Журналисти сащисани от условията в Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот седемнамалко » 05 фев 2014 20:17

galin56 написа:Изображение
Изображение
Изображение
Май всичките сащисани журналисти, които намерих са само тоя пич, с 3-4снимки от негова стая. От 50-100 хиляди стаи/места за настаняване все ще се намери и някъде скапано - нормално, чак пък трагедия и "сащисани". А и кой знае, сигурно хотела му е от най-най-евтините там.


Това че разбираш само "съветски" си е само твой проблем, смешното е, че дори трите снимки, които си поместил (от общо 300+ по линковете дадени само горе) са от трима различни човека, но... "чукча писател..."

Иначе най ме кефи пича с обявата в туитър: разменям 3 електрически крушки за работеща дръжка за врата "This offer is real." :)

Потребителски аватар
nikita 333
Мнения: 1014
Регистриран на: 15 фев 2013 17:50
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот nikita 333 » 05 фев 2014 20:18

Logical person написа:Какво очаквате от комунисти ?? Предната най-скъпа зимна олимпиада струва 6 млрд и беше перфектно организирана. Тази струва 50 млрд и всичко е трагедия.

ЕБАТИ И АКТИВНИЯТ РУСОФОБ. НАПИСА 20 ПОСТА В ОМРАЗА КЪМ РУСИЯ. ИЛИ СИ П......СТ И ЗАРАДИ ЗАБРАНАТА ЗА ГЕЙ ПАРАДИ В РУСИЯ СИ ТАКА ОЗЛОБЕН ИЛИ СИ ЧИФУТ. ТЕ ТАКА МРАЗЯТ РУСИЯ - ДО СМЪРТ
По страшен от спин-а, по-опасен от рак-а си остава простака!!!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Viktor4o_Rs » 05 фев 2014 20:18

Ей, много лично го приемат някои, вие да не сте руснаци ? :lol: :lol: По-леко гледайте на живота, недейте се засяга толкова. Най-важното е да няма проблеми с терористи и с безопасността на атлети, гости,журналисти и на местните хора, другото бошлаф.
Изображение

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот galin56 » 05 фев 2014 20:27

Viktor4o_Rs написа:Ей, много лично го приемат някои, вие да не сте руснаци ? :lol: :lol: По-леко гледайте на живота, недейте се засяга толкова. Най-важното е да няма проблеми с терористи и с безопасността на атлети, гости,журналисти и на местните хора, другото бошлаф.

Абе много ми дреме за руснаците, просто ме дразнят англичаните, че се правят на интересни. Що не се оплачат поляци, беларуси, шведи, финландци, само англичаните са надали вой и все техните стаи не стават за нищо. Ми да си ходят, като не им харесва ще мине и без тях. :lol:

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Viktor4o_Rs » 05 фев 2014 20:31

galin56 написа:
Viktor4o_Rs написа:Ей, много лично го приемат някои, вие да не сте руснаци ? :lol: :lol: По-леко гледайте на живота, недейте се засяга толкова. Най-важното е да няма проблеми с терористи и с безопасността на атлети, гости,журналисти и на местните хора, другото бошлаф.

Абе много ми дреме за руснаците, просто ме дразнят англичаните, че се правят на интересни. Що не се оплачат поляци, беларуси, шведи, финландци, само англичаните са надали вой и все техните стаи не стават за нищо. Ми да си ходят, като не им харесва ще мине и без тях. :lol:


Не са само англичани, оплакват се и американци, немци и французи, предполагам че има и от други страни. Чети повече, преди да хвърляш твърдения.
Изображение

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот BadBoy » 05 фев 2014 20:34

Нашите олимпийци преди два дни също се оплакаха от условията, които им предлагат, визираха леглата, тъй като са малки.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот galin56 » 05 фев 2014 20:35

Viktor4o_Rs написа:
galin56 написа:
Viktor4o_Rs написа:Ей, много лично го приемат някои, вие да не сте руснаци ? :lol: :lol: По-леко гледайте на живота, недейте се засяга толкова. Най-важното е да няма проблеми с терористи и с безопасността на атлети, гости,журналисти и на местните хора, другото бошлаф.

Абе много ми дреме за руснаците, просто ме дразнят англичаните, че се правят на интересни. Що не се оплачат поляци, беларуси, шведи, финландци, само англичаните са надали вой и все техните стаи не стават за нищо. Ми да си ходят, като не им харесва ще мине и без тях. :lol:


Не са само англичани, оплакват се и американци, немци и французи, предполагам че има и от други страни. Чети повече, преди да хвърляш твърдения.

Бе няма какво да чета, в крайна сметка не са на почивка в хавайте а са на олимпиада. Да си коментират спортистите и състезанията, много ми дреме къде ще спи Хари Рийки от CNN и дали ще има топла вода да си измие ташаците..

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Logical person » 05 фев 2014 20:36

Въпроса е че предната най-скъпа зимна олимпиада струва 6 млрд долара.
Тази олимпиада в Русия струва 50 ( петдесет !!! ) млрд долара. Съвсем естествено се очаква всичко да е супер перфектно, поне 5 пъти по-добре. А вместо това цари инфраструктурен безпорядък, строителни работи продължават, а двойните тоалетни няма и да ги коментирам.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот CTAHKO » 05 фев 2014 20:37

Ей това е водата, която тече по нашите курорти. Като гледам същата е на цвят 8-)

Изображение
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Groucho » 05 фев 2014 20:43

BadBoy написа:Нашите олимпийци преди два дни също се оплакаха от условията, които им предлагат, визираха леглата, тъй като са малки.

Да отиват в бунгалата на руските фигуристки! Ще вземат да се успят за състезанията!

CTAHKO написа:Ей това е водата, която тече по нашите курорти. Като гледам същата е на цвят 8-)

[rimg]http://savetheworld.creative-vision.eu/images/stories/blog/glasses-with-whisky.jpg[/rimg]

На мирис се различава с руския стандарт за вода.


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта