Иван Динов купи Спартак Варна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

spartak1918
Мнения: 97
Регистриран на: 01 авг 2008 22:48

Иван Динов купи Спартак Варна

Мнениеот spartak1918 » 11 дек 2008 17:46

Този още преди 5 или 6 години беше купил клуба или бъркам?Негово име се въртеше из пространството тогава,имаше и легенди за нов стадион и други подобни.

Потребителски аватар
stanbi6ona
Мнения: 10
Регистриран на: 12 апр 2008 21:34
Контакти:

Re: Иван Динов купи Спартак Варна

Мнениеот stanbi6ona » 11 дек 2008 18:02

Щеше да го копува.Дано тоя поне е свестен а не кат стария дет не се интересуваше от отбора.

kokomokoko
Мнения: 54
Регистриран на: 19 сеп 2008 15:58
Контакти:

Re: Иван Динов купи Спартак Варна

Мнениеот kokomokoko » 11 дек 2008 18:23

От доста време помага на отбора.Сега е момента да вземе контрола в свои ръце и да направи всичко по силите си да спаси отбора от изпадане.Положението ни е отчайващо,така че ни чака страшно труден полусезон.Важното е да се стабилизират нещата и да се направи една добра зимна подготовка и пролетта със силни мачове да останем в групата,а следващия сезон да гоним добро класиране.Четох че в Албена ни чака интересен турнир тая зима -Спартак,ЦСКА,Локо Пловдив...и зелените ни приятелки от Тича.Ще е весело 8-) Ай соколиии!

spartak1918
Мнения: 97
Регистриран на: 01 авг 2008 22:48

Re: Иван Динов купи Спартак Варна

Мнениеот spartak1918 » 11 дек 2008 18:29

Виждам че си оптимист,аз вече не вярвам че може да се случи нещо хубаво.Дано да не съм прав тогава и щастието ще бъде пълно.САМО СПАРТАК ВАРНА!!

kokomokoko
Мнения: 54
Регистриран на: 19 сеп 2008 15:58
Контакти:

Re: Иван Динов купи Спартак Варна

Мнениеот kokomokoko » 11 дек 2008 18:38

Еми не мога да кажа че съм оптимист,но винаги в мен се таи някаква надежда.Чесно да ти кажа като цяло за българския футбол съм песимист.Мисля че затъва все по дълбоко в лайната и съм убеден че след 5-6 години клубните ни отбори ще играят най-много по 2-4 мача в Европа,а националния ще е най-много в четвърта урна на ФИФА и УЕФА.
За Спартак времето ще покаже.Искам пак феновете да пълнят Коритото,както го правиха преди няколко години.Но за да стане трябва отбора да е обезпечен от всякъде и разбира се да играе добре и да радва окото с победи.САМО СПАРТАК! ;)

spartak1918
Мнения: 97
Регистриран на: 01 авг 2008 22:48

Re: Иван Динов купи Спартак Варна

Мнениеот spartak1918 » 11 дек 2008 18:42

Най-вече хубава,радваща окото игра трябва.Този сезон единственно от мача с Мездра останах донякъде доволен.На всички останали срещи играта беше грозна и подтискаща и трудно си налагах да не си тръгна след първото полувреме например.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Иван Динов купи Спартак Варна

Мнениеот MORSKI » 11 дек 2008 21:53

Да ви е честит, дано не изпаднете искам дерби и догодина, Черно Море няма полза от слаб Спартак ;)

Потребителски аватар
nikipep
Мнения: 72
Регистриран на: 24 мар 2008 21:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Иван Динов купи Спартак Варна

Мнениеот nikipep » 13 дек 2008 22:09

Новият собственик на Спартак Иван Динов разкри, че приоритет пред отбора е оставането в "А" група. Ще се работи и за подобряване на условията за работа в школата, пише "7 дни спорт".

- Можем да постигнем целта с общите усилия на всички в клуба. Голям град като Варна заслужава два тима в елита. Ще вземем нови футболисти, колкото са необходими, за да вдигнат качеството на футбола, който играем - заяви Динов.

Той гарантира, че Спартак е финансово обезпечен във всяко едно отношение.

- Няма проблем с изплащането на заплатите и премиите. Остава и футболистите да покажат, че ги заслужават - допълни новият шеф.

Относно изграждането на нов стадион бизнесменът направи следния коментар: Дайте да не коментираме тази изтъркана тема. Кой ще тръгне да влага 10-20 милиона за съоръжение при тази финансова криза


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта