"Провалът" Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот boabbb » 24 фев 2014 11:34

kartago написа:
boabbb написа:
ehh написа:Глупости. Какво величие е показала. Тоя трол, който е писал тая статия, сигурно и той не си вярва. Бяха си нормални зимни игри, типично по руски абсурдни (не случайно из нета има материали с етикета "Само в Русия"). Типично в соц стил раздути, за да се покаже безсмислена грандомания. Това е. Нито бяха провал, но нито бяха нещо специално.


Добре си бяха, бе. Вълк в коридора виждал ли си на друго място :?: :mrgreen: :lol:

А ти къде видя вълк в коридора? Или по-точно в кой коридор го видя?


Ето го, бе. Жесток майтап е :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZxaYBg3kKp0[/youtube]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот FLANKER » 24 фев 2014 11:39

Сам го написа ,жесток майтап , като с тоалетните и радиаторите. ;)
Последна промяна от FLANKER на 24 фев 2014 11:41, променено общо 1 път.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот W84me » 24 фев 2014 11:40

boabbb написа:
Ето го, бе. Жесток майтап е :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZxaYBg3kKp0[/youtube]

Сигурен съм, че това е в Сочи, просто няма къде да е другаде... :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот tsonpen » 24 фев 2014 11:41

kartago написа:
tsonpen написа:Болна нация сме, щом сред нас има толкова путинофили. Подкрепяйте България, не тоталитарната власт в Русия! Няма да отварям дума за европейските ценности, че те пък са ви абсолютно непонятни. Ако обаче ви харесва някъде другаде, свободни сте да отидете там да живеете. Но недейте дава за пример абсурда, в който живеехме и ние само допреди 25 години. До болка са ми познати пропагандата и глупостите на съветската власт.

Да му писне на човек от толкова ограничено мислене! Е, тогава ти пък си Плевналофил! Пък накланяш и към Сидерофил! .... Цял свят ще го признае, обаче един тук "мислещ за европейските ценности" ( включващи хомосексуализъм, инцест ) ще започне да ни налага кое е право и кое е криво и ще ни дава тон какво да харесваме и какво не! Темата е за Олимпиадата, имаше един спортен форум, вчера завърши, не става въпрос за България и патриотизъм, пак не си в час!


Май някой не внимава. Нужно ли е да казвам каква е мотивацията за темата и какво е всъщност посланието й? Ти като модератор, не следиш ли пропутинските изяви на автора? А аз какво общо имам с Плевнелиев и Сидеров, след като никога не съм гласувал и не подкрепям нито единият от двамата?
Проблемът на този форум е, че или не разпознавате провокаторите или че нарочно ги толерирате. Май на някои ви липсва и елементарно ниво да възприемете адекватно настоящето.
Към самите олимпийски игри нямам нищо против и те се проведоха в нормални рамки. Тук говорим за политическата страна, която беше вмъкната около тях и пропагандата в полза на чужда власт, в която участват и някои българчета.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот kartago » 24 фев 2014 11:41

Мхм, голям "майтап", журналистите от NBC - Лос Анжелиз го измислиха това, като знаеха, че предварително настроения негативизъм, веднага ще се вържат и другите медии, буквално си направиха ташак с русофобите и противниците на олимпиадата! Те гледай какво е майтап:
http://www.youtube.com/watch?v=bSQYePPwr7o

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот boabbb » 24 фев 2014 11:42

FLANKER написа:Сам го написа ,жесток маитап , като с тоалетните и радиаторите. ;)

Ами всъщност с тоалетните си изглеждаше бая истинско, още повече с Фуркад и още едни седнали един до друг със ските :mrgreen: :lol:

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот kartago » 24 фев 2014 11:47

tsonpen написа:
kartago написа:
tsonpen написа:Болна нация сме, щом сред нас има толкова путинофили. Подкрепяйте България, не тоталитарната власт в Русия! Няма да отварям дума за европейските ценности, че те пък са ви абсолютно непонятни. Ако обаче ви харесва някъде другаде, свободни сте да отидете там да живеете. Но недейте дава за пример абсурда, в който живеехме и ние само допреди 25 години. До болка са ми познати пропагандата и глупостите на съветската власт.

Да му писне на човек от толкова ограничено мислене! Е, тогава ти пък си Плевналофил! Пък накланяш и към Сидерофил! .... Цял свят ще го признае, обаче един тук "мислещ за европейските ценности" ( включващи хомосексуализъм, инцест ) ще започне да ни налага кое е право и кое е криво и ще ни дава тон какво да харесваме и какво не! Темата е за Олимпиадата, имаше един спортен форум, вчера завърши, не става въпрос за България и патриотизъм, пак не си в час!


Май някой не внимава. Нужно ли е да казвам каква е мотивацията за темата и какво е всъщност посланието й? Ти като модератор, не следиш ли пропутинските изяви на автора? А аз какво общо имам с Плевнелиев и Сидеров, след като никога не съм гласувал и не подкрепям нито единият от двамата?
Проблемът на този форум е, че или не разпознавате провокаторите или че нарочно ги толерирате. Май на някои ви липсва и елементарно ниво да възприемете адекватно настоящето.
Към самите олимпийски игри нямам нищо против и те се проведоха в нормални рамки. Тук говорим за политическата страна, която беше вмъкната около тях и пропагандата в полза на чужда власт, в която участват и някои българчета.

Ами коментирай Олимпиадата, не да се впускаш и ти да политиканстваш. Ти казваш, че щом си за Русия си задължително "путинофил", това е логиката ТИ, че щом си за България си Плевналофил, а малко за цвят национализъм и към Сидерофил отиваш (разбира се, това е закачка и преекспонира твоето мислене, което също обижда, има много, много противници на Путин в самата Русия). Колкото до темата, колко по актуална трябва да е, след като снощи беше закриването?! И факт е, че имаше много противници, че доста медии плюеха, бойкотираха, има и такива на които им хареса, дискутирай, а не обиждай и не политиканствай, това е! На автора това му е мнението, написал го е, ти ако си на друго мнение, кажи го, без проблем, ама защото на някои ни харесали олимпийските игри и веднага да сме "путинофили" ще ме прощаваш!

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот saffron » 24 фев 2014 12:00

boabbb написа:
W84me написа:
boabbb написа:Не :lol: Русия издържа Абрамович, а той Челси - не е същото :mrgreen: :lol:

Хал хабер си нямаш...

Познаваш ли някой, дето е изкарал 20 милиарда, бе :? Аз знам само такива, дето са им ги дали ( 100 % държавата ) или са им проправили път, така че да са монопол в някакъв бизнес ( пак държавата зад гърба ). Ако любимият ти евреин се разговори колко лош е Путин и как нарушава човешлите права, ни Англия, ни Челси, ни Обама ще го спаси - справка-Березовски ;) Докато е мирен и дашен ( не се съмнявай в това ), всичко е ОК ;)

Абе луууд :mrgreen: Що не си гледаш любимите ти тюрбани ами си тръгнал да се занимаваш с Роман Абрамович?
Ако не са Емирствата сте умрели от глад ! Вие пак сте умрели така или иначе , но при положение ,че вас също така ви издържат хора извън Великобритания , ти се чудим на акъла за кво въобще говориш за нашия собственик? Най вероятно те е яд ,че за разлика от вашите благодетели , нашия изпитва истинска обич към играта и се вълнува като дете , когато е на стадиона аааа?? :lol: Ваще тюрбани дори не ги знам как изглеждат . Сигурно са некви смешници :mrgreen:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот g3_ev2 » 24 фев 2014 12:19

Не е ясно защо се дава във форумите толкова широка трибуна на привържениците на противопоставянето?! Най-елементарният начин да обединиш хора е чрез общия враг, откъдето следва ефекта на тоталното противопоставяне. Краят на студената война уж сложи край на този елементарен начин на човешко обединение, но очевидно голяма част от населението на Земята е все още тежко болна от него. Това се забелязва по кризите в икономиката, отклонението от важни общочовешки принципи, разрастване на национализма и т.н.
Логично Олимпиадата в Сочи бе едно стъпало по-високо от предната, включени бяха и много нови спортни дисциплини, беше атрактивно и, слава Богу, всичко мина добре. Сега за народа на Русия остава да реши, чрез ежедневието си, въпросното стъпало по-нагоре на тяхната Олимпиада струвало ли е разликата между разходите за нея и предната Олимпиада.
Лично за мен Олимпиадата беше, по дух, подобна на Световното по футбол в Германия - светът да види едно щедро, добро и ведро лице на Русия. Някой ще отрече ли, че недоверието в нейното желание да стане една добра, силна страна в съвременния свят все още се приема с голямо недоверие, все още и в самата Русия има "бетонни глави", които не го одобряват. Оттам идват и "злостните пропаганди", оттам идва и тази загриженост за похарчените милиарди.
Мисля, че ако г-н Путин е похарчил тези милиарди в интерес на един нов, свеж PR на Русия в света, това си струва всяка монета от сумата. Аз, напр., който не съм привърженик на Путин, даже напротив, ако това са му мотивите, бих му стиснал приятелски ръката!

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: "Провалът" Сочи

Мнениеот grasiani » 24 фев 2014 12:29

Ей,тоя Путин много жегна Запада върни позициите на Русия, загубени от времето на алкохолика Елцин ,старата максима на западните държави разделяй и владей нещо не можа проработи на руска почва ,жалко,че Путин беше много млад през 80-те години и не в такива позиции ,иначе нямаше да дойде на власт прошляка Горбачов който се продаде и предаде на Запада,сега света щеше да бъде много по спокойно място.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта