Бой над ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4185
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бой над ЦСКА

Мнениеот boys85 » 20 мар 2009 21:22

Мачът е 0:3 за чорбата,плебеите нямат шанс.А в Сливен не мисля,че биха за да пуснат на цска,по-скоро защото си уредиха мача сами.

H.K.
Мнения: 134
Регистриран на: 10 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Бой над ЦСКА

Мнениеот H.K. » 20 мар 2009 21:45

boys85 написа:Мачът е 0:3 за чорбата,плебеите нямат шанс.А в Сливен не мисля,че биха за да пуснат на цска,по-скоро защото си уредиха мача сами.

Хехе,ама никой няма да каже,че са победили понеже са били по-добри :roll:или че са заслужавали
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Бой над ЦСКА

Мнениеот TPAKTOP » 20 мар 2009 22:28

Никога няма да бъдете шампиони, кравари! В мача със спартак ще видите 7 гола и то във вратата на спартак. и залагам че максимум до два кръга ЦСКА ще е лидер в А група! Помнете ми думата! Кризата ще помете лефски
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Бой над ЦСКА

Мнениеот mike28 » 20 мар 2009 23:03

[offtopic]@TPAKTOP - евала пич, просто цепиш мрака! Аман от такива аграрни специалисти във форума. Предполагам се чешеш от кеф по четината, като ти викат свиневъд? И пиши истинските имена на отборите, дедите ни нямат никаква вина, като са ги създавали навремето,че такива като теб им липсва интелект да уважават поне едно име на футболен клуб.[/offtopic]

За мен това си е чиста победа за ЦСКА, в много краен случай може да се стигне до равен. Ако някой има достъп до статистиката, ще види, че в последните години ЦСКА няма никакви проблеми при гостуванията си на Спартак.

beatles
Мнения: 80
Регистриран на: 12 фев 2009 00:13
Контакти:

Re: Бой над ЦСКА

Мнениеот beatles » 21 мар 2009 00:22

Нали говорим за същият отбор на 'Спартак',който завърши на ПОЧЕТНО място на турнира в кк'Албена'.За какъв бой говорим срещу ЦСКА.Все пак мисля,че пишещите в този форум,освен запалянковските си пристрастия, трябва да следят и някои срещи от играта наречена ФУТБОЛ.


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост