Varna - Sofiq

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mishkar
Мнения: 491
Регистриран на: 03 авг 2008 17:37
Контакти:

Re: Varna - Sofiq

Мнениеот mishkar » 29 ное 2008 21:06

Лятото идваме, за да ви оставим некой лев, та да има какво да ядете зимата и да е различно от трицона и кая в буркан. :o :o :o
нямам подпис...

Потребителски аватар
nikipep
Мнения: 72
Регистриран на: 24 мар 2008 21:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Varna - Sofiq

Мнениеот nikipep » 29 ное 2008 21:40

mishkar написа:Лятото идваме, за да ви оставим некой лев, та да има какво да ядете зимата и да е различно от трицона и кая в буркан. :o :o :o


Ха-ха-ха,ела ми после на гости да ги хапнем заедно за мезе с ракийката !А най добре аз да дойда при тебе с водката а от тебе бурканите !

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Varna - Sofiq

Мнениеот MORSKI » 30 ное 2008 01:20

mishkar написа:Лятото идваме, за да ви оставим некой лев, та да има какво да ядете зимата и да е различно от трицона и кая в буркан. :o :o :o


Трицона и кая в буркан,може на тебе да ти се ядат МИШКАрьо, но аз точно тези видове риба не употребявам :D Относно парите,дръжте си вмирисаните дребни,че няма да ви стигнат за боклука :D Пък и бате ви Бойко здравата ви е изклатил,ще ви трябват и за парното. Май Вальо Топлото още ви благодари за наивността :D Изобщо добре си живуркате Шопи драги :lol:

Потребителски аватар
bai brother
Мнения: 26
Регистриран на: 28 авг 2008 13:28
Контакти:

Re: Varna - Sofiq

Мнениеот bai brother » 01 дек 2008 10:19

бай Брадър е съгласен с МОРСКИ. Приятно е, че сред привържениците на местния "враг" има нормални здравомислещи хора.
Аз лично имам опит от времето, през което съм живял в софия и много добре знам какво представлява, тази така наречена столица - пълна е с хора дошли от селата и малките градчета, решили, че са хванали бога за шлифера...
Най-интелегентните ми колеги бяха от Варна,Бургас и Каварна, разбира се, че имаше и 3-4 , които се водиха софиянци, но те за съжаление бяха достатъчно малко за да се загубят в общата сива маса. Докато морските хора всички вече не сме в столицата - или обратно се прибрахме или в чужбина.
За голямо съжаление такъв е живота в България...

Потребителски аватар
ticha.ultras
Мнения: 91
Регистриран на: 19 яну 2009 16:32
Контакти:

Re: Varna - Sofiq

Мнениеот ticha.ultras » 31 яну 2009 01:33

Трябва найстина да се обединим, никой не се интересува от Варненския футбол освен нас тук. Верно че има омраза м/у двата клуба и по-специално феновете и се уреждат боеве и мен са ме били(и то не на уреден бой), но аз имам доста приятели "плебеи" и дори съм ходил с тях на мачове на Коритото. Важно е да обичаш клуба си , не да мразиш другия. Важно е да покажем на ония баш селяни в софия, че във Варна се играе футбол и не парите за хореография на агитката да отиват за "пиенье" ами за нещо с което да ни забележат! :!:


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост