Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14274
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот damyanov1963 » 24 дек 2016 22:14

wolf написа:Ей сини комплексарчета ще си останете цял живот. Никой от нас не се е месил и плюл Спартак обаче ти задължително ще намесиш феновете на Черно море. Браво. После как да не ви пожелая да гниете при аматьорите ми кажи?

от icko65 на 24 Дек 2016 20:21
Припознавачите на ЦСКА да обърнат внимание..Не двете дружества Спартак а двата КЛУБА.Иначе..к..р за Спартак!! :lol:
Успех на Спартак! Крайно време беше да се върне на мястото си!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

qnchev
Мнения: 28
Регистриран на: 02 мар 2015 09:07
Контакти:

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот qnchev » 24 дек 2016 22:50

Най-дразнещото през тея години на изгнание е ,че феновете на тича си мислеха колко са велики,че са отбора на Варна,че целия град им е длъжен да построи стадион.Красен Кралев(Гру от "аз проклетника") даде и пари на завалийките за стадиона.Кажете ми има ли по нагли от тях, :roll

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 дек 2016 23:09

Отборът на Варна е Черно море! :!:
Явно някои хора все още изпитват комплекси от финала за Купата в Бургас и преди 2 месеца, като ги бихме с 3:2 насред Герена, са се озлобили много и плюят много Отбора на Варна! 8-)
Разбирам ги донякъде - да те отсранят в рамките на 10 години 4 пъти за Купата боли яко. 8-)
Последна промяна от Mathias_Coureur на 24 дек 2016 23:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14274
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот damyanov1963 » 24 дек 2016 23:18

Mathias_Coureur написа:Отборът на Варна е Черно море! :!:
Явно някои хора все още изпитват комплекси от финала за Купата в Бургас и преди 2 месеца, като ги бихме с 3:2 насред Герена и са се озлобили много срещу Отбора на Варна! 8-)

Ч. море е отборчето на Б.Б. и К.К., само че те вече си отиват от властта!
Иначе за хората на отбора, за който намекваш и комплексите - не си прав. Този отбор ви прави редовно 5-ци на Герена, за купата ви пусна, за да се видите какво представлявате в ЕКТ, нали имахте големи претенции да заместите там същия този отбор...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот КироВарна » 25 дек 2016 09:18

Mathias_Coureur написа:Отборът на Варна е Черно море! :!:
Явно някои хора все още изпитват комплекси от финала за Купата в Бургас и преди 2 месеца, като ги бихме с 3:2 насред Герена, са се озлобили много и плюят много Отбора на Варна! 8-)
Разбирам ги донякъде - да те отсранят в рамките на 10 години 4 пъти за Купата боли яко. 8-)

Отстранихме ги 4 пъти за Купата,защото така разпореди жребият!!!Ако ни се бяха паднали 10 пъти,10 пъти щяхме да ги отстраним!!!Пусна се някаква непотвърдена от нищо партенка и изпълзяха от дупките си,всякакви скрити мишоци,фенове на жалки милиционерски отборчета....понякога поддържащи и Локо ГО!!!Виждам,че каменарските плебеи се надяват,някога да станат отбора на ВАРНА!!!Според мен това не е тема на коледни и новогодишни разисквания,а на първоаприлска шега!!!Но ако все пак,съумеят да преодолеят низките си ограничения....и да влязат в Първа лига,ние ще ги посрещнем с "Добре дошли"!!!Все пак шестте точки,които ще ни носят всеки сезон....са си шест точки!!!Но първо трябва да се окаже,че пусканиците за малкия брат са верни!?

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот ticha i vladislav » 25 дек 2016 09:55

Когато Черно море ги е имало,е нямало такъв отбор Спартак,затова е ясно кой е отбора на Варна и Най-Великият отбор в България!
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот Vura » 25 дек 2016 10:12

wolf написа:Ей сини комплексарчета ще си останете цял живот. Никой от нас не се е месил и плюл Спартак обаче ти задължително ще намесиш феновете на Черно море. Браво. После как да не ви пожелая да гниете при аматьорите ми кажи?


До две години ще бъдат изтрити от лицето на БГ футбола, както и братовчедите им от Панчарево спряха да съществуват.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот Warped » 25 дек 2016 10:36

Vura написа:
wolf написа:Ей сини комплексарчета ще си останете цял живот. Никой от нас не се е месил и плюл Спартак обаче ти задължително ще намесиш феновете на Черно море. Браво. После как да не ви пожелая да гниете при аматьорите ми кажи?


До две години ще бъдат изтрити от лицето на БГ футбола, както и братовчедите им от Панчарево спряха да съществуват.

От Антибиотик (Разград) бързо взеха слушалката 8-) :) :) :) :lol: :mrgreen:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

lyk_lubo
Мнения: 8
Регистриран на: 07 май 2015 11:17
Контакти:

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот lyk_lubo » 25 дек 2016 12:55

Въпреки че съм от Русе,винаги съм симпатизирал на Спартак,е когато не са срещу Дунав! :) Очаквам успешно възраждане на този славен син клуб!

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Малкият брат се заема със Спартак Варна?!

Мнениеот forever bluet » 25 дек 2016 13:40

qnchev написа:Най-дразнещото през тея години на изгнание е ,че феновете на тича си мислеха колко са велики,че са отбора на Варна,че целия град им е длъжен да построи стадион.Красен Кралев(Гру от "аз проклетника") даде и пари на завалийките за стадиона.Кажете ми има ли по нагли от тях, :roll

Прав си напълно. За това сте си виновни и Вие обаче. Защо се покрихте и не сте активни ? Даже и във Форума. Ботев като бяха в изгнание не се спряха да напомнят,че са живи. Онези не ги мислете. Нито са повече,и във Форума са 5-6 човека,нито са по-читави. Само злоба и простотия от тях. Сега и друго е интересно. Бойко пада от власт,очевидно завинаги,Кралев и той с него. Тим залязват,не им дадоха Летището на София,спряха им проекти. Има смяна на пластовете. Ще потънат и неградските Ви. Ще се радваме,истинския Отбор на Варна, Спартак да заеме заслуженото си място в Българския футбол ;) Весела Коледа!
Членестоногите са примитивни създания


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост