Журналисти сащисани от условията в Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот BadBoy » 05 фев 2014 22:40

doktora25 написа:Долно племе са това журналистите. Още не отишли ей такива усти отворили. :x Мене някой дето съм го поканил на гости да ме плюе ей така предварително, не само няма да му отворя, ами и кучетата ще насъскам срещу него.

Правиш ли разлика, че това не е частно парти и хората отиват там да отразяват спортно събитие, плащат си за същото и е съвсем нормално да искат нормални условия за живеене и работа.
Ти когато отидеш на почивка и не ти работи климати, ще си траеш ли?
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот BadBoy » 05 фев 2014 22:42

sin4ec написа:
BadBoy написа:След, като не знаеш, къде е Сочи, как реши, какви приоритети имат, че тръгна да пишеш за същите?
Сочи е летен курорт на Черно море, е той зимен няма да стане.
В момента са складирали, колко хиляди кубици сняг да имат резерв, е утре като няма олимпиада и няма и сняг, какво ще правят?
Не ме интересуват, но ги коментирам, тъй като похарчиха адски голяма сума и пак се осраха, по руски.

Логика. Щом става за зимна Олимпиада, значи става за зимен курорт. Щом инвестират, имат някаква идея.
Какво са похарчили, те си знаят, ти не си им счетоводител. Парите са техни-не твои. А дали са се осрали, ще видим след края на игрите.

Не не става за зимна олимпиада, всичко е изкуствено и то живот след себе си няма.
Гнездото в Китай дори искат да го развалят, тъй като не се ползва след олимпиадата.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот MoNteSo » 05 фев 2014 22:48

MoNteSo написа:На мен ми е много интересно, кой е тоя главоломен глупак, който си запазва стая в хотел който още не е довършен ? Ти реално стаите не си видял какво представляват, ама ги запазваш ? Вие така ли ходите на командировки и почивки ?


Ей западняци, отговорете ми беее!?!?!?

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот ehh » 05 фев 2014 22:49

Бабите и дядовците на тия все едно по балдахинени легла са спали и интернет в тоалетната са разцъквали. Айде, айде, да не ми се правят. Все ще изкарат там 20 дни 8-)
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот BadBoy » 05 фев 2014 22:50

MoNteSo написа:
MoNteSo написа:На мен ми е много интересно, кой е тоя главоломен глупак, който си запазва стая в хотел който още не е довършен ? Ти реално стаите не си видял какво представляват, ама ги запазваш ? Вие така ли ходите на командировки и почивки ?


Ей западняци, отговорете ми беее!?!?!?

Въпросния хотел, как ли е бил рекламиран?
Колко случай има, когато се рекламира нещо, отиваш и то няма нищо общо с това от рекламата?
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Logical person » 05 фев 2014 22:56

MoNteSo написа:
MoNteSo написа:На мен ми е много интересно, кой е тоя главоломен глупак, който си запазва стая в хотел който още не е довършен ? Ти реално стаите не си видял какво представляват, ама ги запазваш ? Вие така ли ходите на командировки и почивки ?


Ей западняци, отговорете ми беее!?!?!?


Очаква се два дни преди олимпиадата всички хотели да са готови. Освен това за такива форуми и спортни делегации и журналисти си запазват стаи по 6 месеца или цяла година преди събитието. Очаква се като пристигнеш 2-3 дни преди началото всичко да е готово.

п.п. Измисли нещо друго за да защитиш на всяка цена, независимо от фактите, любимата Русия...

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот MoNteSo » 05 фев 2014 23:00

Боли ме фаро за Русия, болно ми е, че се хващате на всичко написано от западняците. Ако някой български журналист се беше оплакал, да сте се насрали да се подигравате с него. И отново питам, нормално ли ви се струва да си запазиш стаи в хотел, който няма как да знаеш как ще изглежда? Няма значение какъв срок е обещан, при положение, че стаите не са достроени ти не знаеш реално как ще изглеждат те. Логично ли е това ?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот sin4ec » 05 фев 2014 23:03

Не че нещо, ама май определен контингент иска провал на игрите. И има логика-след провала на гербосоросоидските протести у нас, провала на украинските соропротести( никой техен фен така и не постна мнението на Гардиън, койзнай защо?), ега да се отбележи някаква точка.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
joring
Мнения: 825
Регистриран на: 14 юли 2010 13:41
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот joring » 05 фев 2014 23:22

Рубладжиите веднага изкочиха да защитават родината си :P
Believe in better
[offtopic]Най-много мразя расизма и циганите :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот BadBoy » 05 фев 2014 23:24

Никой не иска провали на игрите, още повече пък да има атентати и подобни.
В тази тема дискутираме спортно събитие номер 1 в света за периода и неуредици около него.
Ако бяха похарчени 5 милиарда никой нямаше да обърне внимание на общия кенеф, но когато си похарчил 50 светът очаква всичко да е изпипано до последния детайл.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост