Регионална лига на София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Bliu-Bliu...
Мнения: 481
Регистриран на: 21 май 2008 12:20
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Регионална лига на София

Мнениеот Bliu-Bliu... » 07 яну 2009 15:03

ivanivanov написа:ZA syjalenie futbola ni e tolkowa zle,4e i na mahali da razdelqt A grupata,polojenieto 6te ostane sy6toto

По-добре ще е даже. Аз отдавна изразих мнение, че трябва да се закрие професионалния футбол в Бг за 2-3 години. Хем ще се поизчистят парите, хем ще се стабилизират школите. Пък после всичко отначало. И дано не крадете в София всичко, що не куца от цялата страна. ;)
We all live in a Yellow Submarine
Yellow Submarine Yellow Submarine.

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Регионална лига на София

Мнениеот nikola28 » 07 яну 2009 15:06

Bliu-Bliu... написа:
ivanivanov написа:ZA syjalenie futbola ni e tolkowa zle,4e i na mahali da razdelqt A grupata,polojenieto 6te ostane sy6toto

По-добре ще е даже. Аз отдавна изразих мнение, че трябва да се закрие професионалния футбол в Бг за 2-3 години. Хем ще се поизчистят парите, хем ще се стабилизират школите. Пък после всичко отначало. И дано не крадете в София всичко, що не куца от цялата страна. ;)

Ако се закрие футбола,това ще е куриоз в Европа.за парите незнам,но за школите си прав.София краде,защото нищо не може да създаде,не ти ли е ясно.
САМО СПАРТАК ВАРНА

ivanivanov
Мнения: 166
Регистриран на: 19 дек 2008 00:08
Контакти:

Re: Регионална лига на София

Мнениеот ivanivanov » 07 яну 2009 15:08

nikola28 написа:
Bliu-Bliu... написа:
ivanivanov написа:ZA syjalenie futbola ni e tolkowa zle,4e i na mahali da razdelqt A grupata,polojenieto 6te ostane sy6toto

По-добре ще е даже. Аз отдавна изразих мнение, че трябва да се закрие професионалния футбол в Бг за 2-3 години. Хем ще се поизчистят парите, хем ще се стабилизират школите. Пък после всичко отначало. И дано не крадете в София всичко, що не куца от цялата страна. ;)

Ако се закрие футбола,това ще е куриоз в Европа.за парите незнам,но за школите си прав.София краде,защото нищо не може да създаде,не ти ли е ясно.

stiga s taq sofia bre hora!kakwo wi e winowna sofia?

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Регионална лига на София

Мнениеот tprodanov » 07 яну 2009 15:11

Абе Никола, така като София краде таланти, а дай едно предположение - коя е школата, от която излизат най-много футболисти, играещи в А и Б група?

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Регионална лига на София

Мнениеот nikola28 » 07 яну 2009 15:12

По-добре ще е даже. Аз отдавна изразих мнение, че трябва да се закрие професионалния футбол в Бг за 2-3 години. Хем ще се поизчистят парите, хем ще се стабилизират школите. Пък после всичко отначало. И дано не крадете в София всичко, що не куца от цялата страна. ;)[/quote]
Ако се закрие футбола,това ще е куриоз в Европа.за парите незнам,но за школите си прав.София краде,защото нищо не може да създаде,не ти ли е ясно.[/quote]
stiga s taq sofia bre hora!kakwo wi e winowna sofia?[/quote]
пич нищо лично,просто подчертавам как всичко ви е поднесено на тепсия, за сметка на други. радвате се на чужд гръб,а никаква основа!Стана ли ти ясно?
САМО СПАРТАК ВАРНА

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Регионална лига на София

Мнениеот tprodanov » 07 яну 2009 15:13

На мен не ми е ясно - чакам отговора?

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Регионална лига на София

Мнениеот 0007 » 07 яну 2009 15:17

Аз пък казвам-да се направи един шампионат с 12 отбора-Левски,ЦСКА,Литекс,Локо София,Сливен,Славия,Ботев,Локо Пловдив,Черно море,Черноморец,Локо Мездра и всяка година само тези отбори да играят в него.И само това да са професионалните отбори.А не некви Спартак Варна дето са некви пълни анонимници.Те да си играят в 4 аматьорски Б Групи.
Последна промяна от 0007 на 07 яну 2009 15:19, променено общо 1 път.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Регионална лига на София

Мнениеот nikola28 » 07 яну 2009 15:18

tprodanov написа:Абе Никола, така като София краде таланти, а дай едно предположение - коя е школата, от която излизат най-много футболисти, играещи в А и Б група?

То я ясно г-н Проданов.Това го знае всяко хлапе,нали.Но не без помощта на медии,журналисти пристрастени към даден клуб и някои ръководни хора от високите етажи на така наречения БФС.Давам пример:един Живко Миланов.Това момче е толкова е неориентирано,та чак национал стана.Интересно!Задавал ли си си този въпрос? Има и други примери,но няма смисъл да казвам.
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Регионална лига на София

Мнениеот nikola28 » 07 яну 2009 15:21

0007 написа:Аз пък казвам-да се направи един шампионат с 10 отбора-Левски,ЦСКА,Литекс,Локо София,Сливен,Славия,Ботев,Локо Пловдив,Черно море и всяка година само тези отбори да играят в него.И само това да са професионалните отбори.А не некви Спартак Варна дето са некви пълни анонимници.Те да си играят в 4 аматьорски Б Групи.

тук не се казва ,а се мисли.Не разбрах само на кои от всичките изброени отбори си фен.Може би на Бацова махала.Какво ще кажеш?
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Регионална лига на София

Мнениеот nikola28 » 07 яну 2009 15:26

tprodanov написа:На мен не ми е ясно - чакам отговора?

ще ти кажа само едно нещо.Едно от малките неща.Тези съдийски аванти малко ли са? Ходил съм на мачове НА Спартак и Черно море когато гостуват във Варна софийски отбори.Ако щеш ми вярвай такова подпиране за София няма никъде. Кажи им един юноша на Левски и ЦСКА да е пробил в Европа?
САМО СПАРТАК ВАРНА


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост