Двата отбора Спартак (Варна) се обединяват?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rbs
Мнения: 486
Регистриран на: 24 сеп 2009 11:10
Местоположение: антверпен

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот rbs » 08 юли 2010 15:40

браво...дано и трети да направят в тази криза.друг е въпроса дали и двата отбора правят и 0,5 % един среден отбор :geek:
подуене е тумура на футбола ни и ражда само писатели и д'журналисти

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот FCH » 08 юли 2010 16:37

Veso1913 написа:Кмета си изми ръцете след като осигури спонсор на истинския Спартак и вече не могат да го пипнат за нищо.

Че за какъв истински Спартак говорим - нали този, който игра досега в Б е в ликвидация. Отборът Спартак 1918 е нов клуб, ползващ лиценза на Владислав (Вн)...
Кой е истински вече е трудно да се каже - виждаме, че юридически хаосът е пълен - дори Ботев сега твърдят, че Христоловото управление е нелегитимното... Иначе безбрей са претопените тимове - Бдин, Ботев Вр, Спартак Пл, етър, Дунав, Янтра, Доростол, Добруджа, Нефтохимик, Черноморец бс, Сливен, Берое, Локо пд, Ботев Пд, Хебър, велбъжд, Пирин...

Потребителски аватар
Labros
Мнения: 403
Регистриран на: 30 юни 2010 12:37
Местоположение: Кичук Париж
Контакти:

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот Labros » 09 юли 2010 14:47

Заради поредната тъпотия и малоумщина на шайка некадърници, още един отбор с традиции се затри.
Най добре учредителите да кажат как я мислят тази работа и къде ще тренират и играят мачовете си.


Където са играли до сега "Владислав". За "В" група може и в кв. "Аспарухово", ако съблекалните са наред.
...по лицето ми усмивката е трайна, щото на сърцето ми не пише MADE IN CHINA !!!

1912

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот FCH » 09 юли 2010 15:51

Labros написа:Където са играли до сега "Владислав". За "В" група може и в кв. "Аспарухово", ако съблекалните са наред.

- Владислав (Варна) играе домакинските си мачове на стадион "Гранд-хотел" в к.к. "Св.Св. Константин и Елена"
- за стадион "Корабостроител" в кв. Аспарухово не е много ясно, тъй като е тренировъчна база на Черно море...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот Sagittarius » 10 юли 2010 14:10

Да да,как пък не,просто да забравят за стадиона под моста,на стадион "Черно Море" те никога няма да играят.За "Тича" пък изобщо не говорим като някакъв вариант.Освен това клубчето Спартак 1918 е някакво измислено квартално отборченце нямащо нищо общо с историята на Спартак,нито с историята на футбола във Варна.Да ходят да просят по селата около Варна да ритат,или да се разберат със Спартак как да си делят Коритото.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот FCH » 13 юли 2010 09:39

УС на ФУТБОЛЕН КЛУБ "ТОПОЛИТЕ", уведомява членовете на клуба, че на 19.07.2010г. от 18:00 часа, в Читалище Св. Св. Кирил и Методий ще бъде проведено извънредно общо събрание.
ДНЕВЕН РЕД
1.Избиране на нови членове на УС
2.Разглеждане на молби от физически лица за приемане на членство в клуба, съгласно чл.22 от устава.
3.Гласуване изменение наименованието на ФК.
4.Разглеждане и гласуване на спортно технически, общ план за професионализиране на спортната дейност.
5.Разглеждане и гласуване на бюджет за спортните гарнитури на ФК Тополите.
6.Други.
7.Учредяване на "ФК Тополи 2010" с цел участие в А регионални футболни групи.

Потребителски аватар
Labros
Мнения: 403
Регистриран на: 30 юни 2010 12:37
Местоположение: Кичук Париж
Контакти:

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот Labros » 13 юли 2010 09:55

Тия пък за какво искат да прекратят участие във "В" група :?: Да не дават заявката за участие на новия "Спартак" :?:
...по лицето ми усмивката е трайна, щото на сърцето ми не пише MADE IN CHINA !!!

1912

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот FCH » 13 юли 2010 10:23

Labros написа:Тия пък за какво искат да прекратят участие във "В" група :?: Да не дават заявката за участие на новия "Спартак" :?:

Ами като прочетеш смяна на името и създаване на нов отбор в окръжна група... Разбираемо, че ще бъде основан т.нар. "фенски" Спартак Вн.

Потребителски аватар
Labros
Мнения: 403
Регистриран на: 30 юни 2010 12:37
Местоположение: Кичук Париж
Контакти:

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот Labros » 13 юли 2010 13:31

Първо били отказали, после от "Владислав" се съгласили, сега пък първите са навити... Българска работа омотана.
...по лицето ми усмивката е трайна, щото на сърцето ми не пише MADE IN CHINA !!!

1912

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Два тима Спартак Вн са на път да играят в една група

Мнениеот FCH » 13 юли 2010 14:37

Labros написа:Първо били отказали, после от "Владислав" се съгласили, сега пък първите са навити... Българска работа омотана.

Ами като не четеш... Тополи отказват на шефовете на Спартак, които е основан от управлявалите, изхвърления от Б тим. Така "автентичен" е тимът, наследил Владислав Варна, а Тополи ще бъде алтернативният ''фенски'' Спартак...


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта