тези оплаквания:

от fen's_Barcelona » 25 фев 2023 18:44

Модор липсва много, поради нашествие на комплексирани, убили собственият си отбор индивиди, форум Левски се превърна в кочина!


от Kris_men2000 » 25 фев 2023 21:35
Не ,трябваше да се върне от вчера за да изчисти форума макар ,че най потърпевш от Модор съм аз.Върне ли се Модор изчезвам завинаги.Такава е неговата присъда спрямо мен.Но все пак искам
да се върне за да оправи този прогнил от припоци форум.Нека да го изчисти както е чиста съвестта на Левски.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ivan56 » 08 мар 2023 00:41

Няма проблем с наказанието. Нито съм знаел че модерираш нито ми е проблем да ти кажа какво мисля.
Имам проблем с това че задавам конкретен въпрос(хайде да кажем малко по остро) за определението "гяур"
Моите са изтрити, на въпросният индивид синянезнамсикво стояха.
И ти реши да се правиш на много велик, та вие се псувате чорбари и говеда в тая тема нон стоп, ако беше толкова принципно половината трябваше да не пишете повече във форума.
Както и да е.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1914.1902 » 08 мар 2023 00:50

ivan56 написа:Няма проблем с наказанието. Нито съм знаел че модерираш нито ми е проблем да ти кажа какво мисля.
Имам проблем с това че задавам конкретен въпрос(хайде да кажем малко по остро) за определението "гяур"
Моите са изтрити, на въпросният индивид синянезнамсикво стояха.
И ти реши да се правиш на много велик, та вие се псувате чорбари и говеда в тая тема нон стоп, ако беше толкова принципно половината трябваше да не пишете повече във форума.
Както и да е.


Аз обясних, че основните мерки във форума започнаха да се взимат, след като левскарите помолиха да се внесе някакъв контрол в раздел 'Левски', защото такъв дълго време липсваше. Както виждаш седмица по-късно нещата изглеждат оправени (може да се провери лесно). Оплаквания вече няма, а спамът е само в тема 'Без цензура', в която още от самото начало е посочено, че няма да се толерират обидите между потребителите и провокациите и не би трябвало потребители да се сърдят от банове. В темата дълго време нямаше контрол, тъй като имаше сериозен проблем с един ключов за форум 'Левски' профил.

Сериозно ли трябва някой да изясни защо има бан след написаното тук?

от ivan56 » 25 фев 2023 11:33

Ти да не си рязана пи.ка, че обиждаш боК Санди на гяур или си прост поредното неуко теле.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 08 мар 2023 00:54

Има опция за доклади, така че го ползвайте като има нередности.
Така излизат като известия докато някой не ги премахне и не разчитайте някой Модератор да влезе и да седне да чете например тема с 20 страници нови мнения от последното си влизане и да вземе адекватни мерки.

Ето сега например аз се занимавам с 22 доклада по различни теми и раздели.
И да вмъкна, че 1914.1902 не е Модератор.

Модератор с права в раздел Х може да ви наложи наказание и заради коментар в раздел, където няма права. Просто трябва да влезе в раздела си с права и да намери някое ваше мнение там ако има такова и да ви накаже. Казвам го това, за да не си мислите, че Модератор Х ако няма права в раздел Y няма да може да ви накаже, може.

Само зелените имат права на всякъде и по тази причина повечето банове ги лепват на мен понеже си мислят, че само аз мога да наказвам по целият форум, ами не, могат и други, но за тях е играчка по търсене на мнения, за да могат да отворят мод панела за наказания. В случаят с теми видими по всички раздели като въпросната е лесно именно за тях понеже там пишат почти всички и много малко хора ще има, които ще имат мнения само в определен раздел.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ivan56 » 08 мар 2023 01:02

Предлагам да не спамим повече.
И ако "рязана пи.ка" е обида, какво е "гяур" ?
Такава обида може да бъде изречена само от .......
И наистина приключвам.
Един мангал преди много години се обърна така към компанията ни, събираше си зъбите от земята.
Това към 1914, че гледам Пацето е писал.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ivo55 » 08 мар 2023 12:46

paceto написа:
ivan56 написа:Кой модерира темата "Без цензура", че така и не разбрах с кой модератор съм обсъждал негови решения и действия?

Щото не ми е известно велинградското число да е модератор.
Също не ми е известно, какво лошо има да питаш едно кухорого дали е рязана пи.ка щом обижда на "гяур"
Благодаря.


От всички с права, защото темата се показва във всеки един раздел.
Знам кой те е наказал, ама от колегиалност не мога да обсъждам това още повече открито.

Като цяло модераторските действия не се обсъждат в теми, дори и да е иронично.

10. Споренето с и/или обиждането на модератор или администратор по повод предупреждение/наказание или заради изпълнение на задълженията му (триене и редактиране) е недопустимо.

11. Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail. При появата на такива теми и мнения, те ще бъдат незабавно изтривани, а инициаторът им ще бъде санкциониран.

Не че нещо ама как може да разбереш на кого да пишеш?
Иначе аз нямам претенции, сега се налагат доста по-смислени и разумни наказания, а не като един пристрастен ултрас, който налагаше наказания по 1 година и горе долу успя да унищожи на поне 95% този форум. Сега може пък да се развие пак, стига да няма ултраси в админ. екип.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот paceto » 08 мар 2023 13:43

Преди можеше да се вижда кой Модератор отговаря за даден раздел, но от както се бъгна форума не се виждат.
Има опция с листата на Модераторите, но там са включени само Зелените т.е. тези с права на всякъде, а от тях само аз съм активен.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот ivo55 » 08 мар 2023 14:40

Тоест при накзание, по което искаш да проведеш конструктивен диалог с модератора/администратова, всички да пишат на теб? :)

11. Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail. При появата на такива теми и мнения, те ще бъдат незабавно изтривани, а инициаторът им ще бъде санкциониран.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17524
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот pomiqrat » 12 мар 2023 12:13

Само не мога да разбера какво сте са взели токова насериозно?! Особено пък да се цитират двама потребители, които обиждат останалите, но били поискали намеса във форума им, защото някой им написал, че са слаби, държавни, треньорът им е трагедия, а ръководството лъжци. Това и вие го пишете без второто. Да не отварям дума, че ако подам сигнал с четири линка само от подфорум Левски целият форум ще бъде закрит за липса на предприети мерки за хомофобия, сексизъм, расизъм и антисемитизъм.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Нужда от модераторска помощ, тук!

Мнениеот 1914.1902 » 12 мар 2023 12:18

В на Яската сайта може да се пише несериозно, може да пробваш там.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта