СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот viali69 » 07 фев 2014 09:49

boabbb написа:Виали, ако 18.14 е по твое време, за мен е от 20.14 ч както ще е в България. Малко си се пренавил в руската пропаганда ;) Аз също симпатизирам на другаря Путин, ама няма да му лижа, с извинение, гъза ;)


Извини се бе ! :mrgreen:
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот damageplan » 07 фев 2014 09:53

Дали ще успеят да запалят олимпийския огън от първия път ,как вървят залозите ? :)
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот South_Park » 07 фев 2014 09:55

urkoto написа:С интерес ще наблюдавам илюминатската символика по време на откриването.

+1 ,все пак не мисля че ще е толкова очевадна колкото в Лондон ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот damageplan » 07 фев 2014 10:02

В Сочи осветиха шанцата за ски-скокове :) Изображение
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот ros » 07 фев 2014 10:08

damageplan написа:В Сочи осветиха шанцата за ски-скокове :) Изображение

Тъп фотошоп... Патриарха на Москва и цяла Русия не използва тази марка ски ;)
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот boabbb » 07 фев 2014 10:16

viali69 написа:
boabbb написа:Виали, ако 18.14 е по твое време, за мен е от 20.14 ч както ще е в България. Малко си се пренавил в руската пропаганда ;) Аз също симпатизирам на другаря Путин, ама няма да му лижа, с извинение, гъза ;)


Извини се бе ! :mrgreen:


Марш, бе, илюминат :lol: Ти си комунистически престъпник и ще насъскам Безкомпромисния срещу тебе :mrgreen: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот South_Park » 07 фев 2014 10:20

boabbb написа:
viali69 написа:
boabbb написа:Виали, ако 18.14 е по твое време, за мен е от 20.14 ч както ще е в България. Малко си се пренавил в руската пропаганда ;) Аз също симпатизирам на другаря Путин, ама няма да му лижа, с извинение, гъза ;)


Извини се бе ! :mrgreen:


Марш, бе, илюминат :lol: Ти си комунистически престъпник и ще насъскам Безкомпромисния срещу тебе :mrgreen: :lol:

перуко , пий пий си хапчетата и остави господин Виали намира , после пак можеш да постваш малоумни емотиконки - като тези :mrgreen: :lol: - хихи много си забавен 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот MaRTo1233 » 07 фев 2014 10:34

:shock: Леле .. сега чвтох че за Ванкувър са били нужни 8 милиона долара .. а за тая 51 милиарда :shock: :o По златен сняг ли карат тея :o :lol: :lol:
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: СВЕТЪТ Е ОЛИМПИАДА !!! Довечера в 18.14 ч. е откриването !

Мнениеот boabbb » 07 фев 2014 10:34

South_Park написа:
boabbb написа:
viali69 написа:
boabbb написа:Виали, ако 18.14 е по твое време, за мен е от 20.14 ч както ще е в България. Малко си се пренавил в руската пропаганда ;) Аз също симпатизирам на другаря Путин, ама няма да му лижа, с извинение, гъза ;)


Извини се бе ! :mrgreen:


Марш, бе, илюминат :lol: Ти си комунистически престъпник и ще насъскам Безкомпромисния срещу тебе :mrgreen: :lol:

перуко , пий пий си хапчетата и остави господин Виали намира , после пак можеш да постваш малоумни емотиконки - като тези :mrgreen: :lol: - хихи много си забавен 8-)


Ти си ментално обременен, бе :!: Бягай у лево
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта