Журналисти сащисани от условията в Сочи

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот doktora25 » 05 фев 2014 22:06

Долно племе са това журналистите. Още не отишли ей такива усти отворили. :x Мене някой дето съм го поканил на гости да ме плюе ей така предварително, не само няма да му отворя, ами и кучетата ще насъскам срещу него.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот sin4ec » 05 фев 2014 22:08

BadBoy написа:След, като не знаеш, къде е Сочи, как реши, какви приоритети имат, че тръгна да пишеш за същите?
Сочи е летен курорт на Черно море, е той зимен няма да стане.
В момента са складирали, колко хиляди кубици сняг да имат резерв, е утре като няма олимпиада и няма и сняг, какво ще правят?
Не ме интересуват, но ги коментирам, тъй като похарчиха адски голяма сума и пак се осраха, по руски.

Логика. Щом става за зимна Олимпиада, значи става за зимен курорт. Щом инвестират, имат някаква идея.
Какво са похарчили, те си знаят, ти не си им счетоводител. Парите са техни-не твои. А дали са се осрали, ще видим след края на игрите.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

barichelo
Мнения: 13
Регистриран на: 10 фев 2011 13:17
Skype: xristian78
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот barichelo » 05 фев 2014 22:10

къде са руските и севернокорейски другари да коментирват условията в сочи.иначе са много активни когато хвалят путин.


Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Logical person » 05 фев 2014 22:16

sin4ec написа:
BadBoy написа:След, като не знаеш, къде е Сочи, как реши, какви приоритети имат, че тръгна да пишеш за същите?
Сочи е летен курорт на Черно море, е той зимен няма да стане.
В момента са складирали, колко хиляди кубици сняг да имат резерв, е утре като няма олимпиада и няма и сняг, какво ще правят?
Не ме интересуват, но ги коментирам, тъй като похарчиха адски голяма сума и пак се осраха, по руски.

Логика. Щом става за зимна Олимпиада, значи става за зимен курорт. Щом инвестират, имат някаква идея.
Какво са похарчили, те си знаят, ти не си им счетоводител. Парите са техни-не твои. А дали са се осрали, ще видим след края на игрите.


Не е нужно някой да е счетоводител за да види, че канадците с 10 пъти по-малко пари направиха олимпиада без такива издънки.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Viktor4o_Rs » 05 фев 2014 22:23

Аз пък не мога да разбера защо толкоеа някои се жегвате от критики към руснаците, сякаш вие сте такива :roll: И не, ако напишеш нещо негативно, базирано на факти, не те прави русофоб. Както няма да сме и бразилофоби, защото по всичко личи, че на Световното ще е същата работа. Те самите руснаци казват, че Олимпиадата за тях си е повод за корупция и грабене, пък вие се вбесявате от тия приказки :roll: Не всеки, който не бие чело в земята пред маломерния император, мрази Русия, разберете го това. Освен ако за вас Путин и Русия не е едно и също - тогава няма спасение ;)
Изображение

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот AnalBreaker » 05 фев 2014 22:27

Другарите много се гневят нещо. Истината е, че всички в Русия знаят, че по-голямата част от тия 50 млрд. са отишли в нечии джобове. След тази организация, не мисля, че в близките 50 години пак ще дадат голям форум на Русия
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот sin4ec » 05 фев 2014 22:34

Viktor4o_Rs написа:Аз пък не мога да разбера защо толкоеа някои се жегвате от критики към руснаците, сякаш вие сте такива :roll: И не, ако напишеш нещо негативно, базирано на факти, не те прави русофоб. Както няма да сме и бразилофоби, защото по всичко личи, че на Световното ще е същата работа. Те самите руснаци казват, че Олимпиадата за тях си е повод за корупция и грабене, пък вие се вбесявате от тия приказки :roll: Не всеки, който не бие чело в земята пред маломерния император, мрази Русия, разберете го това. Освен ако за вас Путин и Русия не е едно и също - тогава няма спасение ;)

Ми аз казах, че навсякъде е така, ама ... Пари дали, крали-ми да крадат! Нещо ми се губи логиката сами да си крадат парите, но-нека е така. Дайте да почне Олимпиадата, да мине и тогава да съдим.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 50053
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 фев 2014 22:35

Аз сигурно съм последният, който ще тръгне да защитава Русия и руснаците.
Обаче претенциите и критиките към момента, са в повечко, и не са необходими.
Ако журналята имат проблеми, то си има съответни хора от организаторите, които могат да ги решат.
Не е коректно да унижават домакините.

На всеки голям форум има неуредици и неглижиране на някои неща.
Имало ги е дори и по-време на самите форуми, пък какво остава преди началото.
Когато се строи нещо толкова мащабно, като обекти за Олимпиада, или за Световно по Футбол, няма как всичко да е перфе.
Със сигурност някои неща в Сочи ще се оправят в движение, но не вярвам това да попречи на спортисти и журналисти.

Иначе вън от съмнение, руснаците и Русия, не са стока. :mrgreen:
...........................................................................................

[center]
Logical person написа:Изображение

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[/center]
Е, не ... :|

Защо, мамка му, са качили тоя радиатор там, и са сложили леглото така, че ел. контакта да е на няколко санта от главата на спящият. :lol: :o
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Журналисти сащисани от условията в Сочи

Мнениеот Viktor4o_Rs » 05 фев 2014 22:40

sin4ec написа:
Viktor4o_Rs написа:Аз пък не мога да разбера защо толкоеа някои се жегвате от критики към руснаците, сякаш вие сте такива :roll: И не, ако напишеш нещо негативно, базирано на факти, не те прави русофоб. Както няма да сме и бразилофоби, защото по всичко личи, че на Световното ще е същата работа. Те самите руснаци казват, че Олимпиадата за тях си е повод за корупция и грабене, пък вие се вбесявате от тия приказки :roll: Не всеки, който не бие чело в земята пред маломерния император, мрази Русия, разберете го това. Освен ако за вас Путин и Русия не е едно и също - тогава няма спасение ;)

Ми аз казах, че навсякъде е така, ама ... Пари дали, крали-ми да крадат! Нещо ми се губи логиката сами да си крадат парите, но-нека е така. Дайте да почне Олимпиадата, да мине и тогава да съдим.


Гледах видео с репетицията за откриването и изглежда страхотно. Иначе аз казах - най-важно е да мине мирно и без никакви инциденти и недай Боже терористични актове.
Изображение


Върни се в “Сочи 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост